Makej, makej, jdi do toho po hlavě a makej

• Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Registrace: 12.05.2011 Příspěvky: 251
      Zdravíčko komunito,

stará škola :f_biggrin:

představení - je mi 28 let, bydlím v Kladně( kdo by chtěl pokecat o pokeru z okolí,klidně napište), pracuju, sportuju, nějak tak normal život prostě.

poker- CG NL100-NL600
      Blog bude určený na všechny kraviny, co mě zrovna napadnou, ale samozřejmě jako prioritu bych chtěl psát update o pokeru.

Poker jsem si začal pinkat už pár let dozadu, ale vždy to bylo spíš ze srandy , aby bylo na párek a pivo.Loni na jaře začlo tohle pinkání opět.K mému překvapení přišel Hot run trvající zhruba rok(nejsem matematický typ, neumim anglicky) vše bylo jen díky videum zde z PSGY. Tímto jim tu ohromně děkuji.Zvláštní poděkování patří určitě Treizeemu, který mi hrozně pomohl v začátcích NL100 a pomáhá vlastně do teď.

Přišlo ale období, kdy to prostě nejde, tak jak by si člověk představoval.Začlo to asi na GH v květnu, kde jsem se hezky rozchlastal.Potom dovolená na Mallorce( někdy možná o tom něco málo sepíšu), pak návrat do zaměstnání, kde nám začalo měsíční peklo ( byl jsem za měsíc dva dny doma, z toho jeden střízlivěl po VIP party).Do toho ještě předěláváme s přítelkyní komplet byt, takže starostí více než dost.Když jsem někdy zapnul poker, byla to žumpa a krmení ostatních ( tady se musim pochválit, že jsem vypnul prozatim NL400,NL600). Po měsíci práce přišel odpočinek na Vysočině ( přítelkyně dostala vouchery za podporu při UG).Nic lepšího mě nemohlo potkat. Projeli jsme památky, využívali wellness ( tam mě v sauně napadlo založit blog), odpočinulo si tělo i hlava.

Co dál?
      -začít pořádně makat
      -psát do blogu týdenní a měsíční reporty
      -psát denní reporty do vlákna od TLN
      -dohodnout coachingy
      -zákaz alkoholu ( nedokážu v poslední době si dát jedno pivo, většinou se ožeru jak dobytek a druhý den nejsem schopný hrát)
      -plánovat dny dopředu
      -zhubnout ( fotbal, běh , koloběžka )

To bude zatim vše, snad se bude dařit a budu sem dávat co nejhezčí grafy :f_cool:
  • 12 odpovědí
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      :fouet:

budu ti fandit :)
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      no konecne si si zalzoil blog GL :f_thumbsup:
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      To je mi ale překvapení :f_cool:
      Drž se kamaráde, budu sledovat :gl:
    • Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Do konce měsíce už je jenom pár dní, tak graf nechám až na měsíční result. Poslední týden to ale docela jede, tak snad ten měsíc nedopadne tak blbě :f_cool:

Byt už máme snad nejhorší za s sebou, tak si dám na další měsíc nějaký cíl v počtu hodin( jestli chce dát někdo probet, tak klidně piště).

Hubnutí mi vůbec nejde, tělo jak je zvyklé od 7 let sportovat, tak to neni sranda.Budu muset změnit stravu, protože jen pohybem to dolu nepůjde.

Ke sportu- začal zase fotbal a asi už jsem na to starej.Ty mladý to mají všechno na háku, jestli prohrajou nebo vyhrajou je jim pomalu jedno, na pivo po zápase taky nikdo nejde.Neni to jako dřív prostě. Pohrávám si s myšlenkou jít buď do béčka, nebo se vrátit do mateřského klubu a hrát jentak s klukama, které znám od mala.

Gl u stolů , já jdu dneska vypouštět stupačky a měnit topení :f_biggrin:
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau Libore,
      když budeš chtít pomoc s přestáváním s alkoholem, tak klidně napiš a půjdeme na :fdrink: :f_biggrin:

:gl:
    • Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Ahoj kamarade, tak nekdy 2,3 piva na uklidnenou asi taky budou potreba :-D dyztak se ozvu :f_biggrin:
    • Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Červenec

Psychicky nejtěžší měsíc, prvních 14 dní hrozný run

kdyby to byla jen NL600, tak je to 5BI a nic se neděje, ale pokud nejvíc hraju NL200, tak už to bylo hodně a NL400,600 jsem vypnul

Dvě odpoledne jsem pak koukal jen na videa, dělal poznámky ( TLN video mít či nemít Raising range bylo total nuts) a dokonce jsem nainstaloval Equilab a klikal si i v něm :f_biggrin:

Nakonec díky runu to nedopadlo tak zle :f_cool:

Prvnímu letošnímu minus měsíci jsem teda nakonec utekl :f_biggrin: ( začal jsem clearovat 5k bonus, tak snad BM poleze nahoru rychleji)

Včera jsem přeinstalovával comp, tak sem hodim i průběh letošního roku, než upadne v zapomnění

To volume je hrozná ostuda :f_frown: ,ale na tom já zapracuju :f_cool:

Cíl

100 hodin minimálně odehrát v srpnu a pak od září, kdy přítelkyně bude víkendy v práci , tak to zvednu na 120 hodin !!!

Real život se už docela uklidňuje , byt už začíná vypadat jako byt( dneska jdeme zrovna juknout na nákres obkladů do koupelny). Tak doufám, že bude čas na to běhání, coaching a věci co jsem napsal do prvního postu v blogu.

GL všem
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Čest, můžu se zeptat co máš za práci ,že dáváš k práci ještě 100 hodin pokeru? Jinak s tím chlastem to mám stejně, ale s pokerem už je to jiná pohádka :D ... GL
    • Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Práce dobrá, dá se k pokeru docela přizpůsobit :f_cool: Víc bych to tu neřešil :f_biggrin:
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Liborek1000 původně napsal
      Práce dobrá
      Myslím, že jsi prozradil už tak dost... :pokerface:
    • Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Update:

Treizee vymyslel probet na můj popud na 120 hodin. Po půlce jsem přesně na 60 hodinách, tak snad to dobře dopadne. Nečekal jsem ale, že mi zařídí na herně tohle

je vidět, že má docela páky :f_biggrin:

Na začátku jsem hrál tak dobře a vymýšlel super věci , co regové prostě nedokážou chápat, musim si to nechat na vyšší limity :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Neni teď moc času, tak se víc rozepíšu na konci měsíce

GL
    • Liborek1000
      Liborek1000
      Bronz
      Srpen

96 hodin ( probet s Treizeem nesplněn)

-2,5k dolaru ( 2,3 pod EV) :f_biggrin: naštěstí tam byl bonus 4k , tak se to dalo psychicky zvládnout

hra špatná , run také ,snad bude září lepší :f_cool:

září cíle

100 hodin, provětrat reguláry na PP :f_biggrin:

zaměřit se na jídelníček, sportuju dost, ale kila furt dolu nejdou :f_mad:

gl