Notecaddy

• vojta5
      vojta5
      Bronz
      Registrace: 13.01.2014 Příspěvky: 185
      Ahoj vsem,

rad bych si poridil Notecaddy, ale mam v tom dost velky bordel ohledne vsech moznych verzi. Byl by nekdo schopnej mi objasnit, ktery program co umi a pripadne ktery pouzivate a stoji za to?

Zatim jsem nasel NotecaddyEdge, Notecaddy Premium (ten je snad v ramci HEMU v nejaky demo verzi, ale da se koupit i plna) a jeste Notecaddy Pro tools. Co je nejlepsi? :)
  • 2 odpovědí
    • Ales851
      Ales851
      Zlato
      Registrace: 16.07.2012 Příspěvky: 1,045
      Ahoj,

Notecaddy premium je samotný program, který si můžeš koupit jako rozšíření HEMu. Musíš ho mít i pro ty ostatní. V jeho rámci jsou již myslím nějaké základní definice a odznaky a hlavně si v něm můžeš dělat vlastní.

Potom se dají koupit balíky definic, které někdo vytvořil a prodává. Jedním z nich je Notecaddy edge. Nedávno jsem si ho pořídil a můžu doporučit. Je to fajn a navíc se jejich prohlížením sám učím vytvářet si definice a odznaky na míru, což je super - naučit se je dělat od začátku bez nějaké šablony by mi asi trvalo dost dlouho a to nejsem na takové věci zase úplný analfabet. Na domovských stránkách najdeš kompletní seznam, co obsahuje.

S Notecaddy Pro tools nemám vlastní zkušenost, ale myslím si, že to bude něco podobného jako edge - tj. nějaký balík rozšíření, ale je možné, že se pletu.
    • vojta5
      vojta5
      Bronz
      Registrace: 13.01.2014 Příspěvky: 185
      Diky moc, ted jsem si ty programy projizdel pres cely odpoledne a vypada to fakt hodne useful. Akorat teda nevim jestli si mam vybrat ten Edge nebo pro tools......