zasr..... HeM

• gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,768
      tak za posledni dva dny mě HeM II připravil min o 10 BI

nevím proč, ale dvakrát mi spadl a 2x mi to bloklo stoly a než jsem to opět rozchodil jeden HU byl v prd.... (před zásekem jsem byl lepší a měl jsem chipy asi 1,2:1) a dnes jsem měl KK do dvou hračů a flop 22K a než na mě došla řada tak mi to opět bloklo stary jeden soupeř AT - A na turnu a druhý 77 a 7 na river - takže zaprvé bych sejmul dva hráče a byl bych jasny big a hned druhá henda QQ samozřejme jsem měl sitout
      a když jsem to rozchodil dojde AK a sejme mě žebrák s ATo - T na riveru

dostal jsem se do neskutečného tiltu - když už dostanu nuts, sejme me software který mi má pomáhat
      a tiltu pomahá i to že prohrávám set vs set - dnes min 3x
  • 5 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ... a účel tohto príspevku je?
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      xpravda původně napsal
      ... a účel tohto príspevku je?
      crying post

chci politovat jak mě to :fouet:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, je smutné co se Ti stalo a plně Tě chápu, ale nemyslím si že to bude chyba HM2, osobně mám MH2 přes rok a šlape supr bez jediného problému, spíš bych viděl problém někde v pc X(
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Blazejson původně napsal
      Ahoj, je smutné co se Ti stalo a plně Tě chápu, ale nemyslím si že to bude chyba HM2, osobně mám MH2 přes rok a šlape supr bez jediného problému, spíš bych viděl problém někde v pc X(
      jj ja vim, mam ho uz skoro 2 roky a tohle se mi stalo sice ne poprve, ale ted to bolelo nejvice a zvlaste kdyz mi prijde nuts a vcera kdyz jsem v HU a mam prevahu nad souperem a kdyz pak vidim co mi navic chodilo za karty a navic jsem mel pred koncem battle of planet a mohl jsem byt na placenych mistech
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Registrace: 01.04.2014 Příspěvky: 1,726
      taky mi to zamrzne , kdyz kliknu na poznamku, tak zamrzne na 60sec+, ale jen kdyz je asi dlouho zapnutej...kazdopadne restart vetsinou pomaha, ale i tak to nabehne nejlip tak aspon do 5sekund se zamrznutim....

kazdopadne mam na p*cu komp, a ty asi taky a mam taky neaktualizovanou trial HM verzi ale v tom to nebude