BLOG: ZOOMování NL5

• hrbol
      hrbol
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 134
      Ahoj všem,
      tady na foru se pohybuji už nějaký ten pátek, ale pouze pasivně. Rozhodl jsem se tedy že si zde taky založím blog. Přidávám představení http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=129048.

:diamond: úvod:
      Hrával jsem na Party pokeru NL10 FF i normál stoly. Bohužel tedka ta promoakce(Fast grind) pro mě byla dost zlá, dost regů z NL25 slezlo na NL10 kvůli trafficu, a já za 35K hand sjel přes půl rollu. Zbytek peněz jsem cashoutoval a přemýšlel tedka pár dnů co dál. Řekl jsem si, že si založím blog, který budu a CHCI updatovat. Z party pokeru jsem odešel a dneska jsem si depositnul 150 dollarů na stars a začnu hrát NL5 ZOOM. Ještě musím nějak dořešit, abych efektivně studoval svou hru a abych zase jenom nehrál (tak tomu bylo prakticky doted :fouet:) .
      Měl jsem v PC dvě databáze, obě jsme smazal a jedu s čistým štítem.

:diamond: cíle (týden) :
      :heart: nahrát min 15Khand /týden
      :heart: každý den před session rozebrat pár hand + po session nějaké video etc.
      :heart: 1x týdně kouknout a postnout graf

:diamond: Live poker:
      Loni jsem byl v Pardubicích na CG, bylo to super, tak jsem letos vyrazil zas, když jsem nehrál online. Jel jsem tam hned první den, že zkusím kvaldu na ME, bohužel. Tak jsem šel na cashovku 10/20. Přišlo mi že tam nikdo nevěděl co pořádně dělá (včetně mě a dealerky, která počítala asi 10 minut malej side pot :facepalm:) a tak jsem byl docela zklamanej, že jsem odcházel jen +2,5K.
      Live mě hodně baví, možná víc než online, takže rozhodně bych chtěl začít víc chodit (nejspíš do showdownu). kdyby někdo chodil, nechť dá vědět.

btw kdyby někdo skype, budu jedině rád

takže zatím všem GL
  • 2 odpovědí
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      hrbol původně napsal
      Co tě k tomu vedlo? Imho je to hloupost... Můžeš víc rozepsat své důvody?

hrbol původně napsal
      Live mě hodně baví, možná víc než online, takže rozhodně bych chtěl začít víc chodit...
      Tak o tom občas taky něco napiš, tohle by mě hodně zajímalo, nějaké zkušenosti, nejčastější leaky soupeřů, čeho si všímat atd...

Jinak popřeju hodně štěstí a trpělivosti, ať ti chuť psát blog vydrží co nejdýl. :pokerface:
    • hrbol
      hrbol
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 134
      Zeldyman původně napsal
      hrbol původně napsal
      Co tě k tomu vedlo? Imho je to hloupost... Můžeš víc rozepsat své důvody?

Tak o tom občas taky něco napiš, tohle by mě hodně zajímalo, nějaké zkušenosti, nejčastější leaky soupeřů, čeho si všímat atd...

Jinak popřeju hodně štěstí a trpělivosti, ať ti chuť psát blog vydrží co nejdýl. :pokerface:

:spade: 1)Databáze byli zastarale, imo i matoucí..
      2)přestal jsem hrát na PP a FTP, a hraju na stars, kdej sem měl pár tisíc hand
      3)Tilt- přemýšlel jsem, že už snad ani nebudu hrát online a budu hrát jen live.

:spade:P řemýšlím, že příští update sepíšu nějak ty 2 dny pardubic,.. díky moc