$$ z Party pokeru na PokerStars

• beeliu
      beeliu
      Bronz
      Registrace: 02.09.2013 Příspěvky: 127
      Zdravim ..mam na party pokeru 51,83$ a chtěl bych je dostat na PokerStars.Vybrat je nemůžu protože jsem nikdy nevkládal ..mam jedině skrill na ex-přítelkyni.A když dam vybrat z PP přes skrill chce to po mě číslo kreditky a datum expirace což nevim :D Najde se nějaká dobrá duše co by mi pomohla ? Např. někdo kdo má účet na PP i PS ..že bych mu je poslal na PP nebo prohrál u stolu a on mi je poslal na PS :) Díky všem :D

ps: účet nemam ..žádnou kartu taky ne ..nic :D
  • 3 odpovědí
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 499
      klidně ti to vyměním, pošleš $ na party a až dorazí tak ti pošlu na stars. Jestli souhlasíš tak si mě přidej do přátel
    • beeliu
      beeliu
      Bronz
      Registrace: 02.09.2013 Příspěvky: 127
      tak s piwmenem vyřešeno ..mooooc děkuju :) :banana:
    • vojta268
      vojta268
      Bronz
      Registrace: 10.01.2014 Příspěvky: 76
      Abych nezakládal new topic, k mému dotazu se celkem hodí.

Přemýšlel jsem o tom, že bych přešel na PS...z PP, kde hraju cashovku fastforward limit NL4, dlouhodobě ziskově, nicméně dost lidí mě od toho odrazuje (na PP lepší bonusy pro micro hráče, velmi slabé pole VS na ps slušné bonusy, ale ne tak na micrech + teda silné pole).

Chci se zeptat proč mi to doporučujete, či nikoliv, či je to jedno? Na PS bych hrál víceméně jen kvuli tomu, že ho mám regnutý přes PSGY, ale stejně je jasné, že bych časem z PP jít musel, kvuli tomu, že se tam hraje max. NL50, ale zase na druhou stranu to může být za 5 let a nebo taky nikdy.

Díky za názor - případně nějaké ty sprominutím shit servery, totál neznámé, které nejsou skoro ani na googlu :D doporučujete? Myslím ty kde se dá regnout přes PSGY...díky