Registrace s bonusy na pokerové herny

• TatankaWitko
      TatankaWitko
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 45
      Zdravím, nevím, jestli jsem jenom já takový smolař, ale poslední dobou, po nedobrovolné výměně kompa, jsem si stáhnul Unibet, William, Winner a Duck. Ani jedna registrace neproběhla v pohodě a bez problému. William po mě chce pro uvolnění bonusu za registraci ověření totožnosti zasláním kopie občanky a dokladu o bydlení...za což mi před časem slušný Coral poker nabídl 100 dolarů. Duck mi ani nejde spustit a to jsem si ho instaloval asi natřikrát...vyžaduje nějakou akci, kterou mi nechce povolit zabezpečení, přestože ho mám na minimální možnou a zároveň bezpečnou konfiguraci...Unibet sliboval něco, k čemu se nechce znát a na Winneru mi to při registraci nechtělo vzít jakýkoliv nickname a řešim to s nima už měsíc, když mi v e-mailech tvrděj, že žádný problém neexistuje...účet a username u nich mám, ale přihlásit se a vyplnit nikckname prostě žádným způsobem nejde....no nic moc bilance na "nejlepší pokerové herny"...doufám, že jsem v tom sám a ostaní pokerové rybyčky takové problémy nemají...hezky jsem si pobrečel, že zrovna nemám kde zadarmo hrát, tak zase někdy ;-) Až se to konečně naučím, už mne to asi štvát nebude ;-)
      Váš Tatanka Witko :rage: :sorry:
  • 1 odpověď
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj,

to je smolné, ale napríklad také ID checky, alebo teda kontroly totožnosti sú zcela bežnou praxou a ide o dôležité bezpečnostné opatrenie. Takže by som sa toho nebál, tak či tak to od teba budú pri cashoute požadovať všetky herne. :)

Inak vidím, že si sa ešte nehlásil do súťaže Učíme se vyhrávat, v ktorej môžeš v zlosovaní vyhrať každý týždeň až $100:

Učíme se vyhrávat - informace

Tak to skús tam. :)

GL!