Převod čísla

• jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 718
      Ahoj
      má někdo osobní zkušenost s převodem mob. čísla od jiného operátora k T-Mobilu? SIMka není vázaná smlouvou. Na podpoře u růžováků mi bylo sděleno, že to trvá cca od čtyř dní do měsíce a půl :wtf: a to se mi zdá nějak ukrutně dlouho. Proto se chci zeptat na osobní zkušenost.
  • 4 odpovědí
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 983
      Ano, může to tak být. Já jsem před nedávnem přecházel od T-Mobile k Vodafonu, dvě čísla, jedno předplacenka, druhé byl paušál (mohl jsem ho už ukončit kdykoliv). Smlouvu jsem podepsal 23.6. (s Vodafonem), první číslo (předplacenka) se převedlo 7.7. a druhé (paušál) 16.7. Na čem to ale závisí, to netuším :D
    • Zamilak
      Zamilak
      Stříbro
      Registrace: 09.05.2009 Příspěvky: 68
      Já přecházel od t-mobilu k kyslíkářům. A trvalo to týden. Doporučím ti u současného operátora si vyžádat kod k přenosu čísla, který budeš potřebovat při podpisu smlouvy u nového operátora. Tím to urychlíš. Při podpisu ti pak řeknou kdy to bude převedený. :gl:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 718
      Doporučím ti u současného operátora si vyžádat kod k přenosu čísla, který budeš potřebovat při podpisu smlouvy u nového operátora.

To ale asi platí v případě, že jsem u stávajícho operátora na smlouvu ne?
    • Zamilak
      Zamilak
      Stříbro
      Registrace: 09.05.2009 Příspěvky: 68
      Ne ten kód potřebuješ při jakémkoli převodu, takže i u předplacenky. Já právě měl twistku. Je to nějakejch 10čísel. Pošlou ti ho sms. U T-mob.. je ta možnost v automatu, takže myslím že to bude i u ostatních operátorů.