Blog:Zlom + road to....

• Funnyn1989
      Funnyn1989
      Bronz
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      :welcome: Ahoj, tak jsem se konečně odhodlal založit blog :challenge: .

Jsem tu již pár let, ale nikdy jsem nebyl nějak moc aktivní. Proto bych rád napsal něco o mně + pokeru. Mé představení tu sice někde je, ale představím se znova.

Jmenuji se Fanda, je mi 25 let, jsem z Mostu. Jsem zaměstnancem v automobilce jako operátor a technolog, zároveň studuji dálkově VoŠ v oboru právní asistence. Mezi mé koníčky patří: Přítelkyně, rodina, pes, fitko, brusle, přátelé, práce a POKER :megusta: . Jak jsem psal, jsem tu už dlouho, takže s pokerem mám hodně zkušeností. Jak dobré, tak špatné (převládají samozřejmě ty špatné). Vyzkoušel jsem snad všechny varianty pokeru (mimo Omahy) a rozhodl jsem se usadit u NL cashky.

Proč si zakládám blog? Věřím, že ve mně nastal ,,zlom'', kdy jsem si uvědomil, že musím brát poker vážně. Hra mě baví, i když zrovna nevyhrávám. Proč se nezdokonalit a zároveň si něco přivydělat? Mé pokerové úspěchy by se daly popsat asi následovně. Ze začátku jsem začal hrát FL na herně party poker, kde jsem byl nejdříve v mínusu, potom jsem byl dlouhodobě v plusu. Po spojení herny s bwin + nějaký čas poté šel FL traffic do háje a já hledal jinou variantu hry. No a začalo to. Začal jsem hrát SnG HU a samozřejmě jsem nedodržoval bankroll managment, takže si domyslíte, jak to dopadlo. Ne vždy jsem prohrával, někdy jsem si vybral, pro mě osobně, hezký cash (150 - 200 usd). Tento rok ovšem je ve znamení mínusu a častých depositů. Po mých výpočtech depositů + cashoutů jsem v mínusu cca 300 - 400 usd za celou mou pokerovou hru. Hlavní problém vidím v mindsetu. Když prohraju, snažím se to vyhrát rychle zpět. Stydím se za to a uvědomuji si, že je to jen a jen má chyba :fouet: .

Tak to nechci!! Rozhodl jsem se usadit tedy na NL cashce na herně wpt. Začínám pěkne od nejnižšího limitu, což je NL2. Mám přečtené základní články pro BSS, hru před flopem, po flopu apod. Jsem zvyklý hrát 4 - 6stolů (6max, tedy short handed). Založení blogu je pro mě motivace k udržení si správného mindsetu a jeden z mých prvních kroků k tomu, abych se zlepšoval.

Rád bych také našel parťáka, který si něčím takovým prošel a podělil se se mnou o rady, zkušnosti apod., nebo který by se mnou sdílel své pokerové úspěchy a boj na cestě k 10 000 usd.

Cíle
      Učení
      Bankroll managment
      Udržet si mind set
      Zapojit se do diskuze s handami ve fóru + postovat své handy
      updatovat svůj blog (budu se snažit co nejčastěji)

Nechtěl jsem investovat moc peněz do depositu, proto po rozmyšlení jsem si vložil na hernu WPT 70 USD

Bankroll:

Startovní bankroll: 70 USD
      Aktuální po dnešním prvním hraní: 74,59 USD

Budu rád za Vaše reakce a připomínky (jen do mě) :fouet: :D

Zatím se mějte a držím palce u stolů :-).
  • 2 odpovědí
    • Maleor
      Maleor
      Bronz
      Registrace: 13.10.2013 Příspěvky: 34
      Zdravím, držím palce at se ti ztráta podaří dohnat co nejdříve a at si co nejdříve na vyšších limitech. Napiš sem svůj skype, můžem se nějak spojit :)
    • MGoksi
      MGoksi
      Bronz
      Registrace: 09.06.2011 Příspěvky: 343
      Ja sa s prvým príspevkom stotožniť nemôžem , určite nemysli na nejaké dohananie stratenej sumy, to je krok spať sústred sa na hru , nezaujímaj sa oto či si za den vyhral 5korún alebo 100€ dôležitý je mindset , volume , experience a samo aby si objavil svoj štýl pri stole GL nie je to lahké !!!