BLOG: Postup limitmi - freerolls --> ?

• chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      Registrace: 21.01.2008 Příspěvky: 1,113
      Zdravim pokrovy svet. Dnes doslo k mojej pokrovej reinkarnacii. Asi pred 2 rokmi som mal zabanovany ucet na 1 mesiac, len nejako sa na odbanovanie pozabudlo a mne to az tak nevadilo, lebo som vtedy rozbiehal mimopokrove aktivity, takze na poker cas neostaval ziadny.

Zakladam po case tento blog, lebo sa k pokru opat vraciam. Nielen ako hrac, ale hlavne aj pracovne. Rozbiehame s kolegom programatorom jeden globalny projekt tykajuci sa pokru.

Zatial nic konkretne prezradzat nebudem, ale planujem na tom projekte spolupracovat aj s PokerStrategy, tak hadam sa budem moct casom otvorene o projekte bavit aj v tomto blogu.

Tento blog by nemal byt len o pokri, bude aj o zivote, o mimopokrovych aktivitach a rad by som ho pisal zabavnou formou, lebo zivot nikdy netreba brat az tak vazne.

Teraz sa najskor poobzeram po webe , co sa tu za tie 2 roky pomenilo a potom si mozete zacat drzat klobuky, lebo sa pojde poriadne z kopca ...
  • 18 odpovědí
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,077
      Caves,
      tym globalnym projektom si ma ziskal a pripajam sa ku sledovatelom :f_biggrin:
      Nech sa dari :)
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      kupis akcie? aj akcie google boli v pociatkoch za babku :D

momentalne sa to programuje, su tam dost zlozite algoritmy

a na podrobnosti este nedozrel cas, zlodejov je take kvantum, ze si kradnu navzajom (copyright imt smile)
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      chipfeeder původně napsal
      kupis akcie? aj akcie google boli v pociatkoch za babku :D
      Toto ma nenapadlo, ale keby som vedel, co to je a ako na to, tak mozno :D Skor by som povedal, ze som az priliz zvedavy, co to je, tak preto ten sledovatel :f_biggrin:
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      ked ta to zaujima, tak take vseobecne dristy mozem zverejnit.

bude to projekt urceny pokrovym hracom, ktory z winning hracov urobi este viac winning , z break-even hracov urobi vyhravajucich a losing hracom znizi ich straty :)

a kedze aj pokerstrategy pomaha hracom v pokri vyhravat, tak v projekte bude PS propagovane bez ohladu na to, ci dojde k nejakej oficialnej spolupraci alebo nie

programator maka kazdy den jak fretka, tak dufam, ze coskoro bude beta verzia vonku.

zober si len taku malickost, kedze je to globalny projekt, ze zistujeme, v akom casovom pasme sa nachadza hrac bez toho, aby to sam prezradil, a je to fakt zaberacka pre programatora. su to zlozite algoritmy, ale uz mame uspesnost zistenia bliziacu sa k 100%.

zaoberat sa nejakymi projektami len pre SK/CZ trhy nema perspektivu :)
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      A ten program, alebo co to bude, ma byt hotovy priblizne kedy? Budes tu davat nejake info aj priebezne, alebo budes cakat dovtedy, kym to nebude hotove? :)

A este ked mozes zverejnit, tak kvoli comu je ta malickost s casovym pasmom potrebna? :)
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      sakra, ty si prefikany, davas take otazky, ze musim prezradzat viac ako je vhodne :)

to casove pasmo je preto dolezite, aby kazdy hrac z celeho sveta stihol dorazit nacas tam, kde mu nas projekt poradi, aby dorazil , ked chce nejake korunky navyse zarobit :)

nie je to desktop program, je to webova aplikacia. keby to bol desktop soft, tak dokazes nacitat systemovy cas uzivatela a hned urcit aj casove pasmo, ale v http hlavicke take informacie nemas, takze si ich musis komplikovane zistovat zlozitymi algoritmami.

ja z toho nechcem robit nejake zvlastne tajnosti, len potrebujem mat pocit , ze mame dostatocny naskok pred pripadnou konkurenciou.

zober si napriklad take zlavove portaly. okamzite po uvedeni sa zacali hromadne kopirovat , ale ti, co prisli na trh prvi, mali uz dostatocny naskok a kopirovaci ich ani dodnes neohrozuju

presny datum zatial fakt neviem, vsetko zavisi od programatora. ja som to skoro cele vymyslel , ale naprogramovat by som to nevedel.

ale keby si sa prihlasil dobrovolne ako tester, tak by som ti to sukromne poslal este pred oficialnym zeverejnenim :D
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      a jeje tak ted se testerů vyrojí jak vos :D :D každopádně gl s projektem :fouet: :sdrink:
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Prijmi ziadost a dalej v spravach :f_biggrin:
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      prace na mojom projekte pokrocili a prosil by som o stanovisko moderatorov k nasledujucej veci:

chystam sa spustit pokrovy projekt. pojde o sluzbu pre pokrovych hracov. nejedna sa o priamu konkurenciu pre pokerstrategy , dokonca bude web PSg propagovany ako najlepsia skola pre pokristov. budu tam priame referencne linky na PSg, lenze zaroven budu aj referencne linky priamo na herne.

moja otazka znie: mozem vo svojom blogu linkovat na tento moj projekt?
    • heimdall1988
      heimdall1988
      Bronz
      Registrace: 15.08.2011 Příspěvky: 237
      povedz rovno ze chces zarabat na tell a friend :f_cool:
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      nielen na tom, ale na viacerych veciach. keby projekt nemal na seba zarabat, tak sa donho nepustam :)

dufam, ze raz dojde aj k oficialnej spolupraci s PSg, biznis plan mam na to rozpracovany
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 897
      lenze zaroven budu aj referencne linky priamo na herne

pre toto ho podla mna nebudes moct propagovat na PSgy :f_biggrin: nemaju zaujem o to, aby sa odtialto niekto preklikol na tvoje stranky a potom zaregistroval na nejaku hernu cez teba, namiesto cez PSgy
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Presne tak, každý web ktorý má vlastné affiliate linky na herne je vnímaný ako konkurencia PokerStrategy a preto ho nebude možné propagovať na fore. Jedinou možnosťou je dohodnúť si individuálne spolupráci s PokerStrategy, na to ale už musí ten tvoj "projekt" mať už nejaké výsledky. Pre viac informácii kontaktuj keď tak pokermachyho.
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      fisky,
      ved prave o tie vysledky ide. nebudem zatial oficialne kontaktovat nikoho, kym nebudu relevantne statisticke data na papieri. ja sa nerad bavim o fantasmagoriach. plany su jedna vec a vysledky druha.

v buducnosti planujeme ten projekt ponukat aj vo forme modulu (nielen ako website), kde si moze kazdy pripadny partner natypovat svoje referencne linky. tu vidim priestor na tu spolupracu, ale ako vravim, najprv tie vysledky.

takze linkovat to tu nikde nebudem, ale otazka este je, ci mozem spominat nazov projektu.

surfking,
      klienti budu mat na vyber, bud sa regnu na hernu cez PSg (na ktoru bude referral) alebo napriamo. budu pravdivo informovani o tom, ktory affiliate je pre nich najvyhodnejsi pre registraciu na herni. vacsinou sice bude na 1. mieste PSg , ale o ziadne vyhradene miesto nepojde :)

na tom jednoznacne trvam, aby nase informacie boli nezavisle a pravdive , lebo nas si nikto za ziadne peniaze nekupi :s_cool:
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 897
      klienti majú v piči
    • chipfeeder
      chipfeeder
      Bronz
      nemaju,
      sprav si anketu medzi hracmi, ktori nemaju tracknute ucty s nejakym poriadnym affiliatom, ako je napr. PSg. ze, ci lutuju alebo nie

95% hracov lutuje :)

a o takych hracov, ktori nelutuju, zaujem nemam . to su hraci, ktori sa nesnazia maximalizovat v pokri svoju value a nikdy nebudu mojou cielovkou
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      ako to s prejektom vyzerá?lebo nejak je záhadné ticho okolo toho :D
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Joo, taky by mně zajímalo jak to vypadá :)

Sám jsem programátor (a softwarový manager/engineer v jednom balení) a zajímalo by mně co je s projektem dál, jak práce pokračují :) , něco málo si dokázu zjistit a udělat si obrázek, zda to je EV+ nebo ne, ale i přes to, že autor je tajemnej jak hrad v karpatech (nesmyslně, imo), tak to může být zajímavé a mohu nabídnout nějaké své prostředky :s_thumbsup: