HM vs. PT

• Aldoras
      Aldoras
      Bronz
      Registrace: 12.03.2012 Příspěvky: 214
      Zdravím všechny,
      Hodlám se učinit pokerovou investici a nevím jestli si koupit HM2 nebo jít do PT4. Mohli byste tu pokud možno uvést plusy mínusy popřípadě všechny nesrovnalosti co vás napadnou pro lepší volbu?

Co jsem tak zjistil tak mi připadá, že PT4 se tváří rychlostně lépe, nezatěžuje tolik výkon PC a měl by mít lepší HUD. Na druhou stranu mi přijde HM2 barevnější, víc user-friendly a podporuje za Omaha/Hold'em v ceně jednoho.

Osobně jsem asi víc pro HM2, protože jsem ho používal déle a snáz mi v tom všechno šlo... na druhou stranu se rád nechám přesvědčit pro PT4 :) Problémy s ovládáním bych mít neměl.. angličtinu zvládám a jako ajťák se hned tak do něčeho nezamotám.

Předem dík za názory!
  • 4 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      Ahoj,

tady se ale hrozně špatně radí. Od toho jsi právě měl ty trial verze, aby sis to sám ozkoušel, osahal a řekl si jo, tohle mi vyhovuje víc než tamto. Je to hodně individuální záležitost no. Já třeba osobně mám HEM2 a ač se občas malinko přisekne, páč ty nároky jsou opravdu bohužel vyšší tak se mi pozdává trošku víc než PT4. Naopak tuším, že v PT4 si zase můžeš občas nějaké ty staty nadefinovat sám...holdem má některé přídavné apky placené jako třeba na poznámky Note caddy a něco podobnýho má asi PT4 už v sobě (jistej si tím nejsu)...

Je to prostě o osobních preferencích, stejně si nakonec budeš muset vybrat sám, každej má něco do sebe ;)
    • Aldoras
      Aldoras
      Bronz
      Tak nějak jsem přesně podobnou reakci očekával a bál se jí :)

Naprosto to chápu, bohužel pro mě jako studenta je to poprvé co se snažím udělat 60$ investici a ještě ke všemu do Pc programu. Poslední hru co jsem chtěl mi koupil kamarád Minecraft a jinak hraji jenom MMO takže jsem vpodstatě podobnou investici nikdy neprováděl a těch dvanáct stovek je prostě dost.
      No budu doufat, že oba dva programy jsou v jádru totožné a umí to samé.
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, tak totožné jsou a splňují stejný účel, pokud nechceš prozatím utrácet a chceš hrát se staty, koukni na tohle mělo by to ještě být zadarmo, ale prostuduj to. Je to od MH.
    • Aldoras
      Aldoras
      Bronz
      Díky! Už jsem se s tím potkal a líbí se mi ten nápad. Bohužel to neřeší vůbec můj problém neb jsem SnG hráč a podpora SnG na HM Cloud zatím ještě není.

Dnes jsem ve 2 ráno požádal o svůj první cashout a netušil jsem, že to proběhne takhle zatraceně rychle a že budu mít peníze na účtu už v 10 dopoledne :D Takže otázka se stala pro mě velmi aktuální... asi se přikloním k HM2, protože už tam mám nějakou databázi hand a umím s ním pracovat

EDIT: Nekoupím si ani jedno, protože ze skrillu koukám nic nezaplatím :D Ach jo...