PT4 - postgreSQL

• Llord717
      Llord717
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,041
      Caute vsetci,

mal som problemy s PT4. Nechcel trackovat handy atd. Bolo toho viac. Po zopar emailoch a zlej komunikacii so supportom som sa rozhodol, ze odinstalujem PT4 aj postgreSQL.

Po nainstalovani PT nedokazem nainstalovat postgreSQL. Skusil som odinstalovat a aj vymazat z program files a stale nic. Riadil som sa vsetkymi radami, ktore som nasiel na PSGY a aj na stranke PokerTrackeru a stale nic. nemozem ani vytvorit novu databazu ani nic...Cely den sa s tym hram a este na nic som neprisiel.

Neviete niekto pomoct?
  • 1 odpověď
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      To jsem taky jednou udělal a po bezmála týdnu peklování jsem si chtěl za to odinstalovaní rozbít hubu...

Celou tu složku postgre smaž /pozor na zálohy, tedy jestli tam nějaké máš/
      z ofociálních stránek "postgresql" stáhni poslední podporovanou verzi / dle doporučení pt4 supportu, by to měla být 8.4/ vhodnou pro tvůj stroj a zkus nainstalovat.
      Po přechodu na nový systém cashování statů v PT4.11 jsem takto přeinstalovával a vše fachalo tak jak má.

Jako poslední možnost můžeš vyzkoušet /tak jem nakonec vyřešil své první odinstalování/ nainstalovat verzi ukrytou v instalačce HEMu.