blog bejn74 50 - 10000

• bejn74
      bejn74
      Bronz
      Registrace: 01.05.2014 Příspěvky: 10
      Ahoj všichni, rozhodl jsem se založit tento blog, doufám, že mi pomůže při hře.

Mám jeden dost velký problém, a sice psychiku. Prostě se mi stává, že nějakou handu úplně hloupě odpálím. Není to tilt, ale prostě někdy mě mozek přepne do úplně jiného uvažování a udělám naprosto zbytečnou riskantní hloupost.

Věřím, že když budu pravidelně zveřejňovat na veřejném fóru své výsledky, že mi to pomůže tento problém odbourat.

Máte někdo podobné zkušenosti? Budu rád za komentáře.

Takže začal jsem 18.8.2014 (34 týden)
      vloženo 20 USD (plánovány další 2 stejné vklady pro účast v deposit freerollu)
      herna: Poker 770
  • 1 odpověď
    • bejn74
      bejn74
      Bronz
      Registrace: 01.05.2014 Příspěvky: 10
      Takže první týden ve výzvě mám za sebou s touto statistikou:

Týdnů ve výzvě: 1 (začátek 18.8.2014)
      Herna: Poker770
      Typ hry: NL 0,02€ (6 max)

Hand za minulý týden: 3.563
      Profit za minulý týden (cash games): 9,41$
      Freeroll profit: 7,5$

Depozit: 20$
      Bonus: 20$

Bankroll na začátku výzvy + depozity: 40$
      Bankroll aktuální: 76,91$
      Celkový profit: 36,91$
      Celkový počet hand: 3.563

Neustále a znovu si uvědomuju, jak je důležitý mindset. Když jsem v pohodě psychicky i fyzicky, k tomu třeba ještě s absolvovaným zajímavým videem nebo jiným studijním materiálem, hraju hodně v pohodě, dělám málo chyb a výsledky se dostavují. Bohužel často mám chuť si zahrát, i když nejsem v tomto a potom se pouštím i do nesmyslných hand. Aspoň si tento stav už dokážu včas uvědomit a celkem včas session ukončuju.

Dávám si úkol: pokud se necítím na hraní, raději nehrát. Pokud mám přesto chuť na poker, tak raději se věnovat učení.