Čo robíte keď vám to nepadá?

• Freelock20
      Freelock20
      Bronz
      Registrace: 02.11.2013 Příspěvky: 178
      Čo robíte keď sa vám nedari?
      Nedari sa mi absolútne za posledne dva dni ( po hot rune ) - 50 euro , na 5 eurovych double up turbo sngeckách 4players. V pozdnej fáze chodim all iny s AQ,AJ,A10 dorovnavaju ma s Q5,J2 apodobne a prehravám xD ja už neviem , Dajte neake rády čo robite keď vam to nepadá .
      Učim sa to pomaly hrať čitam všetko ale proste nedari sa ..
  • 40 odpovědí
    • Marhanek
      Marhanek
      Bronz
      Registrace: 19.12.2009 Příspěvky: 32
      Jsem ve stejné pozici. Taky jsem padl na -20BI a to jak soupeři dochází gutshoty mě už pěkně vytáčí. :evil:

Ale neříkám, že si za to nemuzu i sám :D
    • Artas252
      Artas252
      Bronz
      Registrace: 04.02.2012 Příspěvky: 470
      Hodím si nějakou slovní injekci, v tvém připadě.. z dlouhodobého hlediska budu při takovém pushi ziskový to, že teď mat pár otoček nedává se nedá nic dělat.. patří to k pokru jako maslo na chleba.. Dobré je taky zainvestovat do boxovacího pytle, ušetří ti to pár penez z dlouhodobého hlediska..
      Ono můžeš mít šanci v tom fightu 80% že tu otočku vyhraješ, ale matematika nemá pamět.. muže soupeř s 20% šancí vyhrát 50 otoček za sebou a nic s tím neudělaš.. pravdepodobnost holt není vše.
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,202
    • PepinoCZ
      PepinoCZ
      Bronz
      Registrace: 23.12.2006 Příspěvky: 311
      Kdyz se nedari tak vetsinou pri snuzce nepublikovatelnych slov sbiram pismenka z klavesnice po pokojiku. :D
    • matoSVK
      matoSVK
      Black Member
      Registrace: 29.09.2008 Příspěvky: 354
      russo777 původně napsal
      co to pijes za sracky to neviem ani precitat ani za triezva;-)
    • Maarteen
      Maarteen
      Bronz
      Registrace: 15.10.2012 Příspěvky: 880
      matoSVK původně napsal
      russo777 původně napsal
      já ti dám sračky :rage: každý, kdo se aspoň trochu vyzná v rumech, potvrdí, že dohle je fakt epesní pití...
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      Pche....jste ještě neměli ruma za 45,- támhle z trafiky s příchutí metanolu :coolface:
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,202
      matoSVK původně napsal
      chapem ze niekomu kto oblubuje alpu a okenu tazko vysvetlim co je dobre pitie :coolface: :coolface:
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Nic nerobím. Když už mám teda pocit, že to trvá moc dlouho a celý vesmír je nespravedlivý, tak si postěžuju někomu, ale pak mě to zas hned přejde. Jednou to padá, jednou to nepadá, to je poker a vlastně i celej život :) Pracuj na hře, vytrvej a výsledek se dostaví.
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      To je různé, někdy bouchnu do stolu a všechno nadskočí, posune se, rozhází a vypnu to. Pak si poslechnu od přítelkyně, jak jsem bouchal do stolu a pak to musela rovnat :D Jiný dny to v klidu vypnu a přestanu hrát. Vím, že se to příště zlepší a nemusím se nervovat.
      Jdu se věnovat něčemu jinému a na poker nemyslím. Někdy na pár hodin, někdy až do druhého dne. Hlavní je hrát v klidu a pohodě :fdrink:
    • Freelock20
      Freelock20
      Bronz
      Registrace: 02.11.2013 Příspěvky: 178
      dneska 12 hier po sebe prehra vsetky 2 eurove xD nastastie som v twisteri trafil 50ku tak som dorovnal straty naspat inac by som sa siel asi obesit xD
    • kangaroo92
      kangaroo92
      Bronz
      Registrace: 24.04.2014 Příspěvky: 126
      Ani mi nemluv, já dnes ze 140$ sešup na 80$.. Totálně mi nechodily karty, pak jsem roztočil 20$ twister a skoro vyhrál, jenže ten dikhed co tam zůstal flopnul 3x po sobě set (what) a vyhrál to nakonec on.. To mě vytočilo tak, že jsem si sedal na dražší a dražší BI, a tiltoval jsem. nakonec jsem skončil takhle, skoro půl bankrollu fuč.. :s_frown:
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      kangaroo92 původně napsal
      To mě vytočilo tak, že jsem si sedal na dražší a dražší BI, a tiltoval jsem. nakonec jsem skončil takhle, skoro půl bankrollu fuč.. :s_frown:
      Dej si nějaký limity, kolik můžeš denně prohrát. Jak toho čísla dosáhneš, tak to vypneš. U mě to pomáhá a už kolikrát zachránilo :) když se to sere, tak nemá cenu dál hrát....
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Když se to sere, tak právě má cenu hrát. Jednou se to srát přestane. Dobrý je přestat, když se to začne srát kvůli tvé hře :s_cool:
    • kangaroo92
      kangaroo92
      Bronz
      teď se stalo něco aspoň trochu dobrého, hrál jsem 5euro heads up omahu, a týpek co hrál proti mě to očividně neumí, ale přesto dal 4x rematch :D takže skoro 20 éček zpátky, dál už raděj nehraju.. nebudu pokoušet štěstí :D

103$ ze 135$, ztráta 32$ za den
    • maniacminus
      maniacminus
      Bronz
      Registrace: 21.12.2009 Příspěvky: 7
      jak to tak čtu, tak si říkám, že mám asi dar nebo co :banana: u mě jsou tiltovky tak 2 vteřiny =) pokud člověk nezůstane pohodově naladěn nemůže dál v session profitovat.... třeba včera jsem měl celkem badday kdy mě callovali na turnu samé nesmysly a chcalo jim to jak z fontány... taky AA jsem hodněkrát prohrál nejhorší bylo asi posledních sto lidí 1K euro gtd kdy ja s AA do AK a KQ jsem se těšil na triple a hodně deeprun.... mě spařil board Kxx K x ...... nemožné..... ale co.... jedem dál teď se tomu směju a včera to byly ony 2 vteřiny nerviček... není proč se nervovat, stejně žiju dál a příště............... :gl:
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Dandiiik původně napsal
      Když se to sere, tak právě má cenu hrát. Jednou se to srát přestane. Dobrý je přestat, když se to začne srát kvůli tvé hře :s_cool:
      Nez se to prestane srat, tak se do te doby dostanes do tiltu a zacnes hrat spatne a prijdes o prasule. Je lepsi to vypnout driv, delat neco jineho. Zapnout za par hodin a hrat. Mam to vyzkouseno a mne to pomaha.
    • Gaze73
      Gaze73
      Bronz
      Registrace: 08.01.2012 Příspěvky: 194
      maniacminus původně napsal
      jak to tak čtu, tak si říkám, že mám asi dar nebo co :banana: u mě jsou tiltovky tak 2 vteřiny =) pokud člověk nezůstane pohodově naladěn nemůže dál v session profitovat.... třeba včera jsem měl celkem badday kdy mě callovali na turnu samé nesmysly a chcalo jim to jak z fontány... taky AA jsem hodněkrát prohrál nejhorší bylo asi posledních sto lidí 1K euro gtd kdy ja s AA do AK a KQ jsem se těšil na triple a hodně deeprun.... mě spařil board Kxx K x ...... nemožné..... ale co.... jedem dál teď se tomu směju a včera to byly ony 2 vteřiny nerviček... není proč se nervovat, stejně žiju dál a příště............... :gl:
      No ked clovek nevytoci v turnaji kde je min cash 3 eura, tak tam fakt nie je dovod tiltovat.

Ale ked hras 100k GTD Sunday turnaj a river ta pripravi o niekolko tisic eur, lebo vypadnes na 40. mieste namiesto triple-upu do chipleadu, tak to je ina kava. Typicky scenar, JJ raise, AQ all in, AK call, JJ call. 5 8 2 K J - Goodbye, thanks for playing.

• kangaroo92
      kangaroo92
      Bronz
      Nevěřil jsem tak jsem se mrknul do lobby a fakt. No nezávidím ti, ale mě se něco podobného stalo u jednoho z těch 20,000$ depositors freerollů. Jel jsem podle strategického článku, kdy máš jít all in v počáteční fázi s AA, KK, QQ, nebo AK, tak jsem dal komusi re-raise all in, dostal jsem jeden call.

AK (me)
      KJ (BB)

Flop: 2 8 K
      Turn: 10
      River: J

A sbohem. :D taky naštve :D ale ne tolik jako to co se stalo tobě :f_cool:

edit: teď už je to jasné, když jsi sem hodil screenshot. Ale musel jsem se přesvědčit :D