Blog: from zero (cesta k NL50+) ZOOM

• azuroo
      azuroo
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 247
      Blog: z 0 na 100 (cesta k NL50+)

Ahoj, jmenuju se Filip, je mi 22 let a po dlouhé době se vracím k pokerstrategy a pokru. Můj plán je obnovit roll a posunout se na vyšší stakes. Před několika lety jsem se pokru začal věnovat díky ps, ale nedostal jsem se dál než na NL10 a kariéru ukončil.

:club:P řed několika dny jsem díky přebytku času znovu začal hrát a rozhodl se obnovit roll. Začínal jsem s nulou v cashieru a asi 500FFP na pokerstars. Díky pár mini trefám jsem si vybudoval 1BI na NL2, které se v současné době věnuji.

:diamond: Můj plán je takový, že budu přidávat další stoly (max 6) pokud budu mít 1BI navíc. (Platí pouze pro NL2, kterou bych měl crashout v pohodě) Na NL5 se vrhnu až pokořím hranici 100dol. :s_cool:

:diamond: Volume goals si zatím nedávám dokud nebudu hrát šest stolů
      :diamond: Budu se snažit zapojit do HJ fora
      :diamond: Updates budou asi na týdenní bázi + monthly shrnutí

Shrnutí:

:diamond: Game: NL2 6-max
      :diamond: Herna: Pokerstars
      :diamond: Start roll: 0
      :club: Current roll: 10.85

Graph:

Bye
  • 6 odpovědí
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      :spade: Takže první necelý víkend je zamnou a roll sem posunul o něco dál. Proběhla menší změna a to že hraju na zoom stolech, kde sem schopný nahrát větší volume.

:spade: Taky se už zapojuju do HJ fora ;)

Week #1:
      :club: Current roll: 12,85

Bye
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      zajímavý start. jsem zvědav, zda se ti to opravdu podaří rozjet. Sice máš na Nl2 asi slušný edge, ale stačí jeden větší downswing a 6BI je pryč. Pokud přežiješ začátek, věřím, že se ti to pak podaří nastartovat. Ale tak do 30 doláčů je to furt o hubu :)

Budu sledovat
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Díky, no ten zoom zatim moc necrushuju. Sice sem už relativně změnil range atd. takže uvidím jak na tom budu na větší vzorce. Bez těch statů na enemy je to peklo :D
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Week #2:
      :club: Current roll: 17,56 (12,85+4,71)

Nějaké info dopíšu zítra.
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Week 2: update

Takže jak jsem se zmiňoval, přešel jsem na zoom. Počátek byl jak na houpačce, ale posledních několik tísíc hand už to vypadá celkem slušně. Sice jsem ještě 2,5 BI pod EV, ale variace by mě snad už na 20dol neměla zlomit.

Jinak už si stanovuji postupně nějaké volume cíle. Snažím se odehrát 1k+ hand denně (víkendy 2k+). Zatím se mi to relativně daří, až na par výjimek.

BTW. kdo hraje zoom, co si myslíte o SH vs FR? Dost sem uvažoval o přechodu na FR z důvodu placení méně dead bb. A i vyšší limity 20+ by mohli být crushovatelnější né?

Something to end:

Někdo ho možná zná .... slušnej borec má toho na kanálu dost ;)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Po chvilce zase kratší update. Tento týden jsem zatím nenahrál žádné volume jelikož jsem byl pryč, takže to zkusím nahnat přes víkend. BR je na nějakých 22dol + už se začíná budovat nějaká použitelná handhistory. (konečně nemusim hrát blind!!)