Hledám parťáka na sweatky, zlepšování, motivaci atd.

• TTR153167832
      TTR153167832
      Bronz
      Registrace: 26.11.2012 Příspěvky: 166
      Ahoj,
      Poker hraju cca 2 roky, z toho jsem necelý rok tady na psgy. Jako asi každý ze začátku jsem několikrát bustnul. Po tom dlouhym čase se věci konečně začínaj zdát jinak a konečně to vypadá, že být vyhrávajíci hráč není uplně nereálný. :) Hraju Fast SH CG. Asi na měsíc jsem se dostal a chvíly udržel na NL20 ale po mym zatím nejhoršim downswingu jsem spadnul na NL5. Takže se opět plácám na NL5. Do pokeru nechci dávat další peníze, pokud nebustnu i tu 5ku. Chci se probojovat od NL5. Chybí mi motivace. Ráno vstávám kolem 6 a domu přijdu v 6. Věnuju se přítelkyni a na poker mám denně zhruba čas od 22h s tim, že už jsem unavenej a ráno zase vstávám. Chtěl bych si na poker udělat trochu víc času a hlavně ten čas 100% využít. Jenže když už zasednu k pokeru, většinou na večer, tak už nemám nějak sílu a chuť např. na nějaký review nebo studování. V tom je asi můj největší problém. Proto hledám někoho, ať už má stejný problém nebo ne, kdo by se chtěl pokeru věnovat pořádně a chtěl by se do toho se mnou pustit ve dvou. Představa je asi taková, že bysme pravidelně dávali sweat sessions, který si myslim, že hodně pomáhají na hře a sám si člověk sweatku nedá. Nějakou tu motivaci, spolupráci a podporu z obou stran. Myslim si, že to dost pomůže i vyvážit tilt. Dávání si společnejch cílů úkolů atd. Já mám problém tohle všechno dodržet sám. Jestli se najde někdo, kdo by se do toho chtěl pustit, budu rád, a věřim, že to nějaký výsledek mít bude. :) Tak kdo by měl zájem, pište. ;) Budu se těšit.

• 2 odpovědí
    • Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Registrace: 16.10.2013 Příspěvky: 89
      Ahoj, dostal jsem tip na tenhle topic od kamaráda. Ozvi se mi na skype, mám tam nick Renes1s. Logo supermana. Hraju přibližně rok, tisíckrát jsem bustnul, rebuilduju roll teď na NL2, myslím že to easy porážím. Můžeme probírat handy a navzájem si pomáhat a motivovat se. Budu rád když se ozveš, zatím čiao
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Registrace: 07.06.2014 Příspěvky: 70
      Zdár borci, tak bych se k vám přidal... mám stejnej problém jako vy, ale něco mi říká že to nemám vzdávat. Chci to chytnout za úplně jinej konec, budu rád když budu mít nějaký pohodový guys, co to myslej alespoň trocha vážnějc a maj chuť se kurva vzděláávat! :) ) Přidejte si mě na FB
      TADY..