BLOG: [shamzor] vs. 10k$

• shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Registrace: 13.06.2010 Příspěvky: 33
      Zdravim všechny :fdrink:,
      rozhodl jsem se připojit do Coernieho výzvy. Doufám, že mě to přinutí na mojí hře pořádně zapracovat, protože do teď jsem to pěkně flákal. Rád bych si zde dával i cíle, které příliš nesouvisí s pokerem.

Moje představení: Čau ahoj!

Výzvu jsem začal ve čtvrtek 21.8.2014 když jsem si na Poker770 poslal 46$, po připsání bonusu za vklad jsem měl na účtu 72$. A konečně jsem dostal stříbro tady na PSgy.

Zatím hraju NL2 6max, +- 3 stoly zároveň, v plánu jsem měl hrát Speed, ale ten na herně mají až od NL5, navíc to je ještě v €, což mi trochu vadí, ale tak hlavně co nejdřív odčerpat bonus a pak popřípadě jinam. Během víkendu jsem byl už někde na 92$, bohužel poslední 3 dny mi nic nevycházelo a jsem zpátky na 71$, možná to bude i tím, že jsem zkoušel NL5 Speed. V bonusech zde potom mám kolem 75€ na které musím nahrát asi dalších 7 200 bodů.

Dlouhodobé cíle
      :spade: Dokončit Coernieho výzvu
      :spade: Platit si pokerem přinejmenším nájem
      :spade: Titul Bc. (2014/2015)

Cíle do neděle 7.9.2014
      :diamond: Pročíst si všechny články z kategorie Pokerové základy
      :diamond: Pročíst si většinu basic a bronz článků z No limit
      :diamond: Dočíst knihu Konec prokrastinace (koupil jsem si jí koncem roku 2013 a ještě jsem se k tomu nedokopal :f_biggrin: )
      :diamond: Hrát aspoň hodinu denně, nebo odehrát 5k hand
      :diamond: Mít bankroll přes 100$
      :diamond: Nehrát NL5 a především speed poker, pokud nebudu mít bankroll aspoň 150$

To by pro začátek mohlo stačit, nebo to tady budu ještě další 2 dny dolaďovat a nakonec to sem radši ani nedám :f_cool: . Reporty se budu pokoušet dávat jak často to jen půjde.
  • 5 odpovědí
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Takže je to týden, co jsem tenhle blog založil. Pomalu si začínám zvykat na hernu, což je jenom dobře. Ze 3 stolů jsem opět přešel na 2, u těch víc vnímám svoje chyby, který se pak snažím pomocí článků napravit. Zapracovat musim hlavně na hře z BB, tam jsem docela dost ztrátovej, takže tam budu asi hrát jenom KK+ :f_biggrin: Popřípadě jestli máte někdo nějákou dobrou range na SB/BB, tak se prosím podělte.

Každopádně už se těšim na NL4/5, z té NL2 už jsem trochu otrávenej, jde to strašně pomalu :f_zZz: A taky chci rychleji čerpat ten bonus, přece jim ho tam nenechám.

Souhrn:
      :club: Počáteční bankroll: 46$
      :club: Bankroll před týdnem: 71$
      :club: Bankroll nyní: 85$
      :club: Týdenní profit: +14$

GRAF:(nejde mi vložit obrázek, nějáký rady?)
      http://i.imgur.com/4mo1HMi.png?1

Jinak Poker770 pomalu přechází na Netbet, tak se jdu kouknout jestli do rybníka nehodili pár novejch ryb, pár sázkařů by si to mohli přijít vyzkoušet. :s_cool: Nadruhou stranu, snad já neprohraju celej svůj bankroll sázením.
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      3. týden u konce, 100$ pokořeno!!! :s_cool:

Rekapitulace cílů, který jsem si dal do neděle 7.9.:
      :diamond:P ročíst si všechny články z kategorie Pokerové základy [splněno]
      :diamond:P ročíst si většinu basic a bronz článků z No limit [tak napůl :D ]
      :diamond:D očíst knihu Konec prokrastinace [ani jsem jí neotevřel :( ]
      :diamond: Hrát aspoň hodinu denně, nebo odehrát 5k hand [splněno]
      :diamond: Mít bankroll přes 100$ [splněno]
      :diamond: Nehrát NL5 a především speed poker, pokud nebudu mít bankroll aspoň 150$ [začal jsem to shotovat až v pondělí, takže asi splněno]

Bohužel z důvodu brigády nebyl moc času, ale jelikož mi fakt šla karta, tak jsem upřednostnil hraní před studováním a vyplatilo se. Přestal jsem hlavně limpovat a začal zkoušet krást blindy, což se mi i docela daří. Musim se ale naučit nedělat hero cally, tam mi to moc často nevychází :f_mad: a taky zahazovat pocket páry jako JJ a QQ, když si sem skoro jistej, že je soupeř lepší.

Po té co jsem překročil 100$, jsem začal shotovat NL4 a NL5 Speed. Beru si ke stolu většinou jenom 50bb, vim že to není moc ideální, ale cejtim, že se pak tolik nebojim o peníze a hraje se mi o hodně líp. Chci tady ale napravit jednu chybu, kterou jsem dělal u NL2, a to je že jsem si u stolů neznačil fishe a reguláry.

Graf za poslední týden:

Souhrn:
      :club: Počáteční bankroll 46$
      :club: Bankroll před týdnem: 85$
      :club: Bankroll nyní: 118,55$
      :club: Týdenní profit: +33,55$ (mohlo to být tak o 10$ víc z rakebacku, bohužel po přechodu na Netbet mi smazali asi na 4-5 dní pending bonus balance)
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      4 týdny od založení blogu!!!

Tak uděláme zase menší report. Minulej tejden nebyla něják nálada nic sepisovat, hned po tom co jsem totiž dopsal report, mi začal docela slušnej downswing, kdy jsem během týdne prohrál 50$ ?( (viz. graf, je to asi prvních 4,5 tisíc her). Prostě nic nevycházelo a ani jsem nehrál dobře. Byl jsem z toho akorát tak nasranej a už jsem se pomalu začal smiřovat s tím, že brzo budu na 0.

Ale tak řekl jsem si, že si dám den volno, pošlu si dalších 30$ kvůli cash machine, což mi zhruba vyrovnalo ztráty. Každopádně se mi pořád nechtělo sedat ke stolu a hrát cashku, potřeboval jsem menší změnu. Chtěl jsem si zahrát nějáký 6-max SnG, ale traffic na iPokeru je na to naprosto mizernej. Tak jsem si zapnul Twister, ale než jsem tomu přišel na kloub tak jsem ještě pár dolarů prohrál, ale pak už to šlo jen na horu, hlavně po tom, co jsem si z 2€ vytočil 40 a vyhrál to!!! :banana:

Po pár dnech mě to přestalo bavit, tak jsem opět zapl NL5 Speed poker a musim říct, že to volno mojí hře hodně prospělo. Během posledních 3 dnů, jsem odehrál něco málo přes 1000 her a profit kolem 40$ (viz. konec grafu). Takže momentálně skáču mezi Twisterem a Speed pokerem a musim říct, že je to super změna, člověk aspoň odejde od toho stereotypu.

Souhrn:
      :club: Počáteční bankroll: 46$
      :club: Bankroll před 2 týdny: 118,55$
      :club: Bankroll nyní: 206,22$
      :club: 2 týdenní profit: +87,67$ (-30$ deposit)--> +57,67$
      :club: Profit od počátku výzvy: +130$

Jinak už mi začala škola, takže asi nebude tolik času na hraní, ale aspoň tu hodinku denně bych si chtěl zahrát. A na vyšší limity si myslim, že je ještě času dost, momentálně se na NL5 cítim dost komfortně. :s_cool:
    • shamzorRNMD
      shamzorRNMD
      Bronz
      Tak napoprvé to nevýjde :f_cry:

Bohužel jsem hrál poslední dobou hlavně twistery, u kterých jsem nedodržoval BNKRL management a snažil jsem se dohnat ztráty na 5 a 10 eurových turnajích, kde mi přicházel na riveru samej badbeat. Mohl bych to připsat i těm nervům, který mě netbet poslední dobou stojí, neustálé výpadky, vip store coming soon, neodepisování na maily a live chat taky úplně k ničemu.
      I když musim říct, že na cashce se mi dařilo, už jsem shotoval NL10 a víc jsem vyhrával než prohrával. Zhruba 100 dolarů jsem si navíc vybral, takže jsem spíš na nule :D

Teď si dám tak do půlky listopadu pauzu a pak nejspíš pošlu dalších 100 dolarů na jinou hernu. Když budu mít štěstí, tak do té doby třeba něco vyhraju v Učíme se vyhrávat, nebo konečně zprovozní VIP store, kde bych za body mohl mít tak 20-30 euro. Popřípadě kdyby jste mi někdo chtěl poskytnout staking, tak se asi bránit nebudu :fdrink:

Do té doby si dám jako hlavní cíl konečně najít pořádnou motivaci k hraní, protože jsem to ke konci dost flákal. Dále zvažuju, že zkusím strategii tankroll managementu, kterou jsem viděl zde na stránkách.

Tak zatim ať se vám daří a za 2 týdny jsem zpět v plné síle :challenge:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, tak ze dvou týdnů to už bude skoro rok, tak jak jsi na tom ?