NL4 + cornieho challenge

• vojta268
      vojta268
      Bronz
      Registrace: 10.01.2014 Příspěvky: 76

Ahoj, již jsem tu měl před pár měsíci založen blog (ve zkratce: poker hraju cca 3/4 roku, cg 4 měsíce, předevčírem mi bylo 25 a jsem Vojta), ale lecos se změnilo, nějakou dobu jsem moc nehrál. Strašně moc se mi změnilo myšlení ohledně věcí co se pokeru týče, došlo mi, že hrát FF 4 stoly na micru je strašně -EV, člověk se u stolu naučí kulový a když pak je i líný se vzdělávat mimo stoly tak co z něho asi bude ...

Navíc když už jsem byl skoro 2 týdny v Řecku a nebyl den co bych nepomyslel na poker tak mi došlo, že se chci někam dostat a je jedno jestli za rok, nebo za pět let.

Cornieho challenge beru jako spíš bonus, určitě bych radší bral stabilitu na NL50+.

Hraju na partypokeru nyní NL4 (navíc jsem musel cashoutnout slušný roll, který stačil na NL10, kvůli již jmenované dovolené a na účtu mam nějakcýh 75$) je to roll celkem na prd, ale NL2 FF stoly nejsou a normál mě nějak exra nenadchli, navíc na účtu mam taky hovno, takže tak. Nicméně na NL4 za nějakých 200k hand jsem měl nejhorší swing cca 8 BI tak snad to nepřijde teď.... není to nejlepší začátek, ale co už.

Na FF mám ještě pár bonusů k dobrání, poté mám plán přejít na PS, kde mám nějakých 20 usd s tím, že si tam převedu veškerý roll, který na PP nahraju než vyberu bonusy (cca měsíc, měsíc, dva).

Jsem už celkem hotový z 27-mi hodinové cesty autobusem, nicméně bych rád zítra, respektive dneska
      :f_zZz: Splnil tyto úkoly:

:diamond: Odehrát 1 hodinovou session na FF
      :diamond: Hrát jenom 2 stoly, abych trochu začal u té hry přemýšlet, biď to na tomto limitu není moc potřeba
      :diamond: Po session prozkoumat problémové handy, spoty, kde jsem si nebyl jistý
      :diamond: Postnout 2 handy na HJ
      :diamond: Pročíst /opět/ články - od bronzu, shlédnout alespoň jedno video, psát poznámky

Pro začátek si myslím, že vcelku pohodové úkoly, nahrávat body a podobný kraviny co jsem dělával, je na micru k prdu, proto se chci především vzdělávat a hlavně naučit se pravidelně neodbočovat, nevymlouvat se a prostě makat na sobě. Ze začátku budu pravidelně postovat příspěvky, časem jednou týdně report.

Jinak na vyšší limit přejdu až se 40 BI. GL & HF
  • 2 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      super blog, super myšlenky, výborný přístup.
      Ať se daří, ať plníš plány jaké si dáváš a brzyať jsi na tom NL 50.
      Sice jsem SnG hráč, ale určo budu koukat jak se ti daří.
      Zaujal jsi mne správně nastaveným přístupem. :f_thumbsup: :gl:
    • vojta268
      vojta268
      Bronz
      Registrace: 10.01.2014 Příspěvky: 76
      Tak paráda... vyhořel mi noťas... teď jsem rozjel komp, ale nemam tu vubec nic. HM2 když už jsem přehodil předtim z PC na noťas mi pojede? Tuším, že to je na dva "přístroje". Jinak teď pujdu na dýzu a zítra už snad něco nahraju a především nastuduju. Jinak jsem stihl odehrát cca 800 hand a - 1 BI, ale se hrou jsem spokojen když vemu, že jsem projel flopnutou flash do vyšší, AA do KK a postupku do vyšší tak za těch málo hand celkem důstojný výsledek po všech stránkách.

Jinak zatím jsem si projel pár zdejších blogů...což je moje velká "slabina", ale zároveň ohromná dávka motivace, především se mi líbí cesta: Katrisoneho, Opal99, Zeltzn1 - celkově mám především rád takovéty blogy z NL2 na XXX a určitě jsem si spousty věcí odnesl, především samozřejmě to, že bez dřiny, učení se, makání to opravdu samo nepřijde...

Trochu off topic, nebudu spamovat nesmysli na můj blog, je paráda si ho založit a hned 1st den porušit :D ... snad to neni špatné znamení.

Jinak ten party poker je tak geniálně vymyšlený, že prostě člověka nenechá odejít jinam... mám na mysli ty RB, kde než nahrajete jeden tak přijde slušná challenge, kterou když dohrajete tak už máte prakticky body na další bonus a pořád dokola tak torchu přemýšlim, jestli se na to nevyprdnout a nejít hned na PS.

Od zítra už jen tematické příspěvky, srry a děkuji za přečtení. :banana: