MTT challenge: Jízda na $300.000!

• MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227

MTT challenge: Jízda na $300.000!

Kto ako prvý v dosiahne víťazstvo v epickom súboji dvoch PokerSrategy.com MTT komunít? Ktorá komunita skôr pokorí hranicu $300.000 a vyhrá? Zapojte sa do súboja a dajme spoločnými silami talianov dole!

Ahoj všetci,

dnešným dňom sa začína bitka o to, ktorá z dvoch komunít ako prvá dosiahne míľnik $300.000. Československá MTT komunita a všetci jej grinderi súťažia s tými talianskými. Poďme spolu dosiahnuť $300.000 a pokoriť tak challenge ako prví! :s_evil:

Ako na to?

Jednoducho. Stačí sa iba po každej trefe pochváliť a postnúť výsledok do tohto vlákna. Okrem uznania komunity tým prispejete k nášmu víťazstvu v tejto challenge.

$300.000 Challenge progress
      $ 300 541,81
      $179 956,96
       Naposledy aktualizováno: 27.10.2014

Výsledky budeme priebežne sledovať. Pokiaľ by ste sa chceli pozrieť ako sa darí talianskym kolegom, prípadne ich trochu poteasovať, tu je ich súťažný thread.

Vyhraj mikinu a level up!

Okrem toho, že našej komunite pomôžete naložiť talianom, na konci challenge vylosujeme jedného z vás, čo sa do challenge zapojili a šťastný výherca získa mikinu PokerStrategy.com + level up na jeden mesiac.

Pravidlá

• Do súťaže sa počítajú MTT a SNG formáty s 90+ hráčmi.

• Každý, kto chce navýšiť výsledok musí postnúť screenshot na ktorom je viditeľná vyhraná čiastka. Bounties sa tiež pripočítavajú k výsledkom.

• Aby bola challenge prehľadná a vyvarovali sme sa chybám, na konci každého postu:

:diamond: uveďte čiastku, ktorú ste v rámci daného postu reportovali ako "MY REPORT ($):"

:diamond: pripočítajte túto čiastku k predošlému postu v ukazovateli celkových výhier našej komunity - "COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($):"

• Výhry v € sa na $ prepočítavajú fixným kurzom €1 = $1,32. Tento kurz bude platný počas celého trvania súťaže.

• Do výsledkov sa započítavajú všetky postnuté reporty z turnajov, ktoré prebehnú od 28.8. (vrátane).

• Vyhráva komunita, ktorá ako prvá nahrá kumulatívne $300.000!

:fouet:

Veľa šťastia!
  • 217 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      SUper akce :s_thumbsup:

A obdivné Ooooooch a Aaaaaaaach za ty úžasný trefy taky můžeme psát sem, nebo to bude striktně reportovací vlákno a pokec k němu bude někde vedle... Protože mi příjde, že na jeden report výsledku bude několik trolling postů a tleskání..

Pokud to má být čistě report vlákno tady, tak prosím, abys kdyžta tenhle příspěvek smazal a jen někam do úvodu doplnil, kde máme kdyžtak trollovat :-)
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      v banneri je iba cz a vlajka je tiez iba ceska ale v popise je ceskoslovenska komunita... ?( ci na centrale sa to bere iba ako ceska komunita ...
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Super, témat na postování výsledků je tu na fóru hrozně málo...
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      LooserSR původně napsal
      v banneri je iba cz a vlajka je tiez iba ceska ale v popise je ceskoslovenska komunita... ?( ci na centrale sa to bere iba ako ceska komunita ...
      jestli si to dobře pamatuji, je to bývalá česko-slovenská vlajka
    • LUMPINO
      LUMPINO
      Bronz
      Registrace: 08.03.2007 Příspěvky: 845
      ..super challenge, mohlo by byt viac akcii na level up, pretoze ja ako MTT hrac tazko nahram vyssie levely. Este by sa mohla urcit nejaka minimalka, aby sa sem nedavali nejake trefy 10eurove, ci vsetko sa pocita?
    • twinn1
      twinn1
      Black Member
      Registrace: 09.03.2009 Příspěvky: 2,268

Postujem všechno! :fouet:

Edit:
      Jo a ještě mám něco udělat s tím počítáním? :D

MY REPORT ($): 122.40

COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($): 122.40
    • Liposkate
      Liposkate
      Bronz
      Registrace: 17.01.2012 Příspěvky: 109
      Ha tak ja taky něco

Nak mi nejde vložit obrázek je to ze 2.50 180 many 1.misto za 123,31$

Edit: Blazejson->upraven odkaz,obrázek je vidět ;)

MY REPORT ($): $122.40

COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($): $245,71
    • VictoryCica
      VictoryCica
      Bronz
      Registrace: 19.01.2011 Příspěvky: 115

nevím jestli sem mám vkládat všechny IMT umístění nebo jenom FT.
      jestli všechny tak se ufotím :)

MY REPORT ($): $158.4

COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($): $404.11
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      sice som na to potreboval 6 pokusov, ale podarilo sa.

trefa

MY REPORT ($): 23.54

COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($): 427,65
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Můžu vkládat takto souhrnné výsledky?

Jestli ano tak tady je první várka itm a vzhůru na italy :)

MY REPORT ($):4307

COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($): 4734.65

Edit Irik83: Ahoj, zatím jsem ti tam jen opravil ten obrázek (používám osobně imgup.cz a nemám s ním problém :) na ty souhrný výsledky se eště poptám radší
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      ty jo, dobře frčíte MTTčkaři, jsem zvědavej, za kolik dní to dáte, na to že zatím sbíráte po menším, ale naskakuje to pěkně..

Boarrder: ten obrázek nefunguje, uprav si to nějak.
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Jde, ale je to odkaz. Já už jsem tak dlouho nevkládal obrázek, že ani nevím, která stránka je lepší na vkládání. Z této stránky mi nešel ani jeden link na přímé vkládání obrázků do fóra.
    • sabran
      sabran
      Bronz
      Registrace: 10.01.2014 Příspěvky: 12
      Včera jsem poprvé něco trefil, tak taky přispěju :)

MY REPORT ($):123

COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($): 4857.65
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Ahojte,

vďaka za dotazy a som rád, že sa vám promo páči. :s_cool:

Pár upresnení:

• Toto vlákno neslúži len na reportovanie výsledkov, takže kľudne môžete debatovať i tu, nie je s tým žiadny problém.

• Kľudne sem dávajte i $10 trefy, počíta sa všetko, jediné pravidlo je, že musí ísť o 90+ many MTTs/ SNGs.

• Súhrnné reporty sú OK, nie je s tým žiadny problém akurát vždy musí byť viditeľná čiastka, počet účastníkov turnaja a dátum - teda všetko aby sme mohli skontrolovať, že to je v súlade s pravidlami.

boarrder: V tvojom reporte bol zarátaný i turnaj s 36 účastníkmi, odrátali sme ho od celkovej čiastky, takže už by to malo byť v poho. Do budúcna na to prosím pozor. ;)

sabran: Mohol by si prosím ešte raz reuploadnuť obrázok vo väčšom formáte, na tej tvojej miniatúre nie je bohužiaľ nič vidieť.

Ide to zatiaľ prekvapivo rýchlo najmä vďaka boarrderovi, GJ & GL!
    • Maarteen
      Maarteen
      Bronz
      Registrace: 15.10.2012 Příspěvky: 880
      Super akce, samozřejmě taky rád přispěji, pokud bude čím :D

Jinak by mne zajímalo, jak často se bude updatovat progres v prvním příspěvku vlákna (ty CZ a IT bars) - zatím nám tam pořád svítí 0 :evil:
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Budeme sa snažiť čo najčastejšie. Ide však o dlhodobú challenge, takže pokiaľ to nie je aktuálne po každom reporte, nič zásadného sa nedeje. :)

Teraz som to aktualizoval a zatiaľ vedieme! :f_thumbsup: GJ!
    • Nitrancan
      Nitrancan
      Bronz
      Registrace: 25.11.2012 Příspěvky: 122
      Kam sa hrabeme na Boarrdera :)

škoda toho semifinal na tom 4,4$ Bigu / 5-5 < Q-Q :f_cry:

MY REPORT ($):268
      COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($): 5125,65
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Děkuji za pomoc, rady i ujasnění pravidel :)

Chytil jsem solidní heater od začátku bitvy, tak snad to půjde i tak dál.

MY REPORT ($):6415

COMMUNITY TOTAL WINNINGS ($):11540,65

Lidi koukejte postovat výsledky ať je vítězství naše! GL
    • LUMPINO
      LUMPINO
      Bronz
      Registrace: 08.03.2007 Příspěvky: 845
      co znamenaju tie tabulky a vsetky tie nicky? nerozumiem tomu..vysvetli mi to niekto?

boarrder to su vsetko tvoje nicky, alebo je to nejaky zoznam ceskoslovenskych hracov na nejakej herni? Vidim tam tvoj nick 1x za 215dol.