BLOG: Alficor1 CG blog

• Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Ahoj,
      jak asi víte, tak jsem především mttčkař - ale jelikož mi brzo začíná škola a na hraní mtt nebudu mít během týdne kromě víkendů moc času, rozhodl jsem se, že mimo mtt začnu hrát i něco jinýho. Sng jsem hned zavrhl, stejně jako plo/6max cash/etc. a rozhodl jsem se věnovat hu cg zoom. Hlavní důvod pro tenhle formát je, že mě hu hodně baví, je to relativně pohodovej grind (1tabling není tak špatnej na oči jako 16 tabling mtt), taky si obv chci zlepšit hu a celkově post flop hru kvůli mtt. No a zoom protože narozdíl od normální hu cg nemusím mít roll na x sajtách a čekat než si ke mě někdo sedne.

Pro začátek budu tedy hrát NL50 zoom na ps.com, s tím že pokud to budu po 25k handách nějak rozumně porážet přejdu na NL100. Jelikož jsem nedávno na ps.com trefil v neděli cca 10k tak mě brm v tomhle nijak neomezuje.

Tohle není poprvý co jsem zkoušel cg, potažmo hu cg, ale dřív to dopadlo vždycky stejně - dostal bych se na NL50, kde už se hraje o celkem ok peníze, a byl bych scared, tiltoval bych s každým prohraným buyinem etc. Ale díky tomu že jsem si za poslední dva roky hraní mtt zvykl na úplně všechno a běžně hraju na ft poty v hodnotě stovek $/€ v equity, tak už konečně můžu říct, že na NL50 nejsem money scared :D

Graf zatím (první cca 1k hand je cap, kterej je celkem zábava ale nemyslím že tam jde porážet rake):

Cíle do konce měsíce:
      [ ] Odehrát celkem 15k hand
      [ ] Udělat gold star (poprvé po snad dvou letech :D )
      [ ] Podívat se na aspoň 10 hu videí na rio (kdyby někdo měl nějaký doporučení tak sem s nimi :) )

Jedna celkem monkey handa na závěr:
      PokerStars - $0.50 NL FAST (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: $197.15 (VPIP: 38.89, PFR: 38.89, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 18)
      Hero (BB): $51.16

SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has Q:spade: T:spade:

SB raises to $1.50, Hero calls $1.00

Flop: ($3.00, 2 players) 5:spade: 7:diamond: T:club:
      Hero checks, SB bets $1.77, Hero calls $1.77

Turn: ($6.54, 2 players) 3:club:
      Hero checks, SB checks

River: ($6.54, 2 players) J:spade:
      Hero bets $3.25, SB raises to $6.50, Hero raises to $18.50, fold

Hero wins $19.04

Kdyby raisnul na třeba $10 tak bych o tom 3betu ani nepřemýšlel, ale ten minraise na mě hodně působil jako specificky QJ/KJ/AJ, a protože villain za těch 18 hand nepůsobil jako totální spazztard tak jsem se rozhodl to otočit na bluff, protože jsem relativně uncapped a nemyslím si že můžu profitabilně callnout, protože pochybuju že by zvolil tenhle sizing jako bluff.

ps: jinak snad nikomu výrazně nevadí že mám dva aktivní blogy, ale ten svůj mtt blog mám více méně kvůli brag postům, whinování a postování funny věcí, tenhle chci mít na trochu víc serióznější notě, postovat sem handy, analyzovat and shit.
  • 43 odpovědí
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Registrace: 19.01.2009 Příspěvky: 284
      nespamuj thx

jinak myslím dobrej move budu sledovat progress !!! gl
    • hellokitty83
      hellokitty83
      Bronz
      Registrace: 01.08.2012 Příspěvky: 2,444
      budu sledovat :banana:
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      Hodně štěstí :)
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,320
      Alficor1 původně napsal
      ...tenhle chci mít na trochu víc serióznější notě, postovat sem handy, analyzovat and shit.
      good luck with that :)
    • prontosaur
      prontosaur
      Bronz
      Registrace: 13.02.2013 Příspěvky: 154
      Čau!
      Určitě budu sledovat, tvůj mtt blog pravidelně čtu, oproti ostatním pokerovejm vážněji laděnejm blogům je to příjemný odreagování. :)

K handě: minimálně na NL25 zoomu je takovejhle river minraise typickej fishy move, kterej častěji znamená valueraise, ale v nemalým počtu se jedná i o totální bluff, takže bych je při nějaký hlubší analýze z range villaina nevyhazoval.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      smash123321 původně napsal
      nespamuj thx

jinak myslím dobrej move budu sledovat progress !!! gl
      Díky díky, dobrej move myslíš s tím založením blogu nebo s hraním hu?

hellokitty83 původně napsal
      budu sledovat :banana:
      Aww :heart:

Caanigia původně napsal
      Hodně štěstí :)
      Díky! :)

PumaPerez původně napsal
      Alficor1 původně napsal
      ...tenhle chci mít na trochu víc serióznější notě, postovat sem handy, analyzovat and shit.
      good luck with that :)
      Meh, tbh jsem docela over trolling, asi jsem dospěl nebo co :D

prontosaur původně napsal
      Čau!
      Určitě budu sledovat, tvůj mtt blog pravidelně čtu, oproti ostatním pokerovejm vážněji laděnejm blogům je to příjemný odreagování. :)

K handě: minimálně na NL25 zoomu je takovejhle river minraise typickej fishy move, kterej častěji znamená valueraise, ale v nemalým počtu se jedná i o totální bluff, takže bych je při nějaký hlubší analýze z range villaina nevyhazoval.
      Přiznám se že jsem cg pořádně nehrál víc jak dva roky, takže nevím co dneska u semiregů/ryb letí, každopádně jsem si nemyslel že by kdokoliv normální tady do relativně randoma minraisnul jako bluff. (i když je pravda že to je hood as fuck :D ) Jako dávat lidem 5-1 (nebo kolik) když reprezentuješ 3 value handy ve spotu kde já budu betovat celkem wide for value mě přijde docela ambiciózní :)

Dneska jsem dal 2x hodinový session, první dopadla špatně a druhá super dobře. V té první mě nevyšlo několik bluffů kvůli dost hrozným runoutům kde jsem musel give upovat (třeba dostat K43-A-K potom co člověk 3b pre a double barelne je celkem heart breaking :D ). V té druhé už jsem dostával akci s dobrýma handama, párkrát inducnul nějaký ty topregy když jsem měl nuts a pak jsem vyhrál můj asi největší pot ever online (??):

Hero (SB): $112.03
      BB: $175.35 (VPIP: 94.44, PFR: 61.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 36)

Hero posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has 9:heart: 4:heart:

Hero raises to $1.00, BB calls $0.50

Flop: ($2.00, 2 players) 3:heart: 4:club: 9:spade:
      BB bets $1.00, Hero raises to $3.10, BB raises to $8.50, Hero raises to $18.50, BB raises to $174.35 and is all-in, Hero calls $92.53 and is all-in

Turn: ($224.06, 2 players) 9:diamond:

River: ($224.06, 2 players) T:diamond:

BB shows 3:club: 4:spade: (Two Pair, Nines and Fours) (Pre 30%, Flop 8%, Turn 0%)
      Hero shows 9:heart: 4:heart: (Full House, Nines full of Fours) (Pre 70%, Flop 92%, Turn 100%)
      Hero wins $223.56

Jako přiznám se že na flopu fakt nemám moc velkou 4bet bluffing range (něco takovýho jsem udělal tak třikrát v životě back in the day když jsem ještě dělal tyhle píčoviny), ale chtěl jsem mu nechat prostor ať se nějak levelne a shovne A5s nebo že overplayne 9x nebo TT. Navíc jsem ho viděl defendovat i hodně shitty handy jako 82o, tak je možný že má i 93-43, což nakonec měl.

Jedna docelá zajímavá handa proti zmíněnýmu regovi:

SB: $96.74 (VPIP: 78.95, PFR: 52.63, 3Bet Preflop: 12.50, Hands: 38)
      Hero (BB): $59.23

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has J:club: A:club:

SB raises to $1.00, Hero raises to $4.00, SB calls $3.00

Flop: ($8.00, 2 players) 2:club: 6:club: 7:diamond:
      Hero bets $3.99, SB calls $3.99

Turn: ($15.98, 2 players) 7:club:
      Hero checks, SB bets $10.52, Hero calls $10.52

River: ($37.02, 2 players) 4:club:
      Hero checks, SB bets $29.00, Hero calls $29.00

SB shows T:heart: K:club: (Flush, King High) (Pre 36%, Flop 16%, Turn 0%)
      Hero shows J:club: A:club: (Flush, Ace High) (Pre 64%, Flop 84%, Turn 100%)
      Hero wins $94.52

Na turnu nebudu mít nějak masivně širokou betting range, protože to je celkem scary karta pro dost velkou část mé range se kterou budu pot kontrolovat nebo give upovat, a protože si myslím že tenhle board bude celkem hodně floatovat tak jsem se rozhodl tohle dát do mé check/calling range. A na riveru jsem jako správnej nit jen check/callnul, to mi zpětně připadá overly nitty, protože K a asi i Q hi flushe tady betne tímhle sizingem a pochybuju že je foldne za dalších $12, i když by měl. Každopádně tím si nejsem jistej, co myslíte?

A na závěr jeden celkem std-ish bluff:

Hero (SB): $91.49
      BB: $143.09 (VPIP: 80.00, PFR: 66.67, 3Bet Preflop: 16.67, Hands: 15)

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has T:diamond: Q:spade:

Hero raises to $1.00, BB raises to $4.00, Hero calls $3.00

Flop: ($8.00, 2 players) 3:heart: 9:spade: K:club:
      BB bets $5.50, Hero calls $5.50

Turn: ($19.00, 2 players) 8:club:
      BB checks, Hero bets $11.10, BB calls $11.10

River: ($41.20, 2 players) 7:heart:
      BB checks, Hero bets $27.50, fold

Hero wins $40.70

Moje defending range vs. 3bet je plná broadwayí a všechny až na QJ/QT tenhle board hitují docela dobře, a myslím že si uvědomí že proti cbetu a checku na turnu si půjdu pro dvě streety s handama as weak as KTo. JT navíc trefilo na riveru postupku což je o jednu víc z hand z mé range co neporáží. Dál obv můžu mít 99-88-22 a 98s/K9s/K8s.

Na závěr si dovolím tohle video, už jsem ho posílal do svýho mtt blogu, ale zaslouží si být i tady:

Fakt asi nejlepší interview co jsem kdy slyšel, překvapivě i přestože je ten moderátor non-poker člověk.
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      GL, looks good so far :]

Interview jsem slyšel, souhlasím že :f_thumbsup:

Z Rio hlavně Kevin Rabichow a Sauce
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Jj na sauce obv koukám (sice si myslím že většina věcí co říká se NL50 moc netýkají, ale pořád je tam spoustu dobrých věcí), a na toho Rabishova mrknu. Díky za přání a doporučení bro! :)

Jinak dneska podobná session jako včera, první část insanely špatná a druhá naopak super. Asi budu hrát ve stylu že první session dám 5 minut a tu druhou dvouhodinovou. :D Zatím dávám jen 2-3 hodiny dohromady, tbh mě to přijde daleko únavnější než 2 hodiny mttček, kde má člověk aspoň čas si na chvilku odpočinout a foldnout pár hand a u těch co hraje často není potřeba skoro vůbec přemýšlet. Ale hádám že na to si po čase zvyknu, u mtt to bylo stejný :)

Pár hand:

Hero (SB): $101.62
      BB: $59.01 (VPIP: 33.33, PFR: 33.33, 3Bet Preflop: -, Hands: 3)

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has 2:spade: 2:heart:

Hero raises to $1.00, BB raises to $2.50, Hero calls $1.50

Flop: ($5.00, 2 players) 2:diamond: T:club: K:spade:
      BB bets $2.50, Hero calls $2.50

Turn: ($10.00, 2 players) Q:club:
      BB bets $7.00, Hero calls $7.00

River: ($24.00, 2 players) K:diamond:
      BB bets $23.50, Hero raises to $50.00, BB calls $23.51 and is all-in

Hero shows 2:spade: 2:heart: (Full House, Twos full of Kings) (Pre 51%, Flop 95%, Turn 91%)
      BB shows Q:diamond: K:heart: (Full House, Kings full of Queens) (Pre 49%, Flop 5%, Turn 9%)
      BB wins $117.52

Můj inner nit chtěl river jen callnout, ale pak jsem si uvědomil že nehraju fr a shovnul jsem. oh well :(

Hero (SB): $65.01
      BB: $54.70 (VPIP: 68.97, PFR: 48.28, 3Bet Preflop: 13.33, Hands: 29)

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has T:heart: A:club:

Hero raises to $1.00, BB raises to $4.00, Hero calls $3.00

Flop: ($8.00, 2 players) Q:spade: A:spade: 5:club:
      BB bets $5.50, Hero calls $5.50

Turn: ($19.00, 2 players) 8:club:
      BB checks, Hero bets $11.10, BB raises to $45.20 and is all-in, Hero calls $34.10

River: ($109.40, 2 players) 2:diamond:

BB shows Q:heart: A:diamond: (Two Pair, Aces and Queens) (Pre 74%, Flop 98%, Turn 100%)
      Hero shows T:heart: A:club: (One Pair, Aces) (Pre 26%, Flop 2%, Turn 0%)
      BB wins $108.90

Tohle je asi relativně std? Je na hovno že mám Ac, protože takhle nemůže mít random A2cc type handy, ale i tak si myslím že turn musím b/c kvůli všem těm draws.

Hero (SB): $76.19
      BB: $54.31

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has T:club: J:club:

Hero raises to $1.00, BB raises to $3.00, Hero calls $2.00

Flop: ($6.00, 2 players) 9:diamond: 8:club: T:spade:
      BB bets $51.31 and is all-in, Hero calls $51.31

Turn: ($108.62, 2 players) 9:club:

River: ($108.62, 2 players) 2:diamond:

BB shows K:heart: K:diamond: (Two Pair, Kings and Nines) (Pre 80%, Flop 52%, Turn 64%)
      Hero mucks T:club: J:club: (Two Pair, Tens and Nines) (Pre 20%, Flop 48%, Turn 36%)
      BB wins $108.12

Celkem lol spot, ale myslím si že tu musím callnout.. Idk, jako za víc jak 100bb bych tu calloval hodně nerad. Ale fakt nevím, co myslíte?

SB: $199.51 (VPIP: 57.69, PFR: 37.18, 3Bet Preflop: 12.20, Hands: 78)
      Hero (BB): $136.01

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has 3:diamond: Q:heart:

SB raises to $1.00, Hero calls $0.50

Flop: ($2.00, 2 players) 3:spade: 4:spade: 6:heart:
      Hero checks, SB bets $1.43, Hero calls $1.43

Turn: ($4.86, 2 players) Q:spade:
      Hero bets $3.00, SB raises to $9.38, Hero calls $6.38

River: ($23.62, 2 players) 2:club:
      Hero checks, SB bets $17.34, fold

SB wins $23.12

Turn leaduju aby nemohl checknout back 6x a midpáry, on insta raisnul.. nevím moc s jakýma handama mimo flushí a AsXx tu má insta decision, tak jsem jen callnul a na riveru taky insta betnul. Moc zatím nevidím lidi bluffovat proti xc flop lead turn line, tak jsem foldnul. Navíc tu asi může mít nějakou random Ks5x handu nebo něco takovýho.

Graf so far:

Zatím s progresem celkem spokojenost, nerunuju nějak vyjímečně dobře ale aspoň netiltuju a nespewuju, což je dobře. :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      22 dost jasný overplay imo, má tam TT, QQ, KK, KQ possibly ...

AT idk

TJ kinda sigh call ? nevím asi bych nefoldul ... lol tyhle lines

Q3 nerozumím moc tomu leadu na turnu ... spíš si tu potřebuješ defendovat c/c myslím že to bude hodně barelovaný board, z 6x a midpárů dostaneš additional 2 streety value ?
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Díky za odpověď :)

22 dost jasný overplay imo, má tam TT, QQ, KK, KQ possibly ...

At the time jsem si myslel že tam nefoldne random AK/KJ/AJ, ale KJ a AK tu většinou x/c na turnu, takže souhlasím že to je overplay. Co by byla nejhorší handa co bys tu shovnul? TT a 22 je tu prakticky stejná handa imo (když pominu blockery do KT a fakt že to ubírá jednu handu z jeho value range), takže QQ+?

TJ kinda sigh call ? nevím asi bych nefoldul ... lol tyhle lines

Jj, jak jsem psal tak za víc jak 100-120bb bych to dával hodně nerad.. I když do QQ+, AJs, KJs, AJo, KJo range mám 58%, a i když přidám 88-TT tak mám furt 52%..

Q3 nerozumím moc tomu leadu na turnu ... spíš si tu potřebuješ defendovat c/c myslím že to bude hodně barelovaný board, z 6x a midpárů dostaneš additional 2 streety value ?

Jj zpětně jsem koukl na staty borca a byl celkem aggro, takže x/c turn bude lepší. Každopádně do pasivního hráče co tu nebude valuebetovat moc thinly a vezme si free karty se mi tady víc líbí lead, i když se sem tam dostanu do těchhle spotů
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Dneska naprosto katastrofální, ale zároveň hodně humbling a eye opening session. Hrál jsem tři session, po té první jsem byl lehce nasranej, po té druhé jsem měl chuť s hraním dneska skončit a po té třetí jsem měl chuť skončit s pokerem úplně :D Prostě musím si uvědomit že jsem pořád ještě tourney donk a že prostě nemůžu naskočit do hucg a po 5 session si myslet, že mám všechno v malíčku a že můžu pomalu přejít na NL100... (o hai mr. Negreanu)

Jedna z věcí co mi dělá relativně problémy je, že lidi tu overall nejsou až tak spewy jako v mtts, a celkově přeceňuju to čeho jsou ostatní schopni, takže ve výsledku dělám celkem hodně špatných callů ve spotech kde prostě lidi neblufují. Každopádně to se týká hlavně i mě, sám jsem dneska prohrál pár bi spewováním a tiltováním (ne nutně v tomhle pořádí). Místo abych hrál pomalu a přemýšlel během hry jsem udělal hrozně moc emotivních rozhodnutí, který mě stály hodně peněz.

Takže poučení pro příští session - play fkn solid, take your time, leave emotion out of this and dont overestimate people.

Gl&gn
      #beastmode
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Levelling regs 101
      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2578771
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: $111.85
      Hero (BB): $124.46

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 5 :spade: 5 :club:
      BTN/SB raises to $1.10, Hero calls $0.60

Flop: ($2.20) 7 :diamond: A :heart: Q :club: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB checks

Turn: ($2.20) 5 :heart: (2 players)
      Hero says "i have a set", Hero bets $1.26, BTN/SB calls $1.26

River: ($4.72) 5 :diamond: (2 players)
      Hero bets $3, Hero says "i have quads", BTN/SB says "i have a king", BTN/SB calls $3

Final Pot: $10.72
      BTN/SB mucks K :diamond: Q :spade:
      Hero shows 5 :spade: 5 :club: (four of a kind, Fives)
      Hero wins $10.24
      (Rake: $0.48)
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Menší update:

Od posledního blogpostu jsem nahrál cca 2,5k hand a celkem spokojenost. Největší problémy mám jednoznačně ve větších (cca 75bb+) potech. Zkoušel jsem v pt vyfiltrovat grafy podle velikosti potu a tady je výsledek:
      0-25 bb

26-75 bb

76-inf bb

Tbh cca 1/2 z těch největších prohraných potů jsou spews nebo bad cally ve spotech kde 99% hráčů prostě nemá bluffy (+ jeden 150bb tilt shove pre s 95o, oh well, borec 3betoval hodně a ta handa má potenciál), zbytek jsou převážně coolery a random preflop točky. Každopádně hodně mě serou hlavně ty moje bad river cally, lidi na cg jsou prostě daleko míň spewy než mttčkaři, kde by většina mých bluffcatchů byla asi ok. Tilt shovy bych taky měl omezit, i když to se zatím stalo jen jednou :D

Jinak hodně přemýšlím o tom, že bych i mimo školní rok grindil hucg a mtt hrál třeba jen v neděli, ale obv ještě uvidíme podle toho jak mi tohle půjde. Každopádně mi hucg hodně vyhovuje a celkově mám pocit že za den stihnu mnohem víc než když grindím mtt, kde většina dní vypadá cca takhle: vstanu at some point, nasnídám se, pak se chvilku dívám na seriály, jdu si koupit jídlo na session, pak jdu cvičit, potom připravit si jídlo a pak do konce dne grindím.

Jo a na závěr jedna funny handa ze včerejška:

SB: $21.69 (VPIP: 100.00, PFR: 100.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 2)
      Hero (BB): $99.19

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A:diamond: K:diamond:

SB calls $0.25, Hero raises to $2.00, SB raises to $6.00, Hero raises to $99.19 and is all-in, SB calls $15.69 and is all-in

Flop: ($43.38, 2 players) A:heart: 8:diamond: 3:spade:

Turn: ($43.38, 2 players) Q:spade:

River: ($43.38, 2 players) 9:club:

Hero shows A:diamond: K:diamond: (One Pair, Aces) (Pre 67%, Flop 82%, Turn 91%)
      SB mucks 5:diamond: 2:spade: (High Card, Ace) (Pre 33%, Flop 18%, Turn 9%)
      Hero wins $42.88

Aneb jak naložit s posledními 21 dolary na svým účtě :D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Zatím "progres" moc neprobíhá, spíš naopak:

Od té neděle co jsem shipnul $12,5k runuju dost hrozně (ok uznávám jak ridic ta celá věta zní :D ), nejenom v cg ale i v mtts. I mě to docela hodně frustruje a jsem dost burned out a kolikrát jsem měl chuť cashoutnout všechny $$ a €€ a vysrat se na to. Ale (pro mé věrné fanoušky - přestante číst, bude tady nějaký inspirativní bullshit) pak se mi na fb feedu objevil tenhle obrázek a uvědomil jsem si jak dobře vystihuje prakticky všechno moje snažení v pokeru:

Třeba 9. - po dvou letech zapnu hucg prakticky bez studia a už plánuju postup na NL100. Dál 6. - stačí pár špatných sessions a ztrácím motivaci se tu cg učit, když místo toho můžu hrát mtts/mtsngs který už umím. A 5., že viním hlavně špatnej run za všechny moje neúspěchy.

Ale teď už nechci všechno vinit na bad run, protože to prostě není pravda. Pořád mám hodně leaků a je spousta věcí, co mi dělá problémy, jako např. jak hrát vs. hyperlaggy moronům s 40% 3betem nebo jak adjustovat defending/3betting range proti různým raise sizingům. Celkově 3bet poty (z obou stran) mi dělají asi největší problém.. Musím prostě víc studovat, dělat reviews vlastních session a koukat na coaching videa.

Jako první ta která je asi nejvíc questionable.. villain 64/54, 15% 3bet (jen 36 hand tho), vypadá decent/solid. Pre a flop si myslím docela std, turn je weird, protože on by v 3betting range neměl mít žádný 9x handy (s vyjímkou 99 a možná nějakých random 92s type hands) a naopak já jich mám v defending rangi tunu, takže čekám že overpáry bude checkovat. Takže na turnu imo bude většinou betovat draws/bluffs, a proto jsem shovnul for value. Sice nečekám že mě callne horší handa (asi s vyjímkou a-hi fds), ale myslím že je hodně value v tom vyfoldovat random fds a overcards a nedostat se do tough spotů na prakticky any river kartě.

Hero (SB): $50.50
      BB: $49.45 (VPIP: 100.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 50.00, Hands: 2)

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A:diamond: 4:diamond:

Hero raises to $1.20, BB raises to $4.50, Hero calls $3.30

Flop: ($9.00, 2 players) 5:spade: 9:spade: 4:club:
      BB bets $6.50, Hero calls $6.50

Turn: ($22.00, 2 players) 9:heart:
      BB bets $13.00, Hero raises to $39.50 and is all-in, BB calls $25.45 and is all-in

River: ($98.90, 2 players) J:spade:

BB shows A:spade: Q:spade: (Flush, Ace High) (Pre 70%, Flop 48%, Turn 33%)
      Hero shows A:diamond: 4:diamond: (Two Pair, Nines and Fours) (Pre 30%, Flop 52%, Turn 67%)
      BB wins $98.40

Villain 70/70 s 40% 3betem, no info/reads etc. Pre std. Na flopu bych cbetoval tenhle sizing s celou cbetting range, flop je dry a nevidím moc důvodů betovat víc. Betuju s tím že budu barelovat všechny overkarty bud jako bluff nebo for value (s tím že pokud bude turn overkarta tak shovnu any river co by nespároval tu T a tu overkartu), a na zbytku asi půjdu check/call nebo x/f podle timingu a sizingu. Na turnu dobrá karta, držím se plánu a betuju $9 abych měl na riveru cca psb back. River dobrá karta na bluff, bohužel borec insta callnul s T5s.

SB: $364.94 (VPIP: 62.50, PFR: 62.50, 3Bet Preflop: 25.00, Hands: 8)
      Hero (BB): $52.34

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has K:heart: A:spade:

SB raises to $1.50, Hero raises to $5.00, SB calls $3.50

Flop: ($10.00, 2 players) 3:club: T:heart: 2:diamond:
      Hero bets $3.70, SB calls $3.70

Turn: ($17.40, 2 players) J:heart:
      Hero bets $9.00, SB calls $9.00

River: ($35.40, 2 players) 6:heart:
      Hero bets $34.64 and is all-in, SB calls $34.64

Hero shows K:heart: A:spade: (High Card, Ace) (Pre 63%, Flop 22%, Turn 23%)
      SB shows T:club: 5:club: (One Pair, Tens) (Pre 37%, Flop 78%, Turn 77%)
      SB wins $104.18

Tahle handa taky celkem masivní spew, sice je pravda že na turnu/riveru jsem v jeho očích asi celkem capped na AQ at best, ale otázka je jestli se tu relativně solid hráč (nechcou se mi dohledávat staty, ale něco jsem s ním odehrál a patří mezi ty nejnormálnější regy na NL50) bude pokoušet mě s té range vyblufovat, tím spíš potom co turn xc.

SB: $96.09 (VPIP: 79.55, PFR: 47.73, 3Bet Preflop: 8.00, Hands: 45)
      Hero (BB): $60.43

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has Q:spade: Q:diamond:

SB raises to $1.00, Hero raises to $4.00, SB calls $3.00

Flop: ($8.00, 2 players) 9:diamond: K:heart: K:club:
      Hero bets $3.82, SB calls $3.82

Turn: ($15.64, 2 players) A:spade:
      Hero checks, SB bets $9.00, Hero calls $9.00

River: ($33.64, 2 players) 8:diamond:
      Hero checks, SB bets $19.95, Hero calls $19.95

SB shows K:spade: J:club: (Three of a Kind, Kings) (Pre 29%, Flop 93%, Turn 95%)
      Hero mucks Q:spade: Q:diamond: (Two Pair, Kings and Queens) (Pre 71%, Flop 7%, Turn 5%)
      SB wins $73.04

To by asi pro začátek stačilo, bylo by super kdyby se k tomu někdo z vás vyjádřil a vynadal mi :D Jinak sem chci po každé session psát něco a hlavně vždycky postnout pár hand s rozborem.

Gl&gn cunty cunts!
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Ahoj děti,
      rozhodl jsem se obnovit tenhle blog.. jak někteří možná víte z mýho tiltbooku tak jsem přestal hrát hu, ale přesunul jsem se na party a hraju NL25zoom (vím že tomu říkají jinak, ale pro mě to je zoom, deal with it). Přiznám se že jsem hu prostě nedával, jak herně tak mindsetově. Často jsem tiltoval, což je v hu celkem problém, a overall mi ten formát prostě nesedí.. celkem rád folduju pre a hu to moc nejede, tak jsem se přesunul k disciplíně ve který se mi lifetime celkem dařilo a je mi bližší.

Jak jsem teda řekl tak hraju NL25 zoom na party, kam jsem si vložil $700 a clearuju tady $200 bonus. Taky pobírám strategy body, takže už nejsem bronze star kunda jako vy všichni ostatní, hahahahahahhahahahhahahahhaha.

Jinak NL25 so far:

Cíle do konce měsíce:
      [ ] Nahrát 25k hand total
      [ ] Dát platinu na psgy
      [ ] Gold na pp
      [ ] Postnout po každé session aspoň 1handu/100 hands played

Super song na grind:
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Pojď radši zpatky na MTTcka nebo tě na starech prebarvim na fialovo :)
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      To bys vážně udělal? :( (( Ale tak pořád u tebe budu mít o 3 úrovně lepší barvu než maxtere :D

Jinak ohledně mtt, momentálně na to prostě nemám čas kvůli škole a ani se mi nechce je hrát.. neříkám že s mtt končím napořád, ale minimálně během školního roku je asi vůbec hrát nebudu. Overall mě ale cg víc vyhovuje a je to daleko míň stresující, což je dost plus, protože jsem měl během léta celkem velký problémy se spánkem :)
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,899
      Ha mame u nej stejnou barvicku a na cash vame se vykasli tam nejde vyhrat miliony
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      V mtt taky ne když nemáš beastmode