Do konca roka 2015 /zmena 2016/ bude minimálne NL50

• janikfox
      janikfox
      Bronz
      Registrace: 31.01.2012 Příspěvky: 204
      Kedysi som tipoval, prestal som a hrávam poker už od roku 2008. Hrával som turnaje a SnG. Viac menej som tam bol v pluse, ale bolo to pre mňa hrozné 4 hodiny hrať turnaj a potom vypadnúť okolo 20 miesta. Z časových dôvodov som prešiel na CG - 6 max v novembri 2013 a teraz hrávam už niekoľko mesiacov zoom. CG som začal hrať s bankrolom 50 dolárov na NL2 a momentálne hrávam NL5 ZOOM s bankrolom 475 dolárov / odohratých 140 k rúk /. Tento blog si zakladám preto lebo chcem mať vonkajšiu kontrolu komunity nad tým čo robím. Pokeru venujem veľmi veľa času a už 50 k rúk som zaseknutý na NL 5 ZOOME, čo je neadekvátne vynaloženému úsiliu. Je dosť pravdepodobné, že nemám žiadny koncept ako študovať a len skáčem z jedného konceptu do druhého a táto stagnácia ma už poriadne sere. Toto moje sranie navyšuje ešte to, že robím v štátnej správe čo nie je v dnešnej dobe med lízať a chcem vo svojich 40 rokoch ešte niečo zažiť, pocestovať po svete, získať nových kámošov. Kedysi v minulosti som tipoval a bol som admínom stránky http://www.kolemdvou.cz. Každý rok sme mali tipérsky zraz, kde sme sa vedeli poriadne zabaviť a dať dole :-) Tipovanie však prestalo byť ternom, celý šport je prehnitý korupciou / ako všetko okolo / a pokiaľ človek nemá zdroj, nemá šancu. Preto som si vyhliadol pokrík. Dúfam, že aj v 40 rokoch mám hlavu na to, aby som v tejto mojej vášni prerazil a kua odrieknem si čokoľvek aby to tak bolo!!! Už ma nebaví muklovať v štátnej správe za almužnu a zachvíľu kŕkať na dôchodku ak sa vôbec dožijem a niekde ma nezloží z toho skur... ého stresu, ktorý okolo mňa v zamestnaní je. Rozhodol som sa, že budem do roku 2023 POKERPRO. Tomu cieľu som ochotný obetovať všetko okrem mojej rodiny. Každý deň si napíšem plán a na ďalší deň ho dodržím. Budem ho písať sem a ak niečo nedodržím, napíšte mi že som loser a loser ostanem. Vyrástol som v socíku, doba sa zmenila a tak sa mením aj ja. Hor sa za svetlými zajtrajškami.
  • 35 odpovědí
    • prontosaur
      prontosaur
      Bronz
      Registrace: 13.02.2013 Příspěvky: 154
      ahoj,
      na kolemdvou jsem dřív docela chodil šmírovat, ale většinou jsem sázel podle sebe a radši jsem toho brzo nechal (došli prachy :D )

co nějaký grafy, staty? :) a co myslíš tim zaseknutím na NL5, resp. proč už nejsi s takovymhle bankrollem na NL10?

Jinak držim palce! :gl:
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      na NL10 nie som nakoľko som sa ešte so zoomom nezžil a na NL10 chcem mať bankrol 600 dolarov. Sice je to dost konzervatívne, ale čo by som už neurobil pre moju psychiku :-) Grafy by som aj postol, ale neviem, cez čo to sem nahrať.
      Plán na 21.09.2014
      100 hand equity trainer
      10 hand HM2 reading
      5 hand forum handy + rozbor v combonatore
      1 poker video
      1000 hand odohrať
      plán na ďalší deň
      cvičenie
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      Zajtra idem do práce , návrat domov o 18 h . Takže plán na zajtra /22.09.2014/:
      100 hand equity trainer: ja CO open vs BB call
      1000 hand odohrať
      urobiť plán na ďalší deň

učiť sa aspoň hodinu ranges
      dlho som sa prekonával, nakoniec som tých 1000 hand dal. Sere ma, že som sa dnes neučil 1h ranges aj keď možnosť tu bola. Zajtra odinštalujem z tabletu tu prij...ú hru, čo gamblujem a hneď bude čas na ranges.
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      zajtra práca celý deň kua, je to nabité ale večer zahrám :-)
      plán na 23.09.2014
      odohrať 1000 hands
      50 hands equity trainer
      1 hodina učenie ranges

zajtra práca znova celý deň.
      plán na 25.09.2014
      odohrať 1000 hands
      50 hands equity trainer
      1 hodina učenie ranges
      1 h matematika v pokeri
      Večer som taký unavený, že som zaspával pri session, tak som to po 20 rukách vypol. Budem to musieť dohnať dnes.
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      plán na dnes 26.9.14:
      odohrať 2000 rúk / dobehnúť predoľlý deň /
      100 rúk equity trainer /ja BTN open vs BB call/
      1 h učenie sa ranges
      pozrieť 1 video
      10 rúk čítanie ranges v HM2
      1 h práca v cardrunersEV
      cvičenie
      Talže predošlý deň som nedobehol, dal som 1700 ruk
      plán na zajtra resp. už dnes 27.09.2014
      odohrať 1300 rúk / dobehnúť posledné 2 dni / opäť som to nedal, prišiel som unavený z práce a dal len 800 rúk
      20 rúk čítanie ranges pred ďalšou session dám, inak nezapnem session
      1h učenie sa ranges
      1h matematika v pokeri

plán na dnes 28.09.2014
      20 rúk čítanie ranges
      prejsť si všetky spoty s predošlej session kde mám -10bb a viac
      100 rúk equity trainer /ja BTN open vs TAG na BB call/
      pozrieť si nejaké video live hry
      nahrať 1600 hand
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,673
      Ahoj
      Podle všech těch plánů,bys potřeboval,aby měl den 24hodin plus noc.
      Sakra chlape spomal nebo tě to semele.Ještě ani nezačals a už máš dluh ve volume.
      Mě je o deset roků víc.Spěchat bych měl já.Taky jsem to ze začátku dělal,ale bylo to nahouno :f_frown:
      Každopádně tě skusím sledovat-jestli tě budu stíhat..... :D
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      vinni48, ja musím makať teraz v 40 rokoch, kým sa dá.Keď budem mať okolo 50 r budem bývať ešte unavenejší. Už teraz si ten deň musím nejako solidne rozložiť, aby som všetko stíhal. Napríklad včera som bol po práci taký unavený, že som zaspával na stoličke už o 20 hod. Ono keď človek stáva o 05.00 hod a chodí skrz pokríka spať o 24.00 h po pár dňoch si to organizmus vyžiada a nepomôžu ani zápalky pod viečkami :-) Ale treba sa snažiť kua. Držím Ti palce...aby si ma stíhal :P
    • grulo
      grulo
      Bronz
      Registrace: 26.12.2012 Příspěvky: 79
      Na NL5 je strasne vysoky rake, move up nech mozes vyhravat :)
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      až na včerajšok, keď ma zlomilo ako šíp som s volume posledných dní spokojný:
      26.9 - 1705 hand
      27.9 - 459
      28.9 - 2109
      29.9 - 1348
      30.9 - 0
      Zhodnotenie mesiaca september:17728 hand - musím davať viac kua+2,72 bb/100 čo je totálna bieda2864 min hrania čo je cca 47 hodín hrania
      Robím stále strašne veľa chýb. Keď som si vyselektoval v HM2 najväčšie prehry, tak som len oči otváral. Chyba je pravdepodobnepri pustených 3 stoloch, prechádzam na autopilota a robím veľa chýb, ktoré si pri hre neuvedomujem a pri hodnotení session len otváram oči, či som retard kua.
      Plán na mesiac október:60 hodín hrania nahrať
      minimílne 25k rúk.
      každý deň 50 hand equity trainer
      každý deň 10 hand HM2 reading
      každý deň 1 poker video

4 dni si vyhradzujem na úplný oddych, vek nepustí...závidim mladým žralokom kua :rage:
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      grulo původně napsal
      všimol som, že to strašne veľa zožerie hlavne pri splite allinu kua. Kde pls nájdem % raku na každom limite?
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      Zhrnutie mesiaca október 2014:
      odohratých 3437 minút = cca 57 hodín
      odohratých 19324 hand na NL5 ZOOM na staroch
      +5,24 bb/100

Zlepšil som:
      - Nie som už taká paranoidná station s WTSD 30, dal som 28,1%
      - Viac 3betujem, no stále je to málo, ale urobil som si range ktoré dnes vytlačím a budem striktne dodržiavať.
      - Pred flopom začínam hrať viac agro zmena z 18/14 na 21/16 pričom odhadujem, že sa to ešte zlepší vplyvom nových agresívnejších range.
      - Stále málo cbetujem flop 42% / plán dostať FCB na 50 % /
      - veľa zahadzujem na cbet 44,3% /plán dostať FvFCB pod 40% /
      - zobral som nový štartovací balíček od pokerstrategy a otvoril si účet na winpoker. Konečne tak získam nový status? :-)Mrzí ma ten slabý traffic na speed pokeri. Na stároch som sa registroval v 2008 roku a nechcú mi spárovať účet s pokerstrategy, aj keď stránka cez ktorú som si stáry inštaloval už dávno neexistuje. tfuj. Mám však bankroll na NL10 takže tento mesiac budem už tento limit shotovať a skúsim to práve najskôr na winpokeri???

Plán na november
      odohrať 70 hodín (70/6)
      pozrieť si 20 poker videi (20/0)
      10 krát bicykel + cvičenie (10/0)
      nežrať sladkosti aspoň 25 dni :-) (25/2)
      každý deň detailný rozbor predchádzajúcej session všetky handy -10bb+
      z vyšším statusom postovať ruky do HJ fóra
      viac cebtovať / pozrieť sa na cbeting cez combonator/
      namiesto facebooku, tlače, a iných píp sa detailne učiť naspamäť calling ranges, 3betting ranges a trénovať mozog.

• havelock01
      havelock01
      Bronz
      Registrace: 25.12.2012 Příspěvky: 25
      Nazdar, Ty si teda pekny makac :) .drzim palec.ozvi Sa mi do pm
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      Dík, písal som ti.

Vyhodnotenie novembra
      odohrať 70 hodín (70/65)
      pozrieť si 20 poker videi (20/10)
      10 krát bicykel + cvičenie (10/10)
      nežrať sladkosti aspoň 25 dni :-) (25/20)
      každý deň detailný rozbor predchádzajúcej session všetky handy -10bb+
      z vyšším statusom postovať ruky do HJ fóra
      viac cebtovať / pozrieť sa na cbeting cez combonator/
      namiesto facebooku, tlače, a iných píp sa detailne učiť naspamäť calling ranges, 3betting ranges a trénovať mozog.
      CG 6-max SPEED odohratých 17260 hand, - 4,25bb, zahral som 1 bilion turnaj na PS, kde som sa kvalifikoval z 1 dolara, ale žiadna trefa, taktiež v ten istý deň som zahral
      sunday storm a vyharal 164 dolarov za 284 miesto, takže finančne +117,74
      dolara. Cash game som hral len na Ipokeri, kde som zobral balicek od pokerstrategy a clearoval postupne bonus / nahral som Gold status na PS :-) ,avšak hitovanie boardov bolo na tragédiu, veľa prehier KK vs AA, ak som už konečne niečo aj trafil na boarde, väčšinou súper ukázal top svojej range. Viem, že aj hra nebola žiadna sláva, ale variance sa so mnou nepekne zahrala, no aj tak som so sebou veľmi nespokojný, a budem mať čo naprávať. Veľa krát sa mi stalo, že som vôbec nemal chuť hrať alebo som prišiel unavený z práce, zapol pokrík a po 10-20 min som zaspával, tak som to radšej vypol a išiel spať. Budem musieť zapracovať na dennom režime.
      Ohodnotenie mesiaca 3/10
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 873
      Ahoj, ciele mas vysoke, tempo az prilis:f_biggrin: , vek mam ako ty, ale toto by som nestihal. Kazdy den jedno video? Nejde o to pozriet video, ale ho pochopit a to sa na jedno pozretie neda. Ja pozeram jedno video aj 3-4 krat. Radsej menej, ale kvalitnejsie. Hram tiez speed, alebo zoom poker a najlepsie vysledky mam pri dvoch stoloch, tri zapinam zriedka, len ked mam dobry run a mindset pri hre, ked je clovek unaveny, hra zle... Drzim palce nech sa ti to podari, ja by som bral poker pro aj skor...:f_biggrin: , 2020 ?, ak este bude vtedy online poker fungovat.:f_drink:
    • Maarteen
      Maarteen
      Bronz
      Registrace: 15.10.2012 Příspěvky: 880
      janikfox původně napsal
      grulo původně napsal
      všimol som, že to strašne veľa zožerie hlavne pri splite allinu kua. Kde pls nájdem % raku na každom limite?
      http://www.pokerstars.cz/poker/room/rake/

Pokud hraješ NLHE Zoom v USD, tak je pro tebe relevantní poslední sloupec první tabulky.
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      Dík, ten rake som našiel. Viem, že tých videí je veľa, ale ja som mal na mysli nielen vyukove videa ale aj zaznamy coutchingov.. Niektore videa pozeram uz aj x-ty krat, takže tak. Online pokrík tu bude dúfam už nastálo :-) Držím ti palce.
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      plán na december:
      volume goal: low 40 hodín, middle 55 h, high 70 h //
      pozretie videi: low 5, middle 10, high 15 //
      cvičenie: low 7, middle 11, high 15 //
      post hand so session: low 50, middle 75, high 100 //
      equilab training: 700 hand, middle 1200, high 1700 //
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      Po odmlke som späť.Nebudem sa tu vyhovárať, zrejmé je, že nie som bloger a som lenivý písať. Od 1.12 do dnes 09.04.2015 som odohral 67936 rúk s bilanciou +27,69 dolárov. Na rake som odovzdal herniam 257 dolárov. Špiny. Zistil som, že veľmi veľa spewujem hlavne na začiatku session veľa prehrávam, potom to doháňam resp. sa mi nechce hrať a zavriem klienta. Preto som sa rozhodol, že predtým ako budem hrať, dám 100 hand v equtiy trainerovi, pozriem si 30 minút live hry niektorého kouča, pozriem focus list a až potom začnem hrať. To sa týka dni, keď mám voľno. V deň, keď musím ísť do práce dám len 30 min video a idem na session. Po každej session si musím prejsť spoty, v ktorých som prehral viac ako 10bb!!! Vždy prvého v mesiaci spraviť bilanciu mesiaca. Taktiež som zistil, že nie som schopný odohrať večer 2x45 min session, ak si cez deň nezdriemnem, takže zaraďujem spánok. Horšie to bude po práci kua, kde sa budem musieť prekonať.
      plán do konca mesiaca apríl 2015:
      odohrať low 50h mid 65 high 80 h
      štúdium low 30h mid 35h high 40 h
      cvičenie low 10 mid 15 high 20 x
      prechádzky/min. hodinové/ low 8 mid 12 high 16 x
    • janikfox
      janikfox
      Bronz
      Takže je to celé zlé, stále som na NL5 viacmenej breakeven, lenivý ako voš, čo to odohrám, čo to naštudujem, ale je toho malo. Stale prokrastinujem. Aj v case ked mam volno si hned najdem kopu veci a vyhovoriek. Citam blogy pozeram na ruky, ale nic neanalyzujem a to je velka chyba. Zacal som teda s pozeranim motivacnych videi, uvidime co to so mnou urobi. Je november 2015 a to som chcel uz davno byt na NL50, snivaj chlapce, snivaj. Je cas to konecne zmenit. Po zhliadnuti nejakych videi a precitani clankov by som mal zapracovat hlavne tam, kde ma najviac tlaci topanka. Videl som kopec videi, mam kopu precitaneho, co z toho, ked jednotlive koncepty vobec ale vobec nezapracovavam do hry?Mam vyborne vybavenie na pokrik co sa tyka softwaru, hardwaru ale vobec to nevyuzivam, uplne mi unika akakolvek koncepcia. Ovladam, cisla, kolko blufovat a kolko valuebetovat, kolko bluffraisovat a kolko valueraisovat, ale co z toho, ked sa nesnazim rozlusknut to v jednotlivych spotoch?Toto je podstata pokru, najst chyby a eliminovat ich. Preto hladam niekoho, komu by som zaslal svoju handhistory cca 60k ruk za posledny rok, ten by na to pozrel a povedal mi: ty dilino, toto su tvoje top leaky a toto je priorita na zmenu. Hravam stale NL5 ZOOM. dakujem:f_drink:
    • 1
    • 2