graf

• 20 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ahoj,

já bych si být tebou nejdříve vypnul všechny křivky kromě zelené net won. Zbytek čar prostě ve fixed limitu nevyužiješ páč sou spíše pro NL...co se křivky rakebacku týče, tak bys musel nejprve nastavit v Hemu svůj konkrétní rakeback a pak by se ti ukazala správně v grafu. Problém je spíše v tom, že na těchto microlimitech ten rakeback je tak mizernej, že křivka se ti bude překrývat se zelenou ;)
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Registrace: 05.09.2014 Příspěvky: 152
      Ahoj,
      trošku tomu nerozumiem, aj krivka ALL-in EV je nám k " ničomu " na grafe? Ak by sa oddeľovala od zelenej krivky nadol alebo nahor trocha výraznejšie, čo by to znamenalo?
      No a keď už Ťa tu mám, poraď ako zvýšiť winrate o 1BB / 100.
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      Cau,

all-in ev je k nicemu protoce ve FL oproti NL nebudes tak casto v AI.. Pokud souper bude mit treba jenom 2BB tak na flopu budete v AI, on s 23o ty s AA, tak se ocekava ze vyhrajes, ale mu na rivru prijde postupka a ty budes pod ev. Zjednodusene pokud budes nad EV tak si mel v AI stesti a naopak ;)

Jak zvysit winrate ? Projet vsechny videa, udelat si z nich vypisky, cist si je, postovat handy do HJ a driv nebo pozdeji to pujde :)
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 657
      Na jednoduší věci ti bude stačit i používat i tento prográmek http://cs.pokerstrategy.com/poker-tools/equilab-holdem/ Podle něho také zjistíš které ruce raději složit nebo zahrát. Některá rozhodnutí ti i usnadní.
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Ahoj,
      ďakujem všetkým za rady a posielam mesačné štatistiky od 30.9.2014 + hru z jednotlivých pozícií na vyhodnotenie na limite 0,05 / 0,10 fixed limit.

• jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Už si se koukal na nějaký ty PF tabulky?
      Máš to pořád nějaký moc lose...
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Ahoj,
      tie štatistiky, nie sú hrou podľa tabuliek. :fouet: Na tabuľkách musím ešte zapracovať - už ich mám skopírované. Takže sa ich budem snažiť preniesť do mojej hry od zajtra a porovnám na konci mesiaca výsledok. Btw. - niekde som videl, ale nedarí sa mi nájsť asi koľko percent hand sa otvára z jednotlivých pozícií. :s_cry: GL
    • Necromadx
      Necromadx
      Bronz
      Registrace: 24.01.2013 Příspěvky: 564
      Trošku uber na EP a MP, přidej na buttonu a víc chod do showdownu, to jsou takovy věci co tam nejvíc bijou do očí. A taky se mi zdá, že málo bráníš na BB. A taky to vypadá, že limpuješ, toho by ses měl vyvarovat a jen openraisovat / 3betovat.
    • jarvan
      jarvan
      Bronz

. Btw. - niekde som videl, ale nedarí sa mi nájsť asi koľko percent hand sa otvára z jednotlivých pozícií. :s_cry: GL
      Ty původní tabulky jsou dělaný na
      EP-SB
      15, 20, 30, 41, 60

jak jsem TI již psal, tak super to má shrnutý Kozlík ZDE
      GL
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Bronz
      Kozlík to má pěkně udělaný. Hraje ještě, nebo jsem dobře slyšel že nehraje?

Jak jsem ale na tu reng koukal tak si musíš hlídat na kterých stolech ji používat. Na FL 0,05/0,10 najdeš více Loos stoly a některé ruce je lepší neotvírat, máš li za sebou špatné hráče. Zas u některých přidávám i to co bych běžně zahazoval. Na těchto stolech by tvé VPIP mělo být od 25 - 28 jak jsem tak koukal podle videa, sám to mohu jen potvrdit, když jsem míval kolem 33 - 35 neměl jsem často plusové výsledky. Bylo to spíše jak horská dráha. Budeš li si hlídat proti komu hraješ tak po čase zjistíš že v těch číslech jsi.
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Ahoj.
      dakujem za rady. Mne, ked som pozrel na jednotlive statistiky v HM2, pripadali pozicie SB a hlavne BB ako totalny prepadak a uvazoval som, ci ich vobec mam hrat. Vam sa ako dari na tychto poziciach ? Akym sposobom ich hrate?
      P.S.
      Vase rady postupne vlozim do svojej hry a na konci mesiaca sa pozrieme, ako sa zmenia statistiky na jednotlivych poziciach.
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Z blindů hrát musíš, aby si část vložených peněz urval zpátky.
      Na SB 3betit z dobrýma rukama
      A na BB bránit s Equitou 36% a proti SB 3betit kdyz jseš vpředu/kdyz oponent zahazuje
      Když by si na BB vše zahazoval, tak by si měl -50BB/100 a ty tam máš (tuším, že to hem ukazuje v bb) -21BB/100, tak že to není zase tak špatný.
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Ahoj,
      koľko hand môžem so strieborným statusom vložiť do HJ fóra na vyhodnotenie?
    • irik83
      irik83
      Bronz
      ahoj, myslím ze je to pet hand
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Bronz
      Určitě je to pět hend
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Ahojte,
      zvláštne, mne to po troch handách napísalo, že som prekročil limit :s_cry: .
      Otázka pre pokročilých : Keďže som sa rozhodol zvýšiť winrate znížením počtu štartovacích hand na základe Vašich doporučení + zistil som po včerajšom tréningu pri určovaní hand súperov, že moje uvažovanie o handách súperoch sa odlišuje od pokročilých, tak sa pýtam. Ako mám vyhodnocovať moje odohrané handy po ukončení hry, keď neviem, aké je najsprávnejšie riešenie?
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Ahoj,
      je sobota a pre mňa je to deň, kedy mám najviac času v týždni venovať sa teórii a rôznym úvahám o mojej hre. Trošku som listoval po fóre a vidím, že nastal herný postup u hráčov, ktorí si stanovili ciele, ktoré chcú dodržať a tak to skúsim aj Ja a uvidíme, kam ma to zavedie :
      1. Získať tento mesiac zlatý status na PokerStrategy
      2. Zúčastniť sa minimálne 50% živých tréningov fixed limitu
      3. Vtĺcť si do hlavy štartovacie handy na pozícii EP a MP

" JA TAK STRAŠNE TÚŽIM PO ZVÝŠENÍ WINRATE ".
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Zdar,

koukám, že se tohle téma už ubírá úplně jiným směrem a tak mě napadlo, jestli by sis nechtěl založit třeba blog. Myslím, že pokud tě baví občas hodit nějakou tu myšlenku do placu, tak je škoda, aby nebyla v nějakým tomu odpovídajícím formátu :)

POkud se pro blog rozhodneš, tak se budu těšit :)
    • 123ma
      123ma
      Bronz
      Kde zmizlo hodnotenie hand?
    • 1
    • 2