HM výměna PC-licence

• 3 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      se změnou počítače nebudeš mít problém. Myslím, že jak más na holdemmanager.com to seriovy cislo, tak je tam neco jako reset toho cisla a to je kvuli tomu. Jinak mas defacto licenci pro dva pocitace, takze i diky tomu ti to normalne po zadani licencniho cisla pojede ;)
    • 14jaroslav14
      14jaroslav14
      Bronz
      Registrace: 18.11.2012 Příspěvky: 383
      Keď už je tu táto téma tak som si to pozeral aj ja myslím že hm2 som si kupoval cez psgy už dávnejšie a v hem mi ten kód normálne zobralo ale teraz keď som na ich stránke tak tam v profile čo mám vyplniť kód tak mi píše že je chybný pritom hm mi normálne ukazuje že mám full licenciu žatiaľ mi to teda nevadí ale keby som plánoval meniť pc tak by to mohol byť problém tak to radšej začnem riešiť už teraz neviete čo stým alebo mi neostáva nič iné len napísať na ten mail čo tam majú vyplnený pre problémy
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Funguje to tak že se přihlásíš na svůj účet na holdemmanager.com a tam je s.n. a vedle toho reset, jak už bylo řečeno, licence je na 2 pc, pokud je změna stroje, stačí dát reset, vložit s.n. a jede to dál, ale jak to funguje přes koupený soft u psgy, to bohužel netuším, ale myslím si že úplně stejně.