BLOG: SN challenge

• Platon83
      Platon83
      Bronz
      Registrace: 24.06.2012 Příspěvky: 226
      Zdravim komunitu Pokerstrategy,

Zakladam si tento /radobeee blog/ za ucelom pozitivneho stimulu k dosiahnutiu statusu Supernova. Rok sa pomaly blizi ku koncu a ja mam v tejto chvili odgrindenych len 42.732.71 vpps a k dosiahnutiu Supernovy potrebujem za necele 3 mesiace nazbierat o dost viac, nez som nazbieral za prvych 9 mesiacov.

Omacky okolo :

Po cely rok som sa v podstate nedokazal poriadne nakopnut k potrebnemu volume. Ci uz to bolo v prvej polovici roka kde som sa venoval vyhradne FL Holdem cash game, ci v dalsej faze kde som necele 3 mesiace hypergrindil HU s microstakes /3.5$-15$/. Nejdem dopodrobna rozvadzat dovody, preco som s tou a tou variantou nakoniec sekol. Mozno ste si to niektori precitali v mojom prvom blogu zameranom na FL Cash game.

Ostatne, je to moj dlhodoby problem venovat sa cisto jednemu formatu a to bohuzial plati aj v pripade ze sa mi dari celkom slusne. Za tie necele tri mesiace som s RKB nagrindil na HU s nieco malo cez 2.5K $ /winnings +rkb/ coz nie je uplne najhorsie a opat som tak mohol
      ukrojit nejaku cast z mojich dlzob.

Moje dlhy, hoci su z pravneho hladiska nevymahatelne a nikto z veritelov sa mi nijakym sposobom nevyhraza /za co im dakujem !!!/su hlavnym dovodom preco este stale hram poker. Netuzim po bohatstve /v zmysle auta, chaty, bazeny, zurky..../ netuzim po uznani ani slave.
      Davno som sa zmieril s tym, ze nebude so mna Negreanu ani Bilzerian ... No nebudem stastny kym si nevyrovnam svoje dlhy. Coz je teda priorita cislo 1 a prioritou cislo 2 je mat kde sklonit hlavu a s tym suvisiace vsetky ostatne zakladne potreby kazdeho z nas.

Nie je to nic moc pocit vratit sa tesne pred tridsiatkou naspat k rodicom, ktori mi sice nic nevycitaju ani ma nikam nevyhanaju, naopak podporuju ma ako sa len da.
      A viem, ze dnes nie som jediny kto v takomto veku byva stale s rodicmi, ale doma som uz skoro dva roky a .........

S najvacsou pravdepodobnostou budem od noveho roka hrat poker uz len na polovicny uvazok, popri inom zamestnani a preto by sa mi status SN dost hodil.
      Chcel by som teda vyuzit zostavajuci cas co najefektivnejsie a pokusil sa nazbierat za tieto tri mesiace tych necelych 60K vpp s na NL25 - 50/20bb cap./ , ZOOM NL 5-25 SH.
      ak sa bude darit aj vyssie .....
      Rovnako tak aj byvat uz by som chcel niekde v podnajme /v pripade, ze budem mat pracu alebo vyhram na pokri mirrriooon/, takze okrem splacania dlhov sa budem musiet starat aj o najomne a s tym veci spojene..

Nebudem sem postovat ziadne grafy, handy , strategie, myslienkove pochody ani nic podobne . Je to rydzo sebecky blog , ktory nikoho z Vas zrejme nijak neobohati ...
      Budem si tu len updatovat v prvom prispevku pod blogom, pocet odohranych hodin, ruk a nazbieranych vpp s.
      Preto v ramci budovania si priaznivej karmy som sa rozhodol, ze urobim aspon malu radost niektorym stastlivcom z Vas a prichystal som si pre Vas taku malu /nazvyme to / sutaz ...

SUTAZ:

otazka c.1 : Fanusikom ktoreho futbaloveho klubu som ???

a/ Chelsea London
      b/ SSC Neapol
      c/ Bayern Munchen
      d/ Juventus Turin

otazkac.2 : Tvar ktorej zenskej tenistky mam aktualne vo svojom avatare na Pokerstars ???

a/ Anna Ivanovic
      b/ Maria Kirilenko
      c/ Daniela Hantuchova
      d/ Petra Kvitova

otazka c.3 : Ktora bola moja oblubena handa v uplnych pokrovych zaciatkoch ???

a/ AdAs
      b/ KdKs
      c/ Td8d
      d/ nemal som oblubenu handu

*** Nie som tu bohvieako aktivny, takze vela z vas ma ani nepozna, niektori len letmo a niektori dobre . Moze to vyzniet uchylne narcisticky, ale kedze ten prispevok
      je o mne, tak sa mi zdalo najnormalnejsie miesto nejakych vseobecnych otazok, zamerat otazky na svoju osobu. Naviac su lahko zistitelne ci logicky odovoditelne ***

Pravidla Sutaze:

* kazdy ma narok len na jednu odpoved /pozor nesmie byt UPRAVOVANA !!!/ takze co napisete prvy krat , to plati !!! upravene prispevky sa nebudu pocitat !!! /
      * pocita sa len prvych desat prispevkov !!! /aby som to tu nezaspamoval/
      * prvi traja uzivatelia, ktori uvedu vsetky tri odpovede spravne, budu odmeneni kazdy po 15$ v pripade, ze moja challenge bude uspesna a urobim SN , kazdy po 25$
      * Vyhry Vam poslem na Pokerstars 31.12.2014 v pripade, ze urobim SN skor, tak v den kedy ju urobim !!! , preto prosim do kazdeho prispevku uvadzajte aj svoj pokerstars nick
      * Prosim pre lepsiu prehladnost cislujte prispevky

VZOR:

prispevok c.1

FerkoMrkvicka /PS nick/

1. a
      2. a
      3. a
  • 10 odpovědí