BLOG: My poker Adventure 50$ => ???

• 0Superman
      0Superman
      Basic
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 4
      Zdravim vsechny lidi na Pokerstrategy.com !

Jmenuju se Tungii, je mi 21let a pochazim z Prahy. Poker hraju tak 3 a pul roku. A do ted jsem nijak moc vazne poker nebral a hral podstate for fun :D .

Nyni se ale chci naucit poradne jak hrat online poker. Proto jsem si chtel zalozit nejaky blog, kde bych si zaznamenaval svuj progress a myslim, ze psat si blog me bude hodne motivovat :tongue: .

Moje startovni linie:

:club: Starting bankroll: 50$

:club: Zacit na limitech NL2 cash game

Jako prvni se budu ucit od zacatku zaklady, tzn. abc poker. Dale si budu cist nejake clanky jak beatovat micro stakes a uvidime az kam se dostanu :f_grin: .

Pokud nekdo hraje tento limit nebo si tim prosel a ma nejake rady co a jak ocenim rady vsech!

:fdrink:
  • 3 odpovědí
    • vuhondzis
      vuhondzis
      Bronz
      Registrace: 23.09.2012 Příspěvky: 331
      first! gl
    • 0Superman
      0Superman
      Basic
      Tak a mam odehrano 2 session. A prvni slovo co me napada jak popsat je HORROR :f_mad: :f_mad: :f_mad: .

:club: Session No. 1
      Prvni session sem odehral tak 1600 hands a musim priznat, ze jsem ze zacatku delal opravdu kraviny, zbytecne prehraval sve handy. Vedel jsem ze bude prace se odznova naucit jak mam spravne hrat, ale ze bych na tom byl az tak hrozne :facepalm: .

:diamond:P recec jsem dokazal udelat nejaky ten profit +4.41$

:club: Session No. 2
      Tak tady jsem se snazil hrat opravdu abc poker. Zezacatku jsem neranoval moc dobre, ale citil jsem zlepseni a ponauceni ze prvni session, ktera byla na ;( . Parkrat jsem dostal do spatnych spotu, napr. KK vs AA a QQ vs AA a navic sem udelal jeden nepovedeny bluff, bohuzel slo o vetsi poty :rage:

:diamond: Nakonec profit +4.04$

:club: A jako bonus, jsem mel jeden tournament ticked o hodnote 1.10$ a tak jsem si rekl proc ne a zapl jsem tedy satelit na Big 11$, kde jsem vyhral ticket! :f_thumbsup:

A hned se mi zapla Big 11$ a tam jsem statecne bojoval a nakonec vypadl 298. coz byla skoda, ale tak vyhral sem nejakych 32.99$!

Takze mega bankroll boost :coolface: .

Ted si budu cit ruzne clanky a ve hre se snazit se udzet na retezu a byt vice trpelivy a zbytecne nedelat velke chyby.

Aktualni bankroll:
      http://i57.tinypic.com/s1nwic.png

Graf:
      http://i58.tinypic.com/2rzxois.png
    • 0Superman
      0Superman
      Basic
      vuhondzis původně napsal
      first! gl
      Ty Sir! :D