Blog:Neblog

• Hyjee
      Hyjee
      Bronz
      Registrace: 14.01.2014 Příspěvky: 241
      Mnoho zdaru vsem pokerovym nadsencum :banana:

Jelikoz nemam jinou moznost nez psat na tabíetu na screenu, tak to bude zkracena verze.

Hral jsem dlouho dobu cg fr depp,ante s agrorollem, hodne agro, vetsinou par bis, mnohokrat jsem bustnul. Delal jsem mnoho chyb, byl si jich vedom, ale neustale je opomijel, az jsem si jednoho krasneho dne rekí a dost! Bylo to presne v tu chvili, kdyz jsem z 800 usd spadnul na 40 behem tri dnu na nl50 depp, ante. Sebral jsem se a zacal hrat normalni stoly se safe rollem. Od te doby bylo vse jal ve snu! Najednou bylo vse tak lehke! Oproti deep stolum, kde bylo hodne agresivnich regu a ja mohl prakticky hrat jen mostry, tu je miliony ryb a muzu rict, ze crushuju :s_thumbsup: Precetl jsem snad vşechny clanky, hodne videi, coachingy, sledoval jsem i high stakes v tv apod. Nicmene po nedlouhe dobe, kterou nebudu zverejnovat, abych moc lidi nenasral :D , mi sviti na starech 1480 USD. Na vyssi stakes jsem od te doby nesel. Myslim si, ze me tak ty deep, po tak dlouhou dobu tak vycepovali, ze me uz nic moc nerozhodi, vubec uz netiltuju:) O toto jsem se s Vami chtel podelit, jeíikoz z toho mam velkoi radost :banana:

Potreboval bych jen malou radu ohíedne softwaru, jelikoz ho nemam, mel jsem kdysi na mesic hm 2, ale basic hud a ani jsem pomalu neznal staty. Co mam tedy poridit, nebo je nejake dobre freecko? Chtel bych sem davat totiz take grafy.

Preji mnoho zdaru za pokrovymi stoly! :s_thumbsup:
  • 1 odpověď