Cannieho blog: 200$-->xxxxx... Believe in yourself! ;)

• CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Registrace: 07.06.2014 Příspěvky: 70
      Cannieho cesta:

Zdravím, po dlouhém sebepřemáhání jsem se rozhodnul že se sebou začnu něco dělat. Možná si někdo vzpomínáte, když jsem tu asi před 2 měsíci zakládal blog s Cornieho challengí. Vložil jsem 50$.... víte jak jsem opět dopadnul? Chvíli jsem si grindil tu NL2jku ale po prohrání cca 5$, po asi 8h hraní jsem si řekl, hele v pohodě jo, hupsnu si na HU 3,5$ pro 4 hráče, trefím to a budu ještě 9$ v + .. Co se nestalo, jujda já to prohrál... tak hele vklidu dám další teď to klapne.. a zas hovno.. zkusil jsem to do třetice a zas (asi jsem tak v pohodě, jak jsem si myslel nebyl)... tak jsem zapnul za 7$.. za dalších 7$ a nakonec za 15$.. session jsem zakončil triumfem 0$ v pokladničce. Byl jsem v pohodě i při mé finanční tísni, ale uvědomoval si že moje chování k penězům a celkově k vlastnímu životu nebude to pravé ořechové.. Nastoupil jsem na začátku prázdnin do práce a dělal kadeřníka v jednom luxusnějším kadeřnicví. Tahle práce mě ubíjela, neustálý stres, kdy zase příjde nějaká hvězda s čivavou a bude chtít melírovat svoje pulmetrový vlasy.. Dopadlo to tak, že jsme se na konci druhého měsíce pohádali se šéfovou, ukončili poměr a já za 14dní 12tek (ono se to nezdá, ale kadeřničina je opravdu dost namáhavá) dostal 4500kč. Slíbila mi 13-17tis. měsíčně, nakonec mi dala na výplatní list 10 000 za 15 dní a ztrhla mi z něj pomalu i záchodovej papír. V momentální době studuju nástavbové studium, obor podnikání(dodělání maturity) v Olomouci.
      Rozhodnul jsem se, že vložím 200$ na poker a budu hrát CG NL10. Začal jsem 22.9 a šlo to stále nahoru, dolů, do boku a nebo kurva dokolečka... až najednou jsem si zahrál turnaj za 4$+4$(který jsem nevyužil, protože jsem se hned na začátku zdoublil)+4$ (add-on).
      Po asi 5-6 hodinách hraní se mi povedlo porazit 218 hráčů a za vítězství jsem si odnesl 700$. Měl jsem tedy najednou 850$ a 350$ vybral. Za 100$ jsem si koupil HM2pro, dárek pro holku, pak něco rozfofroval, něco sjel na turnajích v kasinech a teď mám peníze za které chci koupit nějaké CG knížky a možná ještě nějakou tu večeři, či kino..... Proč ale zakládám tento blog.. Na pokerovém účtu 888 poker, jsem si nechal 500$. Hrál jsem NL6-NL10-NL20(cca 22200 hand) a turnaje.. Na turnajích a HU jsem dokázal prohrát dohromady asi 250$ a na NL6 a NL10 jsem v +60$ .. je to zvláštní, nevychází to, protože jsem prohrál peníze v době ještě něž jsem vybíral peníze, zkrátka mám momentálně na účtu 397$. A kdybych se nerozhodnul, že už je ideální čas na sobě začít pořádně a disciplinovaně pracovat, dopadnul bych špatně. Teď sepíšu věci, které chci v blízké budoucnosti udělat, jak je chci dělat, proč a taky za jakým cílem.

PROČ:
      :spade: Důvodů je hned několik, do budoucna bych si chtěl pokerem vydělávat slušné peníze, můj sen a dlouhodobý pohled je ten že se chci pokerem do budoucna živit.
      :spade: Poker hraji rád a s vášní, jenže když stále jen hraji a nestuduji, dostanu do hlavy block, kterej mě nutí gamblit a prohrávat dlouhými hodinami nagrinděné peníze.
      :spade: Potřebuji si vytvořit disciplínu a té se striktně držet, tak bych mohl i k nepokrovému reálnému životu přistupovat lépe.
      :spade: Chci dokázat hlavně sám sobě a bohužel i rodině a lidem z blízkého okolí že na to mám a že i tohle jde.

JAK:
      A, Úkoly:
      :diamond: Tento týden chci splnit úkol "Účíme se vyhrávat 4lv"
      :diamond: HM2 jsem si již koupil, na řadě jsou další podpůrné software, které mi pomohou zlepšit hru, tableselekci, ale v první řadě chci nakoupit veškeré dostupné knížky o cash game.
      :diamond: Do příštího čtvrtka chci dočíst knihu "Poker jak si vydělat hraním No-Limit Hold'em"
      :diamond: Chci udržovat poměr hraní/studium 4/3h denně a přečíst do neděle 19.10. všechny bronzové cg články, minimálně 2x.

B, Mindset:
      :heart: Začal jsem právě dnes chodit do fitka, chci zároveň s ním dodržovat stravu, abych se u stolu cítil lépe, ale zároveň celkově se cítil lépe a přibral na svalech nějaké ty kila. Více o fitness, spíš osobně ;)
      :heart: Přestanu kouřit, nedělá to dobře mému zdraví i bankrollu, bohužel je to pro mě zatraceně těžký, ale zvládnout to musím, doufám že mé odvikání, nebude mít ze začátku negativní vliv na hru.
      :heart: Chci do neděle 19.10 přečíst alespoň 4 články o mindsetu. A všechny rady a posbírané zkušenosti aplikovat do hry a nedělat ve hře zbytečné idiotoviny.
      :heart: Chci si utříbit své povinnosti ve škole, doma, abych ke stolu vždy sedal s klidnou hlavou a udělal si řežim spánku, zatím dělám všechno špatně.
      :heart: Striktně dodržovat bankrollmanagment a nehrát do začátku žádný jiný formát než CG FR.

----

Tu jsem shrnul všechno podstatné, co bych měl do začátku potřebovat. Svoje počínání budu semka postovat každé pondělí. Všechny názory, postřehy co bych měl/neměl dělat jsou tu vítané. Nakonec vám jsem dám tabulku jak jsem na tom + nějaký ten graf, zatím se mějte v pondělí se ozvu! ;)

Bankroll na začátku cesty: 200$
      Momentální bankroll: 397$
      Profit: 197$
  • 1 odpověď
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Registrace: 07.06.2014 Příspěvky: 70
      Přikládám graf, po odehraných 22000 hand, ale zároveň začátku tohohle blogu a mích nových povinností dávám pryč všechny sessions a začínám s čistým štítem.