Pokerové stopky, volně ke stažení ZDE

• jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Zdar borci,
      delší dobu jsem sháněl jednoduché sopky pro nedisciplinované hráče :f_biggrin: , které mi nebudou zabírat při hře místo na monitoru a žádné optimální jsem nesehnal. Tak jsem se rozhodl vytvořit své vlastní.

Prográmek je jednoduchý a tak ho dávám volně ke stažení. Máte ho na odkazu na konci článku. Není třeba ho instalovat. Pouze rozbalíte ZIP archiv a můžete používat.

Jedná se o jednoduchý prográmek, který zobrazuje minuty, které máme již odehrané a má dva režimy upozornění.

Jeden režim slouží pro připomenutí určité akce při hře. Určitě víte, že se zabarete do hry a když si pak po hře projíždíte jednptlivé handy, tak žasnete, na jak španých stolech a jak dlouho jte seděli a prohrávali tak své těžce vydřené peníze. Pomocí tohoto prográmku si můžete nastavit až dvě připomínky po určitém časovém úseku. Zapípá první, checknete stoly, zapípá druhá a třeba projedete klienta a naházíte si stoly do waitlistu...

Druhý problém, který je, je ten, že nedisciplovaně hrajeme déle, než se dokážeme efektivně soustředit. Proto jsem tam dal dvě upozornění na ukončení ssn. První, které nás upozorní, že npříklad za 10 minut budeme končit a druhé finálové, které když zazní, tak už opravdu končíme, protože hrání příliš dlouhých ssn je v 99% případů pouze pálení peněz. Jestli tomu nevěříte, tak se v pokertrackeru přesvěčte o opaku. :D

Program je jednoduchý a není třeba jej sáhodlouze poposivat v první záložce je zobrazení odehraných minut a reset času.

V druhé záložce je nastavení stopek.
      když chcete spustit určitou položku, tak jednoduše zatrhnete checkbox, nastavite čas a vyberete požadovaný "tón" připomínky a fertig. Toto nastavení je nutné následě uložit klepnutím na tlačítko save, aby bylo uchováno i po uzavření prográmku. Při novém otevření se vám otevře již vaše nastavení.

Jestli shledáte, že je pro vás program užitečný, tak se na vás vůbec nebudu zlobit, když mi pošlete nějaký dáreček na můj pokerstars účet.

Jinak poslední tlačítko odkazuje přes můj aff odkaz na stránku pokerstrategy, tak že žádný strach páni moderátoři :s_smile:

Náměty, nápady a připomínky pište prosím do chatu, rád je do programu zapracuji.

EDIT:

VERZE 0.2
      program se nyní pro úsporu místa minimalizuje do "okénka" lišty OS
      Odzaz ke stažení 0.2 je ZDE

VERZE 0.1
      Odzaz ke stažení 0.1 je ZDE

.
  • 25 odpovědí
    • HejMat
      HejMat
      Bronz
      Registrace: 03.07.2009 Příspěvky: 3
      Super (y):f_drink:
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      vyzkousim a kdyz se mi to bude libit necham te vyhrat u stolu nejaky pot :D
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Jasně, díky za komenty :D

Kdyby jste měli nějaké nápady na vylepšení, tak sem s nima, ale jakožto líný člověk neslibuji že všechny nápady zapracuji.... uvažoval jsem, že bych tam přidělal nějaký stop limit při prohrání/vyhrání určitého počtu blindů, ale lenost je zatím silnější :s_rolleyes:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,439
      Dík za program :)
      e: kdyby to šlo, ocenil bych aby se to minimalizovávalo do lišty která je v pravo dole, místo do té normální lišty, aby to ušetřilo místo.
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,077
      jarvan původně napsal
      ...uvažoval jsem, že bych tam přidělal nějaký stop limit při prohrání/vyhrání určitého počtu blindů, ale lenost je zatím silnější :s_rolleyes:
      Keby si spravil toto, tak by si som ti bol maximalne vdacny :) A bolo by fajn, keby na to bol samostatny programik alebo nieco podobne, pretoze stopky mi netreba...

Edit: stacilo by, keby pri prehrani urciteho poctu bbs vyskocila nejaka hlaska, alebo proste nejake znamenie. Nic zlozite netreba. :)
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Zdar borci,
      vyplnil jsem dobrý nápad pana HHHuBi :D a stopky se již nyní minimalizují do lišty OS.

Odzaz ke stažení 0.2 je ZDE
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      čau, dík moc jarvan za rychlou a dobrou úpravu programu, cením si toho :s_thumbsup:

jinak co se týká stop limitu obecně, tak doporučuju to spíš neřešit, protože počet vyhraných/prohraných BBs nevypovídá nic o tom jestli to hrajete dobře nebo ne
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 635
      pekny programcek
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      HHHuBi původně napsal
      jinak co se týká stop limitu obecně, tak doporučuju to spíš neřešit, protože počet vyhraných/prohraných BBs nevypovídá nic o tom jestli to hrajete dobře nebo ne
      No to mas pravdu, ale myslim, ze je dobre vediet, kedy je ta hranica prekrocena. U mna je to tak, ze ked citim, ze som uz blizko SL, tak pozeram na vysledky kazdu jednu handu a snazim sa to dohnat a vtedy uz ta hra nieje najlepsia. Moj SL je 3BI a pred dvoma dnami som to presvihol a prehral som 6 a to uz je citit aj na rolle. Keby som vedel, kedy som prisiel na hranicu 3BI, tak by som si dal aspon prestavku a dalsiu session by som mohol hrat s cistou hlavou.

Ja stopky nepotrebujem, ale takyto programcek by sa mi fakt zisiel a som ochotny za neho aj nieco symbolicke zaplatit. Nechcem kupovat tilt breaker, pretoze to by bol dalsi velky zasah do mojho rollu.
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Zdar,
      dneska jsem koukal jak by se dal technicky vyřešit ten "stop lost CG breaker" a jestli pude všechno tak ja má, tak by to neměl být zase až takový problém.

HEMaři, jak funguje mazání/odstraňování již zpracovaných souborů s hh u tohoto programu???
      U PT4 by to mělo chodit tak, že se soubory přesunou/smažou přímo po vypnutí importu.
      Jak to je ???

Až budu mít čas /nyní mám rozpracováno něco jiného :s_cool: /, tak se na to kouknu,ale dříve než po svátcích to nejspíše nebude. Zatím můžete psát, co by to mělo umět a nějaké další náměty,nápady připomínky.
      GL :s_drink:
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Registrace: 01.04.2014 Příspěvky: 1,726
      v cems to prrogramoval? jaky jazyk?
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      totok je v c#
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      hele kdyby to šlo, tak bych spíš ocenil něco co ti bude trackovat tvůj BR v cashier, hodilo by se mi to proto, protože se nechci koukat na cashier, ale zas se treba bojim kdyz shotuju limit jestli nemam uz moc velkej downswing a mam furt BR na to. Nejjednoduší by bylo zapnout nějak sledování na tvůj cashier na herně, a když by si spadnul pod nějakej limit co sis nastavil v programu tak by ti to napsalo, to by mi uplne vyhovovalo.
      Nebo za b) druhá možnost, sice tomu tolik nerozumím, ale myslím že asi nejni jednoduchý aby ti ten program zjistil stav BR v cashier na herně (jedině že třeba v PS7 by si měl lobby furt navrchu ale to by si to pak viděl i ty), takže by se to dalo udělat tak že by sis sám na začátku zadal stav tvůj BR do programu, a pak by ti to jen sledovalo handy, a příčítalo nebo odečítalo tvůj zadaný BR a pak zase upozornilo kdyz bych klesnul pod určitou částku...

Když by si to udělal byl bych opravdu rád, a klidně bych ti i něco poslal za to.
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      jj, už si to sumíruju v hlavě. Jestli to budu dělat, tak budu sledovat jednotlivé handy /CG/ a budu přičítat/odečítat a porovnánat s limitama /bbvsBBvsBI dle nastavaní/.
      Ono když budeš hrát pouze CG, tak ten stav cashieru zadáš pouze jednou a pak již si hodnotu "bude pamatovat" a porovnávat s limitama /třeba max prohra t-5min, ...., za ssn, ..../. Dalo by se udělat i to, že to to bude třeba řikat, jaké stoly mužeš hrát /implementaci BRM/, případně i jiné ptákovinky, třeba i násilné zavření herny...
      Nyní ale zatím pouze analyzuju data ze stárů a vymýšlím jak co nejjednodušeji sosat a zpracovávat data.

Hezké svátky :s_thumbsup:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      jasně, chápu :) tobě taky :f_thumbsup:
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Nerob to nijak zbytocne zlozito. Uplne jednoduchy programik (jednoduchy pre laikov). Nemusi nic blokovat, len nech vyskoci tabulka a to je vsetko.

A inak ten bod s tym rollom sa mi tiez celkom paci.

Podla mna by ten program nemusel vediet nic ine, len upozornovat na stop/loss pre kazdu session a ako bonus k tomu by mohol upozornovat na stop/loss pre limit.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      HHHuBi původně napsal
      hele kdyby to šlo, tak bych spíš ocenil něco co ti bude trackovat tvůj BR v cashier, hodilo by se mi to proto, protože se nechci koukat na cashier, ale zas se treba bojim kdyz shotuju limit jestli nemam uz moc velkej downswing a mam furt BR na to. Nejjednoduší by bylo zapnout nějak sledování na tvůj cashier na herně, a když by si spadnul pod nějakej limit co sis nastavil v programu tak by ti to napsalo, to by mi uplne vyhovovalo.
      http://tiltbreaker.com/
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      ono tiltrbreaker vubec nereší aktuální BR, ale jen to co prohraješ, což nepotřebuju.
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Caves, nejake nove info okolo toho SL programu? :)
    • 1
    • 2