Seriál Přátelé

• Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      čau,
      je to sice úplně OT ale už nevím, kde bych se zeptal :D

Není tu někdo kdo má stažený všechny díly seriálu? :f_biggrin:

Chybí mi 4 díly abych to měl komplet a nemůžu je najít ke stažení, tak jestli by byl někdo ochotný mi je někam uploadnout :)
      konkrétně 8x12, 8x16, 8x19 a 10x1 (CZ ripy) :f_ugly:
      Byl bych moc vděčný. Na oplátku mohu nabídnout když tak komplet TBBT(en),HIMYM(en),TAAHM(cz+en),Mysfits a Anger Management :)
  • 23 odpovědí
    • Hyjee
      Hyjee
      Bronz
      Registrace: 14.01.2014 Příspěvky: 241
      pay to see :coolface: :D
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      linky smazány :censored:

I pro mě platí pravidla :fouet:

Špatný příklad ode mě, omluva všem.
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      Diky moc, nevím proč zrovna na megarapidu jsem to nenašel i když jsem to tam hledal :fouet:
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Doporucuji Pratele shlednout v anglictine, stoji to za to!!
      (dabing je povedeny, ale origo je origo)
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,182
      vsetko radsej origo ako s dabingom :)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,384
      Já Friends v dabingu nikdy neviděl (resp. nikdy jsem neviděl ani jeden celej díl, max nějakou pětiminutovku občas na ČT a přišlo mi to šíleně nudný) - asi před rokem jsem si řekl, že se na to teda podívám v originále. No a surprise surprise, skvělej seriál ... Tak jsem ze zvědavosti zapnul nějakej random díl v češtině. A zase mě to nebavilo.Ztrácí se tam ty herecký výkony a často i některý vtipy (nejen ty překladatelsky ztracený, ale i spoustu jiných, prostě ty momenty nevyzní tak vtipně).

Ale chápu, že pokud člověk neumí anglicky, je pro něj lepší čeština.
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Pinny1990 původně napsal
      Já Friends v dabingu nikdy neviděl (resp. nikdy jsem neviděl ani jeden celej díl, max nějakou pětiminutovku občas na ČT a přišlo mi to šíleně nudný) - asi před rokem jsem si řekl, že se na to teda podívám v originále. No a surprise surprise, skvělej seriál ... Tak jsem ze zvědavosti zapnul nějakej random díl v češtině. A zase mě to nebavilo.Ztrácí se tam ty herecký výkony a často i některý vtipy (nejen ty překladatelsky ztracený, ale i spoustu jiných, prostě ty momenty nevyzní tak vtipně).

Ale chápu, že pokud člověk neumí anglicky, je pro něj lepší čeština.
      Tohle je naprosto presny popis toho, jak se veci maji... :) :s_thumbsup:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      wow, samotny moderator tu postuje linky na warez. ja by som potreboval crack na combonator. nenasiel by sa nejaky link? :)
    • StarFromHell
      StarFromHell
      Bronz
      Registrace: 19.08.2010 Příspěvky: 412
      Toto je pre mňa jeden z mála seriálov/filmov kde je slovenský dabing výrazne lepší ako český. Ale asi je to len subjektívny názor :)
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 763
      StarFromHell původně napsal
      Toto je pre mňa jeden z mála seriálov/filmov kde je slovenský dabing výrazne lepší ako český. Ale asi je to len subjektívny názor :)
      Presne toto som chcel napísať :f_biggrin: :f_thumbsup:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,384
      Ono se dabuje do slovenštiny? :f_o: ( :coolface: )
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      mě třeba vůbec nebaví originál dabing v Simpsnech. Ale jinak jsem už roky neviděl filmy/seriály v češtině (pokud to není český film, český seriály hejtuju, snad jen kromě horákovejch a okresnho přeboru)
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 763
      Pinny1990 původně napsal
      Ono se dabuje do slovenštiny? :f_o: ( :coolface: )
      :fouet: :fouet: :fouet: ( :coolface: ) ...... :f_biggrin:
    • Platon83
      Platon83
      Bronz
      Registrace: 24.06.2012 Příspěvky: 223
      Ja pozeravam dabovane veci vyhradne len pred spanim /kedy sa mi nechce citat titulky, nakolko moja anglictina nie je na takej urovni aby som mohol pozerat original bez titulkov./ , original je proste vzdy lepsi hoc aj v jazyku , z ktoreho nerozumiem ani slovo ... Ale ked uz uz sme pri Priateloch, tak ten slovensky sa aj mne zda byt o x levelov vyssie . Myslim, ze je to ale vec zvyku, v resp. ked vidite par casti v jednom dabingu a potom v tom druhom ten prvy sa vam paci viac .. Ako priklad mozem uviest Dva a pol chlapa, s kamaratmi sa defaultne zhodneme, ze CZ dabing je na uplne inej urovni nez SK dabing a vsetci ti co to videli najskor v slovencine, tak sa im to v CZ nepacilo ... Ja som videl prvu seriu v CZ a potom som jednu random cast zbadal v TV a z toho slovenskeho ma chytal vyslovene tilt ....
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      PumaPerez původně napsal
      wow, samotny moderator tu postuje linky na warez. ja by som potreboval crack na combonator. nenasiel by sa nejaky link? :)
      Byla to pomoc, kterou tady vykonávám pro každého a musím se přiznat, že tento krok nebyl moc dobře uvážený, takže všem omluva, linky smažu a budu se dál držet pravidel našeho fóra. :sdrink:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      doporucuju se pak podivat na serial Joey kde je hlavni postava joey z pratel :D k nezaplaceni
    • branoAA
      branoAA
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 31
      Ahojte,
      Friends je skvelý seriál. Už som to videl celé v češtine a potom aj v angličtine. Práve na tomto seriály som sa v počúvaní angličtiny výrazne zlepšil. Pozeral som aj z anglickými titulkami (niektoré slovíčka vyhladával) a niekde medzi 3. a 4. sériou som začal pozerať aj bez titulkov. Skvelý seriál a o to lepší v angličtine - má to iný náboj :f_pleased: V U.S.A. majú TV Friends kde dokola chodia všetky diely :f_biggrin: Myslím, že je to taká 4dňová slučka :f_cool: Párkrát som to tam tiež pozeral.
    • kvasakk
      kvasakk
      Bronz
      Registrace: 27.03.2012 Příspěvky: 30
      serila Joey nic moc...
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      branoAA původně napsal
      Ahojte,
      Friends je skvelý seriál. Už som to videl celé v češtine a potom aj v angličtine. Práve na tomto seriály som sa v počúvaní angličtiny výrazne zlepšil. Pozeral som aj z anglickými titulkami (niektoré slovíčka vyhladával) a niekde medzi 3. a 4. sériou som začal pozerať aj bez titulkov. Skvelý seriál a o to lepší v angličtine - má to iný náboj :f_pleased: V U.S.A. majú TV Friends kde dokola chodia všetky diely :f_biggrin: Myslím, že je to taká 4dňová slučka :f_cool: Párkrát som to tam tiež pozeral.
      muzu se zeptat na jake urovni jsi mel anglictinu predtim? ja se takto chtel v podstate ucit porozumet, ale po cca 5. dile jsem to vzdal. Kazdopadne to vypada jako docela rychly progress a neni to uplne nerealny, ale zalezi na jake urovni jsi zacal no
    • 1
    • 2