cesta do neznáma

• mokynek
      mokynek
      Bronz
      Registrace: 25.02.2014 Příspěvky: 75
      čauko lidi,
      Rád bych se podělil o svůj příběh plný dotazu, nejasností zábavy a hlavne pokeru.. :)
      Poker jsem začal hrát v 18, kdy jsem hrál jako totální ryba, asi jako každý když začínal a postupem času jsem se zlepšoval a moje živá hra postupovala kupředu a časem přišly i nějaké výhry.. živě chodím hrát stále, mám stabilní výsledky a jsem docela spokojeny, avšak vždy je co zlepšovat.. mám tedy prvni dotaz.. uvažoval jsem nad ČPT nebo nejakým většim turnajem s větším hracím polem.. je pole o hodně těžší? měl bych šanci uspět a vyrovnat se ostatním hráčům? mám strach, že pole bude prostě silnější než ja...

Před rokem jsem začal hrát i online, kde jsem začal na herne pokerstars, kde jsem hrál většinou SnG 1,5 nebo 3,5$, multitable turnaje jsem zkusil a přislo mi to takové chaotické... na PS jsem skončil a dal si par měsiční pauzu...
      teďka to zajímavé... z ičeho nic mě napadla myšlenka udělat nějaké penize bez depositu jenom přes freerolly a akce co herny nabízí.. myslíte, že je možne, udělat nejaký bankroll z ničeho? osobně na to mám názor, že to jde, ale chce to hodně usílí a odhodlání, protože freerolly jsou plné špatných hráčů a štěstá často uděla svoje.. :D hraju tedka hlavne na netbetu, kde jsou dopoledne 5 euro garant freerolly a odpo ruzne turnaje o vstupenky...
      Hodlám v cestě z ničeho pokračovat a dokázat třeba někomu, že se dá vyhrávat i bez stresu, že prohrajete peníze :)

mějte se.. moky :)
  • 8 odpovědí
    • AdrianDark
      AdrianDark
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 63
      Ahoj, mě dost pomohl tenhle článek

link :censored:
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      Ahoj.. moc nevím, na co se ptáš. Pochopil jsem to tak, že jsi bustnul na 1,5 a 3,5 MTT SnG, takže se snažíš vybudovat roll přes freerolly, jestli to jde? A do toho, jestli budeš beatovat ČPT?

Co se týče rollu z freerollů - máš lepší vložit 50 dol a začít hrát micro, než se stresovat na freerollech, je to akorát ztráta času, ale pokud bys mermomocí nechtěl vkládat, tak ano, i tak to jde.

A to ČPT bych být tebou nezkoušel ;)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      AdrianDark původně napsal
      Ahoj, mě dost pomohl tenhle článek

link :censored:
      Porušení pravidel !!!

bod: Není povoleno zveřejňovat odkazy na konkurenční weby

Prosím ať už se to neopakuje ! Díky za pochopení a všem :gl:
    • AdrianDark
      AdrianDark
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 63
      Sorry tak to se omlouvám a příště na to dám pozor. V tom článku není žádná promo nebo podobně, tak jsem myslel, že jako zajímavost to nebude vadit. Každopádně dík za upozornění. :sorry:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      ;) :sdrink:
    • Kejml1
      Kejml1
      Bronz
      Registrace: 25.06.2011 Příspěvky: 94
      Určitě jde udělat z freerollů bankroll...Já to tak udělal, začínal jsem ve všech hernách od 0 a vytvořil jsem slušný bankroll (který jsem už z velké části vybral :D ) a v podstatě to dělám doposud - akorát momentálně hraju převážně freerolly, kde se třeba musíš v té herně dostat na určitou VIP úroveň, aby jsi je mohl hrát..A tak to dělám u více heren...Takže v podstatě mi stačí hrát např. sng s nízkými BI a k tomu tyhle freerolly a dá se vydělat 4-8 000 Kč měsíčně :-)
    • superfish0
      superfish0
      Bronz
      Registrace: 28.08.2014 Příspěvky: 5
      Taky hraju freerolly a snažím se udělat nějaký bankroll :) Občas i něco trefím, ale pak si dám kešku a zase všechno je v :censored:
      Ale evidentně to jde, je to tedy dřina a takový hodně na náhodu, ale určitě to jde, zvláště když teda nehraješ rolly o $10, $25 apod, ale ty masivnější, tak když vytočíš dva, tři dolary, tak seš rád, občas se ti povede i final a tam už pak je to zajímavý ($200 za první, $150 za druhý, atd, což považuju za slušný roll na začátek (musím, nemám prachy :f_cool: )
    • Kejml1
      Kejml1
      Bronz
      Registrace: 25.06.2011 Příspěvky: 94
      superfish0 původně napsal
      Taky hraju freerolly a snažím se udělat nějaký bankroll :) Občas i něco trefím, ale pak si dám kešku a zase všechno je v :censored:
      Ale evidentně to jde, je to tedy dřina a takový hodně na náhodu, ale určitě to jde, zvláště když teda nehraješ rolly o $10, $25 apod, ale ty masivnější, tak když vytočíš dva, tři dolary, tak seš rád, občas se ti povede i final a tam už pak je to zajímavý ($200 za první, $150 za druhý, atd, což považuju za slušný roll na začátek (musím, nemám prachy :f_cool: )

Já cashku prakticky vůbec nehraju, moc mě nebaví...Radši hraju ty sng, nejčastěji 1,5 dolarové na PS a pak 0,5e na titanu. To je divné, že to všechno projedeš..Dodržuješ BM?