nefunkční HUD na ZOOMu

• Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      Registrace: 01.11.2010 Příspěvky: 142
      Zdravím,
      už asi 2 měsice se potýkám s problémem nefunkčnosti HUDu na Pokerstars ZOOMu a Spin and Go turnajích. Na klasickém pokeru HUD ukazuje bez problémů, na výše uvedených se nezobrazuje vůbec, jen v levém rohu píše "waiting for hands". Vyzkoušel jsem všechny postupy, které jsou na internetu k nalezení, tj. spouštění klienta PS i HM2 jako správce, udělení vyjímek těmto složkám v antiviru, reinstalaci a update programů atd., ale problém bohužel přetrvává. :f_confused: Budu vděčný za jakoukoliv radu nebo nápad. Díky!
  • 21 odpovědí
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Bronz
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 948
      Zkoušel si degradovat hem na předchozí verzi?
    • Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      Jo, to jsem taky zkoušel, nepomáhá to.
    • Maarteen
      Maarteen
      Stříbro
      Registrace: 15.10.2012 Příspěvky: 878
      Tahle rada je asi triviální a zkoušel jsi ji jako první, ale pro jistotu (když jsi to ve výčtu neuvedl).

V PT4 volby Configure / Site and Import Options / Site Configuration / PokerStars / Client Options / Enable Zoom HUD.

V HM2 je, pokud vím, potřeba tohle taky někde manuálně zaškrtnout. Kde, to by věděli uživatelé HM2.

Pokud jde o ten antivir, tak ty výjimky občas nefungují, tj. lze to vyřešit tak, že dočasně vypneš antivirovou ochranu, spustíš trackovací SW, chvíli počkáš (než se soubory updatují) a znovu zapneš antivir.
    • Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      To zaškrtnutí enable ZOOM u HeMu právě nikde nemůžu najít.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Diamant
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      Čau,
      importujú sa ti handy do HM, t.j. handy zo session máš v reports, ale neukazuje ti iba HUD?
    • Petja1982
      Petja1982
      Bronz
      Čau, přesně tak, handy se importují normálně, ale neukazuje se HUD.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Diamant
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,078
      Čo sa týka spustenia ako správca - ono nestačí kliknúť pravým na skratku na ploche a spustiť ako admin. Skús ísť do zložky ( C:\Program Files\PokerStars; tam, kde to máš nainštalované), nájdi PokerStars aplikáciu, klikni pravým -> vlastnosti -> kompatiblita (ale niečo podobné, ja to mám v angličtine) -> [x] spustiť aplikáciu ako administrátor -> ok. Potom reštartuj PC.
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Bronz
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 948
      Ještě mě napadlo. Dával si spustit jako správce hudfuncsapp v hlavní složce ?
      Bez toho to taky nepojede
    • slemo69
      slemo69
      Bronz
      Registrace: 30.10.2009 Příspěvky: 701
      Ja som vyskusal vsetko z tychto navodov : http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/1931/How+to+setup+Holdem+Manager+to+run+with+Poker+Stars+Zoom+Tables ale zial nepomohlo nic
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Petja1982 původně napsal
      To zaškrtnutí enable ZOOM u HeMu právě nikde nemůžu najít.
      Ahoj, v Hemu se nic zaškrtávat nemusí, stačí mít Hem dobře nastavený a jede to.

Jaký máš antivir ?
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      predpokladam ze ma ESET, ja som sa tiez trapil mesiac s nefunkcnym hudom na zoome, uz mi to ide, aj viem kde bol problem(v ESETE)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      ESET mám taky a celou dobu všechno šlape tak jak má :)
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      No, přidám si sem taky nějaké expy, třeba to někomu pomůže :)

Mám Norton 360, a ten mi už staženou instalčku PT4 shodí a smaže, takže jediný řešení je navýjimkovat přímo ten .exe soubor v antiviráku (stáhl jsem ho z ofiko sajty).

Totéž se děje u updatů, které si PT4 stahuje - zrovna včera mi nějaký update hodil a opět ten krám od Symantecu ho trashnul, od tý doby tracker řve, že nemá nějaký plugin na zoom handy.

Takže řešení by mělo být toto: navyjímkovat antivirák, pohlídat si co maže (měl by to oznámit, nezáleží na tom jaký, jestli eset, N360, avast, etc., tak mu hned to oznámení chytnout, revertnout změny a udělit výjimku) a mělo by to šlapat jak má.

Pokud se už někomu ten PT rozpadl díky antiviru úplně, tak pak na chvilku ho vypnout, stáhnout si novou instalačku, spustit jí a nainstalovat PT do stejného adresáře (tím nepřijdete o databázi a navíc i PT pochopí, že se jen opravuje), HNED ten PT spustit aby si checknul updaty a nainstaloval si je a až potom, kdy je všechno OK tak zapnout antivirák. Ten pravděpodobně začne hned ječet, tak mu tam udělit pro příslušné programy výjimky a bude klid :)

Jinak že se to chová jako virus (a zvláště u ZOOM stolů) je asi v cajku, přece jen ten zoom plugin musí nějak číst parametry okna se stolem nebo přímo co se na tom stole děje (jak přesně to dělá nevím, zoom nehraju, takže jsem práci PT u toho neviděl), aby věděl potom odkud si vzít hand history (dělá-li to stejně jako u regulerních stolů), nebo to čte rovnou od stolu, což dost dobře nejde ani na úrovni Win32 API (což je nejnižší "abstraktní" úroveň přes kterou se píšou programy pro MS W, nižší vrstva samozřejmě už může zasahovat přímo na procesor a dělat si co chce s jakýmkoli hardwarem, takže stačí drobnost a AV programy to vyhodnotí jako nežádoucí -> virus, malware.....
    • aronkaa
      aronkaa
      Bronz
      Registrace: 22.09.2012 Příspěvky: 381
      Nazdar prisiel si na nieco ?? ... mam nte isty problem vcera vecer mi HUD este isiel dneska mi neide uz sa stim trapim 3 hodiny...mam chut rozbit pocitac :D :D :D
    • Wildadric
      Wildadric
      Bronz
      Registrace: 28.12.2013 Příspěvky: 515
      Já musim vždy Eset vypínat (dočasně vypnout ....). Jinak mi to také neběhá. Takže při session nelze koukat na japonský fekal :-(

:f_biggrin:
    • solosk
      solosk
      Bronz
      Registrace: 05.03.2008 Příspěvky: 297
      win 8.1 skusal som vsetko co sa dalo ,podla vsetkych navodov ,nic nefunguje ,nepouzivam ziadny antivirus
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      To co tu čtu mě dost zaráží, jelikož mám win 8.1, Eset Antivirus 7, HM2 a HuD jede bez problémů a to i na zoomu a po pravdě, žádná speciální nastavení jsem nedělal. Prostě default kroky-spustit jako správce, nastavení cesty a ukládání HH, vlastní HuD a jede to, pokud pustím zoom stůl, ve vteřině mám HuD aktivní a gamble jede.

Pokud si někdo neví rady, napište mi na skype: blazejson81 a přes TeamViewer na to můžeme kouknout.

Ještě ZDE přikládám návod, podle kterého to funguje.

ps: pouze uživatelé HM2
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      Registrace: 13.09.2011 Příspěvky: 186
      dnes šiel HUD na zoome v pohode..zapnem PS aktualizuje sa nová verzia a už som bez hud-u na zoome? :f_mad: na normal stoloch ide
      má tiež niekto taký problém alebo viete čo s tým?

EDIT: už to fičí..stačilo HM2 aktualizovať
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      adamesSK původně napsal
      dnes šiel HUD na zoome v pohode..zapnem PS aktualizuje sa nová verzia a už som bez hud-u na zoome? :f_mad: na normal stoloch ide
      má tiež niekto taký problém alebo viete čo s tým?

EDIT: už to fičí..stačilo HM2 aktualizovať
      Díky :) řešil jsem stejnej problém.
    • 1
    • 2