cash game od roba tuckera

• LazySlave
      LazySlave
      Basic
      Registrace: 11.09.2013 Příspěvky: 3
      Zdravím, začal sem číst knihu No-limit holdem cash game od roba tuckera abych se naučil rozdíly mezi cash gamne/sitkama/turnajema a hned sem narazil na pár problémů. Napíši dva. Při prvním autor tvrdí že pokud v cash game mám preflop AA a v potu už jsou nějaké peníze tak mám doufat aby všichni foldly abych nahodou nedostal suckout. To mi příde jako absurdní. V této situaci přeci musím chtít abych call dostal pokaždé. Poté autor tvrdí že s karty jako 5 :spade: 6 :spade: na flopu 4 :spade: 7 :spade: A :heart: s tím že soupeř má držet AKo tak i s 55/45 % tak se raději nemám stackoffnout. Podle autora poté budu jen doufat že má draw dorazí. Pokud jsem přeci napřed tak chci jít do allinu, přece v téhle situaci nebudu mít raději AK... Jestli v tom je nějaká logika kterou nevidím byl bych vděčný kdyby mi to někdo vysvětlil
  • 1 odpověď
    • Ales851
      Ales851
      Bronz
      Registrace: 16.07.2012 Příspěvky: 1,058
      Ahoj, knihu jsem měl půjčenou, četl jsem asi třetinu. Nechci se teď vyjadřovat ke konkrétním věcem, ale hodně toho co jsem tam četl, my přišlo dost šílené a v praxi nepoužitelné. V češtině bohužel neznám osobně dobrou knihu o cash game. V AJ si myslím, že existují slušné, ale těch špatných resp. průměrných bude asi taky víc.