Problém s HeM

• althorr
      althorr
      Bronz
      Registrace: 01.01.2012 Příspěvky: 6
      Zdravím.. dneska sem si stáhnul trial verzi HeMu a trochu se s tim peru.. handy a podobně už mám OK, ale bohužel je problém zde :/

nevěděl by někdo jak posunout ty statistiky? :/ :D fakt je mi trapně za tenhle dotaz, ale válčim tu s tim už přes hodinu :D
      předem díky za odpověď:)
  • 3 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      ahoj,

koukám, že hraješ zřejmě zoom takže přesně nevím, ale jako první bych obecně zkontroloval jestli máš dobře nebo vůbec nastavenej Preferred seating v hemu. Tohle nastavení najdeš v HUD settings --> site options a tam uz si navolíš hernu, kde sedíš a tak. Jde to i při hře samotné, když poklikáš na šipky, který vidíš na hudu stolu. Ale jak říkám, nevím jak běhá hud na zoomu :)
    • althorr
      althorr
      Bronz
      Registrace: 01.01.2012 Příspěvky: 6
      irik83 původně napsal
      ahoj,

koukám, že hraješ zřejmě zoom takže přesně nevím, ale jako první bych obecně zkontroloval jestli máš dobře nebo vůbec nastavenej Preferred seating v hemu. Tohle nastavení najdeš v HUD settings --> site options a tam uz si navolíš hernu, kde sedíš a tak. Jde to i při hře samotné, když poklikáš na šipky, který vidíš na hudu stolu. Ale jak říkám, nevím jak běhá hud na zoomu :)
      jojo, hraju jenom ZOOM, tohle všechno nastavený mám :/ ale díky :)
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,077
      Čau,
      skús kliknúť pravým na konkrétny HUD panel so statmi, drž a posuň, kde chceš, aby to bolo.