Ted uz vim, proc lidi skacou pod metro, nebo vezmou pistoli a zacnou strilet do lidi

• Hyjee
      Hyjee
      Bronz
      Registrace: 14.01.2014 Příspěvky: 241
      Ted uz vim, proc lidi skacou pod metro, nebo vezmou pistoli a zacnou strilet do lidi.....Ano presne takovy mam momentalne pocit, plny nasrani a negativnich emoci. Zakoupil jsem Hem 2 za 99 usd pred par dny, asi 10 dnu zpet. Nejdriv nejel vubec HUD na zoomu a blbla cela databaze, neukazovala sessions poslednich 10 dnu apod. Pak zmena casu, po velmi narocnem nastaveni, za kteremu dekuju Blazejsonovi, to jelo, ale nejela aktivni session a vubec overall results, asi z duvody zmenu casu, par dnu...Pak prisel update...huraaa uz to jede..hraju, hraju.....+cca 70 usd, podotykam, ze clearovaci bonusy nemam a v hemu sviti + asi 47 usd, koukam a nejake handy se vubec nezapsali do db, zkusim novou session, zase spatne ukazuje, pocet hand, profit jiny, nejake handy se vubec nezapisuji, restartuju, vyskoci okno at reportnu problem,za par mimut prijde odpoved na e mail, reportuju, par hodin, nic neprichazi, poustim hem, zasekne se, pise program license ipctester, nebo nejak tak, prestal pracovat, vypina se, porad dokola, ted pustim hem,zapne se, pise uplne blbosti, mam dve databaze, kdyz mezi nema prepnu, pokazde to ukaze jiny profit i jiny graf, uplne nesmysly :rage:

Jsem uz zoufalej :wtf: :fouet: :fouet: :fouet:

Mel nekdy nekdo podobny problem? :facepalm:

• 9 odpovědí
    • Freelock20
      Freelock20
      Bronz
      Registrace: 02.11.2013 Příspěvky: 178
      Hej , kamarat mal kupenu licenciu ale zabudol vsetko od emailu po neviem co xD , on uz poker nehra ale.... :censored:

Irik83: ahoj, musel jsem ti ten příspěvek maličko zkrátit. Přece jen je proti pravidlům takto nakládat se softem a to ani od někoho shánět licenci. Ta je nepřenosná a neprodejná tak to tak ber ;)
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Mám pro tebe snadné řešení, ke kterému jsem musel přistoupit i já /HEM se mi různě sekal a blbnul/ a tou je PT4.
    • Maarteen
      Maarteen
      Stříbro
      Registrace: 15.10.2012 Příspěvky: 878
      Taky jsem měl během zkoušení trial verzí HEM2 a PT4 s HEMem spoustu technických problémů, tak jsem se rozhodl pro PT4 a vše funguje, jak má. Ten program se mi zdá celkově odladěnější, stabilitou systému robustnější + běhá bez problémů i na poměrně slabém HW.
    • Hyjee
      Hyjee
      Bronz
      resil jsi ty problemy se supportem, popr vratili penize?
    • 90polly90
      90polly90
      Bronz
      Registrace: 31.01.2011 Příspěvky: 179
      Musím se přidat k ostatním. PT4 naprosto v pohodě, nainstaloval jsem a jelo to. U HM2 problem hned pri instalaci, meli tam defaultne spatne heslo pro databazi. Řešil jsem to hodinu. Potom přesun na letní čas. Opět jsem to řešil tak hodinku s tím, že jsem to ladil v průběhu hraní, abych viděl, jestli už se mi ty handy zobrazujou správně = lost 2 eura, protože jsem se nesoustředil. Když chci v průběhu hry editovat poznámky, tak musím několik vteřin čekat, než mi editor najede. Když si chci prohlídnout handu v replayeru, tak to napoprvé trvá i 10 vteřin. Atd. atd. Až skončí trial, tak koupě PT4 je po tomhle jasná volba ...
    • Titan8
      Titan8
      Stříbro
      Registrace: 18.02.2014 Příspěvky: 773
      Veľa ľudí skáče pod metro keď im umrie niekto z rodiny, keď stratia prácu, po rozvode, po dlhodobých ťažkých depresiách, takže ich po tvojej skúsenosti musíš plne chápať...
    • PepinoCZ
      PepinoCZ
      Bronz
      Registrace: 23.12.2006 Příspěvky: 311
      To jsi na tom dobre. Ja jsem si HM2 koupil taky ( koupenych softu za zivot bych mohl spocitat na prstech jedne ruky) a nepodarilo se mi ho ani nainstalovat. :D
      Tak bezim na cracknute HM1, ktera jede v pohode.
    • Hyjee
      Hyjee
      Bronz
      Titan8 původně napsal
      Veľa ľudí skáče pod metro keď im umrie niekto z rodiny, keď stratia prácu, po rozvode, po dlhodobých ťažkých depresiách, takže ich po tvojej skúsenosti musíš plne chápať...
      Mysleno s nadsazkou, takchíavme klidek :fdrink:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Nechci se zastávat ani jednoho programu, po pravdě nikdy jsem ani PT4 neměl, takže je jasné co používám a to už přes 2-3 roky a slovem si nemůžu na Hem stěžovat, to že se občas naskytne chyba, je naprosto normální a myslím si že borci to celkem řeší rychle ty updaty, za to palec nahoru.

Už delší dobu pomáhám online našim členům psgy nastavovat Hem a už jsem se setkal s hodně věcma co nedovolují správný chod programu, ale za to Hem nemůže, někdy to chce update windows, někdy to brzdí řízení uživatel. účtů, nespuštění jako správce atd. Nebudu tu vše vypisovat.

Tím chci říct, že je třeba tomu dát trochu času a vyladit to, pak to funguje na 100%.

Můj první HuD se objevil po měsíci nastavování, je to už několik let zpětně, ale v té době nebyl žádný návod, člověk který to za chvíli nastaví. Proseděl jsem u toho dlouhé hodiny a musel na všechno přijít sám.

Takže to nevzdávejte, ten čas není vyhozený, pak se vám to u stolu vrátí.

Nenechte se vytiltovat programem, co pak budete dělat u stolů :)

:sdrink: :gl: