Schopní gals or guys wanted

• Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Zdravím komunitu,

pro svůj nový projekt, resp. podnikatelský závěr sháním dobrovolníky (placené, samozřejmě, dle dohody), kteří by mi pomohli v oborech, které já sám neudělám nikdy tak, aby to mělo hlavu a patu a lepší odds aby to mohlo vůbec fungovat z takovéhoto "podnikatelského" hlediska.

Slušelo by se, abych se trochu představil, respektive abyste věděli, co jsem zač i nepokerově (v "povinném" představení jsem se zabýval tématy spíše pokerového rázu).

Tedy - ve své podstatě jsem hlavně programátor, a to převážně máloúčelových programů a skriptů, které operovaly na kapitálových trzích typu forex, různá CFD (kontrakty na komodity obchodované spotově, "forexově"), futures na komodity (komodity v "normálním" režimu obchodování), různé akcie, opce, apod. Existovala relativně malá společnost (asi 20 lidí), možná ještě existuje, nevím, která dokázala velmi dobře a jednoduše (možná si to představuju jak hurjvaz válku, o mnoha věcech jsem neměl šajnu jak to že se povedly) prorazit na trhu, a to jak českém, tak i zahraničním.

Tuto společnost jsem sám spoluvlastnil (33%), ovšem po mém (nedobrovolně dobrovolném, vysvětlím později) odchodu a odtažení několika klientů, kteří trvali že jejich projekty budu dělat já se společnosti přestalo dařit.

Nyní je záměrem založit novou společnost (nebo může zůstat prosté FO-P, pokud to bude možné a nebude to dělat problém) a tuto rozjet v podobném duchu a možná ještě lépe než předešlou. Možný problém je, že jsem zůstal jakoby sám, kdo je schopný vykonávat "výrobu", což tolik na začátek nevadí, jistě se tento nedostatek dá odstranit :)

No, a co a koho vlastně potřebuju:

Na jednorázovou, resp. prozatím krátkodobou spolupráci:

1) Webové stránky, logotyp Tedy člověka, co dokáže vymyslet grafiku (logo "značky", design stránek, atd), plus dokáže vyrobit a vymyslet (dostane jen hrubé zadání) webové stránky. Představa je (a zatím dostačuje, nápady se můžou rozvinout) "obyčejné" HTML/CSS ve statické verzi a pár PHP skriptů na objednání/feedback/informaci, majíc za úkol jen poslat e-mail, plus zpětná kontrola integrity odevzdávaných věcí - dokumentace v určité struktuře, program v platném formátu, vyúčtování, faktura - s posíláním kamsi na cloud.

2) copywriter člověk, co tyto stránky dokáže otextovat, vymyslet základní slogany, opět podle hrubého zadání - potřebuji lidi s vlastní hlavou a nápady, nikoli přepisovatele textu Výhodou je, pokud dotyčný umí velmi dobře česky (nebo slovensky, ale tam nepoznám gramatické chyby, slovensky rozumím, dokážem aj hovoriť, ale asi zle) a anglicky, s tím, že dotyčný má alespoň základní povědomí o podstatě textu, co má psát/vymýšlet - tedy člověka, co ví co to je podpora a odpor, co je to "klouzák", co to znamená když je objednávka LIMIT (nikoli POT-LIMIT :f_rolleyes: ) a když je STOP (zase, ze ztrátou to nic společného nemá), a pod. Základní znalosti stačí, zbytek co bude nutné naučím, vysvětlím, opravím, usměrním), a samozřejmě člověka, co mi termín "obchodní platforma" nepřeloží jako "commercial platform", což jsem opravdu zažil :fouet:

3) Právník Tady je zpočátku potřeba správně navrhnout T&C a správně je rozepsat. Zde nejspíš postačuje student práv, který ví jak funguje obchodní právo a dokáže navrhnout T&C, objednávkové formuláře, principy odevzdání projektu, vyúčtování, proformy i konečné faktury tím způsobem, aby tyto obstály v případném sporu, zvláště při vůbec nezaplacených, nebo částečně zaplacených projektech vč. případů, kdy klient nekomunikuje vůbec, nebo se vymlouvá.

A nakonec, promotér, marketér, obchoďák, manažer.....pojmenovaní dle rozhodnutí každého soudruha
      V tomto případě by šlo o dlouhodobou spolupráci. Na rozjezd potřebuju: Navrhnout formu, cílové skupiny, trhy, formu, kde jak kdy a za kolik.... aktivní oslovení cílových skupin (různé semináře, veletrhy.....) Dlouhodobě aktivní udržování základny klientů (neagresivním stylem), vymýšlení různých promo akcí v závislosti na předem daném rozpočtu, samozřejme získávání nových....
      Ač je tato oblast pro mně nejklíčovější, přesné podmínky se stanoví po vyřešení všech zbylých "rozjezdových" věcí.

Samozřejmě, potřebuju všechny čtyři skupiny z vás, "silnějších v sedle" než jsem já sám. Já obstarám mikroekonomii, technickou realizaci, nakoupím prostředky které bude ta která zakázka vyžadovat (ukáže-li se někdo lepší ve vyjednávání s tím kterým providerem, supplyerem nebo dodavatelem tak jistě dostane možnost a extra $ které ušetří), tak pokud máte chuť to zkusit, tak mi dejte vědět. Mejl ani telefon sem dát nesmím dle pravidel, ale PMku mi poslat můžete a nebo sem do tématu.

Co se týče $$$: Mám samozřejmě nějaký rozpočet ze kterýho bych každého dotyčného soudruha vyplatil dle domluvy, vše je ale dle individuální dohody, určitě nemohu říct jo, ty seš právník, vyděláš si za tohle xxx $, ty webmaster, tak ty yyy $, atd... Vše je o dohodě :)

Pokud by někdo měl nějaké dotazy, nebo nejasnosti, od toho je tu toto téma, konkrétní nabídky mi prosím posílejte PMkou, dohodneme se. Jinak sídlím v Brně, tak kdyby se někdo chtěl sejít osobně, není problém (budu i raději), leč není podmínkou.

• 2 odpovědí