Vymýšlejte své pokerové humorné příběhy

• Renes1s
      Renes1s
      Bronz
      Registrace: 16.10.2013 Příspěvky: 89
      Začnu, cosi jsem sesmolil snad se to chytne aspoň trošku :D

Po ranním probuzení vedle neznámé dívky si zakládám na svých zkušenostech. Nejprve se na ní staredownem podívám a zjistím její krásu, pokud se mi líbí méně než flush, okamžitě začínám zahajovat výpočty. Mám většinou klasickej 3 ouťák, tzn. dveře, okno,balkón občas je tam víc vchodů tak počítám cca 5. Dejme tomu že mám kolem 23% šanci se dostat rychle pryč když je brzy ráno (pravděpodobnost že se dostanu pryč po poledni rapidně klesá). Zatím jsem byl teda dost lucky že mi to vyšlo, jak říká Twinn, runnuju good. Párkrát jsem ale dostal dobrý suckout v podobě ztracených klíčů od dveří nebo potkání jejího přítele na chodbě, každopádně většinou to dopadlo dobře. Slečna neměla v rangi moc valuehand a tak jí tam zbyla jen kopa blafů takže po mě hodila při útěku max telefon nebo hrníček. Jednou se mi stalo že mě slečna vybluffovala na to, že je Argentinka. (Od té doby nemám rád Ostravské argentinky :D ) To je sick
  • 3 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Alcohol night, partying hard,
      high stakes pro, morning cashier - zero.
    • Horrigan1
      Horrigan1
      Bronz
      Registrace: 14.06.2014 Příspěvky: 349
      Tak si jdu včera městem, vidím krásnou slečnu, něco jako když najdu pod rukou pocket kingy. Tak si říkám: Super, su v pozici, z této vytáhnu value. Byl jsem tedy mírně v tiltu, pár minut předtím telefonát od manželky, takové agrofish, která shovnula preflop a po mém snap callu točila a točila. Vytočila do mně spiltpot károvou flush na monotóním boardu. Že byla kárová mně pobavilo až druhý den ráno, kdy jsem si dělal analýzu session, přece jen kosočtverce ke kosočtverci, ne? A jako bych viděl ju, pokud dělá ten samý review si pomyslet: ach, ty diamanty.... Prostě telefonát skončil patem i když jsem měl proti té agresivní rybě drtivou edge.
      Zpátky ale ke spotu se slečnou. Byl jsem tedy v tiltu, ale zachoval si chladnou hlavu a s úmyslem handu zahrát decentně a vytahnout maximální value nejlépe u ní doma. Takže jsem její blind 2betnul a čekal co se bude dít. Klamala tělěm. Tvářila se, že to foldne, ale pak jsem dostal 3bet! Zvážil jsem její možnou range i ekvity, byla fakt krásná, takže jí určitě měla úzkou (tu range) ale musela tam mít také nějaké bluffy, a tedy jako správný statný samec jsem se nemohl podřídit a musel jsem demonstrovat sílu. Hlásím 4bet, načež dostávám okamžitý snap call.
      Flop byl výborný, už tam bylo jasné, a z jejích tellů, které se zatím snažila skrývat patrné, že už mi to nefoldne. Takže jsme se přemístili do blízkého parku, chvilku procházka, následně kafíčko v blízkém podniku. Bylo mi už v tu chvíli jasné, že se stejně stackoffne. Tilt byl rázem pryč a jedinou myšlenkou bylo, jak si jí povodit tak, aby to vypadalo slušně a počestně. Přece nedám telly jaký že jsem to vlastně shark. Aby neměla nějaký pocit viny, něco ve smyslu že je čubka, že bychom "to neměli", apod. Žádné duchaprosté callování a poté crying ve ventilačním okýnku.... Takže na kávě proběhla akce check-check. Na turnu, padl od ní bet o 1/3 potu jako letmý polibek na rty, načež já jsem minraisnul s návrhem na přesun někam do soukromí, a ona call. Vím, že kdybych raisnul více, možná i shovnul, tak ten call dostanu taky, možnosti byly ve křoví, v blízkém autě, nebo i v té kavárně pod stolem nebo na wc. Přišlo mi to ale moc kruté, navíc okolí by mně později exploitovalo overfoldama, a to jsem nechtěl. Na těchto limitech jaký ona představovala už ti lidi nejsou blbí, a já měl zálusk ještě na její sestru. Na riveru se sama a dobrovolně stackoffla, ačkoli měla v zádech ještě asi tři poty, načež já jsem s callem otálel, sledoval jsem jí, reprezentoval jsem řečí těla úmysl foldnout, na čež se dívala s obrovským zděšením v očích...Prosila abych to callnul, nevím, co jí muselo jet hlavou za hroznosti, ale viděl jsem tu obrovskou úlevu když jsem jí oznámil CALL! za současného dobývání její halenky......Showdown známe jistě všichni jak se dělá.

Takže pánové: tady máte návod z praxe, jak se maximalizuje value a villain vám pak ještě poděkuje!
    • Freelock20
      Freelock20
      Bronz
      Registrace: 02.11.2013 Příspěvky: 178
      Zahodil som pocket Aces preflop proti trom hracom ktory dali allin , pretože sa jednalo o dosť drahy turnaj ( čo sa týka mojho bankrollu ) a bolo to tesne pred bublinou . Samozrejme že mi došiel set a mal som best hand s pomedzi všetkých čo sli allin , nakoniec som skončil v top 10ke ale ten pocit keď som mohol vyhrať cely turnaj vďaka pocket esam je k nezaplateniu xD