Marihuana - vliv na mozek

• 67 odpovědí
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 1,137
      Tak kdyz hulis 3x nebo i vic denne tak to urcite skodi ale kdyz si das jednou za cas tak podle me ti to nic neudela mozna naopak pomuze...
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Jedno velké mínus je to, že ti to bude dlouhodobě kurvit hru, jedno velké plusu je to, že ti to bude u prdele.... :coolface:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Všeho s mírou. Já to měl dvakrát v životě a víckrát nepotřebuju, nic na tom nevidím. Bohužel některé lidi tráva odrovná a jsou z nich totální vypatlanci. Psychická závislost je taky svině :)
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      when i walk into a MTTers hotel room
      -lifewithfacecards.tumblr.com

• Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      Ja jsem hulil nekolik let vicemene v kuse a zadny nasledky nepocituju :D V hlave vsechno ok :D spis jen si na moc veci nevzpominam z toho obdobi .. ale na co taky, kdyz to bylo vicemene stejny skola zhulit se a hrat plejak a nebo sk8 :D proste nice waste time :facepalm:

Edit : jeste bych mohl dodat ze moji kamosi skoncili celkem blbe :facepalm: casto kriminal a nebo tvrdsi drogy :wtf:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      když se lidi neumí bavit jinak než pomocí drog (tráva, alkohol), tak at si to zdraví klidně ničí :s_thumbsup:
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Registrace: 25.12.2013 Příspěvky: 991
      Hulim tak 2x tydne taky uz nekolik let (na akcich hlavne) a nepozoruju zadne nasledky :)
      Poker se mi ale hraje lip za strizliva.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Btw je fajn, jak tu huliči pěkně píšou, že na sobě nepozorují žádné následky.. Ono možná by to měli ale posuzovat jiní :-))

Já k cigárům a drogám měkčím či tvrdším nikdy neměl sklon, vlastně jsem si nedal ani klasickou cigaretu a jsme za to rád. Bere to prachy a prospěšné zdraví to určitě není. Alkohol si dám, ale už několik let fakt velmi příležitostně. A u chlastu je to právě spíš o okolí a atmosféře, jinak bych se tomu klidně taky asi vyhnul. I když nepopírám, že roky kolem dvacítky byly někdy chlastačsky trochu bouřlivé... Přispělo to k nějakému vývoji osobnosti, životní epizodě, poučení, ale už mi to fakt nechybí.. Možná dvakrát třikrát do roka na nějaké zajímavé akci, ale to je vše..
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      Je hodne vtipne to, jak si lidi mysli ze alkohol je min nebezpecna "droga" jak trava :D :D Lidi wake up.
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Co k tomuto ještě dodávát.....

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Dekaedr původně napsal
      Je hodne vtipne to, jak si lidi mysli ze alkohol je min nebezpecna "droga" jak trava :D :D Lidi wake up.
      ono ale dost možná v obou případech záleží na množství, ne?? ;)
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Dekaedr původně napsal
      Presne tak. A taky si mysli, ze "drogy" jsou nebezpecnejsi nez jejich otresne stravovaci navyky, nedostatek spanku, pohybu a tak dale :s_biggrin:

Ahareen: na huleni nevznika fyzicka zavislost na rozdil od tabaku, nebo alkoholu a navic se jim nemuzes smrtelne predavkovat, coz je u alkoholu docela bezna zalezitost.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      já taky netvrdím opak...

na druhou stranu, jedna věc je fyzická závislost, druhá věc je psychická závislost, což vzniká u hromady věcí...

je to každého věc, pokud tím neohrožuje okolí...

možná se nemůžeš předávkovat, ale udělat nějakou bblost můžeš stejně, jako když seš ožralej, ne??
    • Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      zdaleka ne. u kazdeho cloveka je to samozrejme trochu jinak, ale obecne pri intoxikaci marihuanou mas treba jine vnimani, ale jsi stale pri smyslech. zato u alkohou sve chovani uz pri vetsi opilosti nejsi schopen kontrolovat a taky v lidech obecne vice podporuje agresivni chovani.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      nejsem na tohle odborník, jen tuším, že jsem v minulosti viděl někde v televizi v autosalonu nebo v jakém pořadu test řízení po hulení a bylo to docela zajímavý :D

ale od tématu jdu již pryč.. jak říkám, nemám v tom nějaké pevné základy a vědomosti, vnímám že je to každého věc, pokud tím neohrožuje či neomezuje okolí. Sám za sebe se všem těmhle věcem vyhýbám a nepotřebuji je k životu... Abych měl dobrou náladu či si užil večer, tak nepotřebuji ani chlast (ale nejsme abstinent) ani trávu či tvrdší záležitosti.
    • Xyzss1
      Xyzss1
      Bronz
      Registrace: 24.07.2014 Příspěvky: 7
      Nedalo mi to a musim sem k tejto teme nieco napisat. Ja hulim uz niekolko rokov, je pravda, ze niektorim ludom je.e ci uz z travy, chlastu, hribov, alebo z niecoho uplne ineho... Chcel by som len povedat, ze ked ma clovek urcitu sebakontrolu a disciplinu tak mu nemoze marihuana nijako uskodit. Samozrejme vela skodi kazdemu a napriklad zjest kazdy den 5kg pomarancov nieje zrovna zdraviu prospesne.. Takze nech si robi kto chce, co chce, je to len vec jednotlivca... Niekomu to v nejakych pripadoch prospeje, niekomu ublizi. Dik za hate mimochodom :D
    • eri666
      eri666
      Bronz
      Registrace: 28.05.2011 Příspěvky: 80
      Hulim už několik let, nějaký změny v rozhodování rozhodně nepociťuju. Znám ale dost lidí, co mají problémy s rozhodováním. Někteří hulí, ale někteří ne. S rozhodováním má problém 80% lidí. Schválně, kolik znáte lidí, co si pořád stežují, kňouraj, že mají blbou prácií... Říkám, najdi si jinou... "Když já nevim, já tam zase skoro nic nedělám". Problémy ve vztazích. Mám se rozvést, nemám se rozvést... Problém s rozhodáváním mezi 2 sklenicemi je fakt přehnanej. Hulim během session, takovej rituál... Při nějakých fakt nasrávacích suckoutech mi pomáhá s důležitým rozhodnutím - rozmlátim tu myš nebo ne? Volím poklidně druhou možnost. :pokerface:

• Ggnore0
      Ggnore0
      Bronz
      Ahareen: :s_thumbsup:

eri666: :D vidis, mne se treba hraje lip strizlivy, ale kamos dela v IBM a bez brka snad nikdy nepracoval :D vubec to na nem neni poznat, takze kazdemu to vyhovuje jinak
    • Urvutiburvu
      Urvutiburvu
      Bronz
      Registrace: 21.02.2013 Příspěvky: 236