Blog: Challenge z NL5 na NL50 s Dušan.St.

• DusanSt
      DusanSt
      Bronz
      Registrace: 02.04.2012 Příspěvky: 70
      Zdravim.

Nemá cenu se zde moc představovat. Něktěří pozorní čtenáři co zavítali do SNG sekce vědí, že tam mám svůj blog, který samozřejmě pořád funguje (teď teda momentálně tam je delší odmlka). Tak se také dočtete, že jsem šel přes formát 6max turbíny na fifty50 turbo až šel došel k 9man turbínám non-KO a turbo KO. Zatím se tam pohybuju mezi limity 1,5 až 3,5usd. To ale teď neni důležitý. Samozřejmě ještě k tomu podotknu, že opravdu jsem nebustnul. To jen pro info pro ty, který by napadlo, že když si zde dělám další blog tak, že jsem asi bustnul na SnGčkách :D

No teď abych se taky dostal k tomu podstatnému. Dlouho jsem si řikal, že bych si chtěl dát nějakou výzvu co se týká pokeru. Napadli mě různé výzvy, hlavně co se týká SnGček, ale vždy když mě něco napadlo, tak prostě mě to nějak nechytlo a prostě mě to nenamotivovalo k tomu pustit se do nějaké challenge. Dále jsem si řikal, že bych mohl zkusit třeba nějakou MTT challenge. Ale MTTčka jsem hrával a v podstatě občas si zahrajui teď nějaký ten turnajek. Hlavně hodně hraju turnaje když je nějaká série ( SCOOP, MicroMillions atd.). Takže i nějakou výzvu co se týká MTTček jsem taky zavrhl.

Rozhodl jsem se tedy pro kategorii cash game. V podstatě cashce jsem se za dobu co hraji poker a beru ho nějak vážněji, něvěnoval téměř vůbec. Občas jsem si tedy pinknul NL2, pak později ZOOM cashku, ale jinak jsem se tomu nevěnoval. Tím pádem se přímo nabízí udělat si nějakou svojí challenge právě cashce. Možná to někomu přijde ujetý, nesmyslný atd. Ale to mě je vcelku jedno. Chci si prostě vyzkoušet jak se dá v dnešní době procházet limity na cash game a jestli i SnG hráči dokáží přejít a být úspěšní na poli micro a low cash game.

Takže pokud jste se dostali čtením až sem, tak vám gratuluji. Právě se dozvíte co obnáší výzva.
      Jak už napovídá název mého blogu, chci se pokusit dostat z limitu NL5 na NL50. Možná někoho napadne, že to neni až taková supr challenge, ale já jsem se cashovce opravdu nevěnoval a tudíž si zde rozhodně nehodlám dát nějaký supr challenge typu z NL2 na NL1000 atd. Vzhledem k tomu, že se věnuji hlavně SnGčkách tak pro mě bude úspěch dostat se i právě na NL50.

Chci jít úplně od začátku. Což znamená číst články zde, ale i na konkurenčních webech, sledovat videa, udělat si tabulky atd. Samozřejmě nejsem úplnej začátečník, takže to mám asi i jednoduší než někdo kdo s pokerem začíná. Ale to je jedno.

Takže zde jsou body mé challenge:

:diamond: Dostat se z limitu NL5 na NL50
      :diamond: Maximální dovolený termín pro hraní na NL50 je konec roku 2015
      :diamond: Je povolen soukromý couching, ale až při dosažení limitu NL25
      :diamond: Je možno používat jakkékoliv program ( HM2 atd.)
      :diamond: Je možní použít jakkékoliv materiály dostupné na tomto webu, ale i na konkurečních webech.
      :diamond: Psát do blogu pravidelně své výsledky a postupování v challenge (alespoň 4x do měsíce)
      :diamond: Maximální povolený počet stolů při hraní je 8-10 stolů.
      :diamond: Startovní bankroll je 100 usd - s tím, že pokud bustnu, můžu jednou obnovit bankroll znovu na 100usd.

To jsou asi takové hlavní, pro mě stěžejní body mé výzvy. Nemá cenu psát k tomu detaily jako počet hand měsíčně atd. To bude patřit do měsíčních výzev, které si budu dávat v průběhu challenge. Pro ty, které by napadlo proč nejdu od limitu NL2, tak je to proto, že chci mít pod sebou jeden limit na který mohu případně sestoupit ( snad to nebude třeba :D )

Samozřejmě, že se budu snažit dodržovat bankroll a budu brouzdat mezi limity. Nebudu to hrát tzv. na krev a nejistotu. Je to především výzva pro mě, nechci a ani nemusím tím nikomu nic dokazovat. Tudíž se budu snažit hrát pokud možno zodpovědně bez nějakou supergamblingu atd.

Pokud jsem na něco důležitého zapomněl nebo by se vám případným čtenářům něco nezdálo a chtěli se na něco zeptat tak neni problém. Za případně chyby v textu se omlouvám, píši to v práci na noční :s_cool:

Tímto moje výzva začíná :s_biggrin:

( jako autor své challenge si dovoluji upravit zpětně některé body v challenge, ale jen v opravdu nezbytných situacích. Případně si vyhrazuju právo challenge kdykoliv přerušit v případě zdravotních problému či jiných okolností. )

• 3 odpovědí
    • DusanSt
      DusanSt
      Bronz
      Jo ještě info kde budu hrát.

:club: Herna: Pokerstars
      :club: Nick: Dušan.St.
      :club: Limit: NL5 FR

Startovní bankroll 100usd.
    • DusanSt
      DusanSt
      Bronz
      Takže začátek mé challenge vypadá takto:

:diamond: Počet odehraných hand: 343
      :diamond: Profit: 2,16usd
      :diamond: Aktuální banrkoll: 102,16usd

Potřeboval jsem si zkusit jak se mi bude hrát. Pocit mám dobrý. Hrál jsem 2 stoly a hrálo se mi pěkně. Některé sehrávky si chci projít zpětně. Taky tam bylo plno opravud pro mě nečekaných sehrávek, ale to se dá čekat, Hraje tam plno ryb, včetně mě :D :s_biggrin:

Zde přikládám první graf:

Samozřejmě je ti pro mě docela změna. Opravdu je to rozdíl oproti SnGčkám, ale s tím jsem do toho šel, tak se s tím nějak poperu.

Každopádně listopad se ponese v duchu seznamování s cash game. Potřebuju toho dost nastudovat, tudíž tento měsíc bude hlavně v duchu studia a hraní 2:1. Takže nečekjte nějaké velké volume. Na volume se chystám najet od prosince, ale to neznamená, že nebudu hrát už tento měsíc. Chystám se na to pořádně vlítnout :s_cool:

Takže cíle do konce měsíce:

:club: Pročíst co nejvíce článku zde na pokerstrategy týkající se hlavně cash game + použít i materiály na konkurenčních webech
      :club: Vytvořit si tabulky pro hraní ( opening range z různých pozic atd. )
      :club: Shlédnout alespoň 10 videií
      :club: Zaznamenávat si v průběhu sessions pro mě složitější spoty a zpětně je rozebírat.
      :club: Začít hrát postupně na 2-4 stolech.

• DusanSt
      DusanSt
      Bronz
      Tak stále pokračuju ve své výzvě. Odehráno mám zatím opravdu málo, něco přes 1000 hand. Snažím se teď co nejvíce studovat základy, sledovat videa atd. Samozřejmě se chci už pomalu začínat pouštět do většího a většího grindu, ale nesmím vynechávat studium bez kterého se zcela jistě nikam neposunu. Už sem stačil udělat i dost chyb, takže mě to stálo zbytečně část bankrollu, ale za chyby se prostě platí. Ale věřím, že ryby mi to vrátí zpět, pokud teda se nestanu rybou já :f_biggrin:

Co se týká cílů:

:club: Počet shlédnutých videí: 4/10
      :club: Přečteno plno článků zde i na konkurenčních webech. Důležité pro mě hlavně bude sestřídit si výpisky abych v tom měl nějaký smysluplný přehled.
      :club: Co se týká vytvoření tabulek pro hraní, tak na těch ještě stále pracuji, ale co nevidět budou hotové, bude se mi pak hrát lépe.

Zatím se tedy daří plnit co jsem si stanovil. Do konce měsíce opravdu chci mít vše připravený abych mohl v prosinci naplno vtrhnout co grindícího modu.
      Zkusil jsem začít na 2 stolech, ale stává se mi, že dělám plno věcí okolo a nevěnuju se stolům, protože se když se nic moc neděje tak se u toho nudim. Tudíž jsem další sessions pustil 4 stoly a musim říct, že to mi vyhovuje. Je to teď pro mě tak akorát. Naplno se věnuju jen hraní a sledování hry u stolu. U sitek jsem samozřejmě byl zvyklý na větší počet stolů, ale u cashky se zatím necítím na hodně stolů. Spíše ze začátku chci hrát co nejlepší hru.

Ke konci měsíce až odehraji ještě větší volume hand tak vložím graf, aby bylo vidět jak se mi daří/nedaří :s_biggrin:

Aktuální bankroll: 91,38usd