Cannieho blog: 50$-->xxxxx

• CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Registrace: 07.06.2014 Příspěvky: 70
      A dost! ... Po další nevydařené šanci, když jsem z 200$ udělal 900$.. následně všechno vybral, prochlastal, prokouřil, prohrál jsem si uvědomil že je někde něco špatně... tyhle moje výlevy se mi stávaj opakovaně pořád dokola a já se rozhod, že s tím začnu bojovat! :) Držte mi palce :3

Tímto se chci zapsat do Cornieho challenge:
      :heart: Začátek ve výzvě: 22.11.2014
      :spade: Vložil jsem 50$ na PokerStars účet.
      :spade: Hraju NL CG (NL2) a striktně dodržuju BM.
      :spade: Nástroje které používám je prozatím HEM2 a budu přidávat další.
      :spade: Začnu si pozvolna přidávat větší a větší cíle, zbavovat se prokrastinace, která je mím největším nepřítelem.. Přestat kouřit, začít cvičit.. apod..
      :spade: Každou neděli sem budu psát úkoly, jak denní(grind/studium), tak na celý další týden(kolik hand za týden odehrát) a své počínání ve hře.
      :spade: Všechno co tu napíšu bude nic, než jen jak to ve skutečnosti je a nemám zapotřebí lhát nikomu, zvlášť sám sobě! :)

:2c: :7s: Takže v neděli zatialko :) :2s: :7c: :7h:
  • 20 odpovědí
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 142
      Líbí se mi tvoje story :D . Budu sledovat a držím palce :s_drink:
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      Držím palce :s_drink: Budu sledovat :s_thumbsup:
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Díky, díky :) , omlouvám se za zpoždění, jestli se vám líbí moje story, určitě vás potěší že jsem se neozval protože jsem měl menší reset mozku sledováním seriálů, sraním na školu, hraním pokeru a nic neděláním.. :/ Teď napíšu co se událo za ty 3 dny.
      :spade: První den - měl jsem nevídaný upswing, dostal jsem se 11 stacků+ .. skoro 50% mého bankrollu. Říkám si: "no na NL2 jsem dlouho nebyl ale že by to bylo až tak easy?" (Poznatek: hráči na NL2 jsou mnohem více soft, právě proto je lepší hrát více abc poker) .. samozřejmě jsem se nezdržoval analyzováním...
      :heart: Druhý den - nehrál jsem, byl jsem za holkou :)
      :club: Třetí den - Všechen profit jsem prohrál, dostal se na -20$ nesprávným hraním 3,5$HU (4man) .. řekl jsem si asi, že se potopím úplně.. moc se už nepamatuju, byl jsem v tiltu.. tak jsem zapnul HU15$ (4man) začal jsem se více koncentrovat na hru a při mém štěstí jsem to vyhrál. Dostal jsem se do profitu 16$ nad původních 50$ a už lepším hraním na NL2 jsem den zakončil 70,50$.
      :diamond: Co si odnáším za moudro:
      1, Musím se více koncentrovat na hru, nepředceňovat hud a sledovat hráče.
      2, Dodržovat bankrollmanagment, ať se děje co se děje a zbytečně se nestresovat, hrou bych se měl bavit.
      3, Uvědomil jsem si, že to jak jsem se do tiltu dostal a následnému nedodržování bankrollmanagmentu bych předešel, kdybych nepodceňoval hráče na NL2. Jsem si vědom toho, že to nebyl downswing, snad trocha, nejvíce tomu dopomohla špatná hra.
      ---------------
      Takže co mě čeká?
      Pokerové povinnosti:
      :spade: Do příští neděle přečtu všechny basic a bronze články, podle jejich pochopení je budu číst 1x-3x.
      :spade: Dočtu knihu "Poker jako byznys" a snažit se přečtené rady co nejlépe a nejefektivněji zúžitkovat. Mám na ní čas do pátku.
      :spade: Každý den zanalyzuji minimálně 4 své handy a 3 handy tady na fóru. (Na handy které budu chtít analyzovat si udělám dokument ve Wordu) Konečné analyzování budu dělat v 20:30, snad se mi to bude dařit.
      :spade: Hraní jsem si nastavil něco jako 4h hraní a 2h studování. (do studia započítávám i analyzování)

Rozvrh dne:
      :heart: Spát budu chodit v 10 večer a vstávat v 5, abych se mohl připravit a produktivně prožít den. (Pokud nebude významný den popř. oslava narozenin, budu tohle dodržovat bezvíjimky)
      :heart: Budu se snažit dodržovat stravu, snídaně, svačina, oběd, večeře. Pít budu jen čistou vodu, ráno čaj, kávu max 2-3x týdně. Vypít bych měl minimálně 2 litry denně.
      :heart: Cvičit budu každé ráno 10 minut na probuzení, poté hygiena, snídaně a zanalyzovat nějaké handy.
      :heart: Drezury tu už bylo hodně, ale teď to nejdůležitější.... přestat kouřit, začnu s tím už zejtra, dám si pro začátek limit 2 cigarety..
      :heart: Mnohem lehčí bude přestat pít tvrdý alkohol, na oslavě max 2-3 panáky.
      :heart: Každý den věnuji podle potřeby cca 20 minut úklidu..
      :heart: Jsem kadeřník, mám poměrně velkou klientelu svých zákazníků, na které bych si měl taky vytýčit nějaký čas, nenapadá mě jak to udělat.. Zatím popřemýšlím, možná to zařadím do odpočinkového dnu. Také si budu muset najít nějaký volný čas na svojí milou a pejska :)
      ------------
      Stejně jako více hráčů na psgy, budu se motivovat hrou "Pro/Noobs" .. Do spoileru přikládám aktuální stav, všechny připomínky, vaši podporu, rady .. cokoliv .. budu rád, když mi to mrsknete dolů do komentářů, tak zatim čágo! ;)

Začátek výzvy: 22.11.2014
      Týdnů ve výzvě: 2
      Herna: PokerStars
      Typ hry: CG NL2 FR (Kvůli tiltu jsem si zahrál i HU, nemám to dále v plánu)
      Počáteční bankroll: $50
      Odehraných hand za minulý týden: zatím to napíšu jen celkově, protože jsem z minulého týdne hrál dva dny.
      Odehraných hand celkem: 3030
      Profit za minulý týden: xxx
      Profit celkem: $20,48
      Aktuální bankroll: $70,48

Abych nezapomněl, tady něco pro krásnej den :P
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Opravuji dnešní příspěvek, nakonec jsem +$39,54$. Zdá se že efektivněji se mi hraje 9 stolů namísto šesti :) , nemám potom tolik času starat se o facebooky a podobný negativa.. dále jsem ze svého těla vypozoroval, že mnohem lépe a soustředěněji se mi hraje v noci a také podávám lepší výsledky. Nevíte čím to může být? Je jasné, že v noci je větší klid a člověk se cítí více sám se sebou, ale většina lidí má v tu stejnou dobu taky noc, no né? :f_ugly:
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Přináším zprávy ze 4 dne :) .. Konečně jsem se dostal na NL5 .. dnešní den byl opravdu vydařený, povedlo se mi dostat do celkového profitu 70$, čímž mi chybělo 5$ na NL5. Měl jsem v hodně spotech štěstí, ale hodně mi napomohlo mé čtení protihráčů a vytvoření si na tento limit zvláštní styl.. př. po check/callech na flush a poté dojití flushe jsem často na soupeřův check vystřelil overbet a hráči mi často callovali své TPMK nebo dokonce i střední páry.. zapnul jsem si na konec grindění i HU, na kterém jsem si připsal dalších 50$! :) Nahrál jsem na NL2 6499 hand.. Tímto se "ťuky ťuk" loučím s NL2 a frčím na NL5.

[color=red]Pozn z NL2: Hráči jsou tu špatní, bohatě mi stačil ABC poker, HEM2, menší sledování hráčů a potcontrol.[/color]

Tady něco z opravdu povedeného stolu.. :) Už jsem myslel že hraju NL20 :D (Oprava: ještě mi to vkládání obrázků moc nejde :/, musíte to otevřít celé a pak na to ještě jednou kliknout, pro celý obrázek :/) :D

Aktuální bankroll: 169$
      Zatím se mějte, čaó :)
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 142
      Gratuluju k postupu. Hlásim, že se bavím dál :D
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Registrace: 21.08.2013 Příspěvky: 221
      Proč si prestal , poslední report 26.11. 2014 ?????? Jinak me se také lépe hraje vecer , ale jestli to nebude tím, ze rybky jsou už doma z prace :) a nebo tím, ze tělo je na vrcholu svých sil a všechny smysly jsou rozjete na plné obrátky. Zatím co Rano, ti půlka smyslu ještě spi a ty co nespí fungují na pul.
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Jó s tím fungováním mozku, máš nejspíš pravdu. Hele zgamblil jsem to na vyšších stakes, jak jsem nahrál větší bankroll, ale co nevidět se znova připojím od NL10ky. Jen co splatím nějaké dluhy.. dostanu 1. nebo 2. výplatu a stoupnu nohama na pevnou zem. (mimochodem pracuji jako krupiér :3, takže práce co tě baví..) ale asi na 888 pokeru, PokerStars je podle mě moc přeregovaný. :) Za takové 2 měsíce se znova ozvu, ale tentokrát ve velkým stylu a s bankrollmanagmentem.. můžeme si pak napsat, gl! :)
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      To ráda slyším a držím ti palce :s_thumbsup:
      Jinak také jsem chvíli hrála na 888 pokeru, ale nějak mě to tam nevzalo a o PS raději ani nemluvím :f_biggrin: Né, že bych tam nedokázala poslední rok dělat profit, ale software mě neuvěřitelně sekal, což jsem tak trochu nedávala.. :f_drink:

Tady názorný obrázek, určitě se pobavíš, tak si to přehraj: http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/4801154_0F1D8F4279 No a to se mi dělo furt :f_tongue: v tomhle případě mi to přišlo směšný, protože to byla první Handa SNG 45 man, ale kde mi to směšný nepřišlo, bylo když hraješ MTT z 5k hráčů posledních 15 lidí sedíš u toho sedm hodin a stane se ti něco podobného... A opakovalo se to pořád a pořád a pořád..

PS: Dluhy je nejlepší si vůbec nedělat, ale to určitě víš sám... :f_biggrin:
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Ano máš pravdu, ze stárů mám taky své zkušenosti a ikdyž tvůj report byl přísnej, tak se mi tam stávalo dennodenně to stejný a když jsem to porovnal např. s partypokerem, tak proti tomuhle software nemám žádnou výtku.. Tak nějak přemýšlím nad tím, jestli to není přílišnou energií co do handy vkládám, když se na flopu dostanu s KK do all-inu proti JJ, tak si podvědomě říkám "hlavně ať nepříjde ten jack" a on tam krucipísek na ten river dojde, žebych ho nějak přitahoval? :D Samozřejmě statistiky hovoří za vše, ale stejně nad tím furt přemýšlím od doby, co jsem se podíval na The Secret :D DD, né že bych byl nějak pověrčivej to néé, ale.... že by to bylo všechno čistě náhoda? Taky jsem přemýšlel nad tím, jestli to tak není schválně, ikdyž je tam spousta vyhrávajících hráčů.. ale nějaký snížený procento, aby se více točili peníze mezi hráči, tudíž se vloží méně peněz do hry, ale větší rake a lidi budou stále depositovat.. a tak nějak se mi zdá že je tam více akce AA do KK, QQ apod.. a strašně prohrávají lepší kombinace preflop.. ale samozřejmě stále věřím tomu, že je to kravina, proč by to dělali? A všechny ty kontroly, na to by se hned přišlo, ikdyž na světě se děje cokoliv.. no zakončil bych to tím, že mi to v hlavě vrtá, ale nikdy tomu neuvěřím, ale hrát tam už nebudu už jenom protože je to přehlcený regulárama.. :) A taky jsem trocha odbočil :'D, doufám že mi tu mojí myšlenku nikdo nezkritizuje, protože to bylo crazy zamyšlení a možná taky falešná útěcha pro mě samého.. Zaměřím se raději na svou hru, než hloupýma otázkama.. that's poker ;)
      Ty teda hraješ momentálně na jaké herně? :) A jak se ti daří? Máš nějaký svůj blog? .. Rád si počtu po večerech ;)
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Ahoj..:f_drink:

Já ti tu myšlenku určitě kritizovat nebudu, ale připrav se na ostrou palbu od ostatních :D když jsem naposledy podobnou úvahu vložila na web, tak mi bylo rázně řečeno, že je to ta největší hovadina co kdy kdo na PSG napsal..:mdr: To se konec konců můžeš dočíst právě na mém blogu, tedy jestli se tomu tak dá říkat link zde BLOG: Nový začátek (zrození qw4z) :banana: Jestli mají Blogy nějakou předlohu jak by měly vypadat, tak se připrav na pořádnou teorii chaosu.. :welcome: Blog jsem si založila převážně kvůli Bankroll Challange prostřílej se na vrchol a píši si tam co mně zrovna napadne a na důsledky ohledy neberu, vždy budou lidi, kteří budou souhlasit a pak zase druzí co souhlasit nebudu a dají to rázně najevo.. :fouet: takže si vlastně sii moc nevybereš.. Jediná možnost je se zatáhnout do ulity a dělat že nejsi, ale já se tím kolikrát spíš bavím, že lidi dokáže rozparádit taková hovadina.. :censored:

Zatím se mějte pane jdu se nasnídat a pak si asi něco zahraji... :gl:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      mikodrak: Pokud se nemýlím, tak ty ses ve svém topicu přímo ptala na názor na svou mystic teorii, tak proč si teď stěžuješ, že si dostala upřímné reakce? Každý má právo na názor, ale tato komunita je složena povětšinou z racionálně založených lidí a tudíž tu většina lidí kouká na poker skrz to, co si může ověřit, změřit, a hlavně změnit. Takové složení zdejší komunity dává logický smysl, protože většina lidí, co věří na nějaké rigged pokery u pokeru dlouho nevydrží. Respektive ono není vyloučeno, že řada z nás měla nebo má občas nějaké pocity, že se děje i "něco v pozadí". Já sám jsem ve svém starém blogu rozvíjel teorie o tom, že PS uměle vytváří swingy, aby dostalo více rake a dodnes jsem tuto teorii zcela nezavrhl. Ale pointa je v tom, jaký má smysl tyhle věci řešit? Žádný. Nejlepší cesta je odmítnout vše co se nedá změřit nebo nějak ověřit a hlavně změnit, jak už jsem psal výše. Jinak taky jsem viděl The Secret a seznámil se s řadou dalších spirituálních učení a řada z těch věcí ve mě něco zanechala, ale to bych se musel zbláznit, abych nad těma věcma uvažovat při pokru. Podle mého názoru, pokud člověk chce být dobrý a vyhrávající hráč, tak se musí přestat zabývat nějakými dojmy a pocity a prozřeními atd. a jít na to čistou logikou, matematikou a prací, protože evidentně poker porážet jde a nenarazil jsem na to, že by někdo z těch vyhrávajících hráčů říkal, že mu k tomu dopomohlo nějaké vyvolávání duchů.

Jinak, mikodrak, těžko se mi čte, jak tu nejednou pliveš na zdejší komunitu a chtěl bych ti vzkázat, že pokud ti zdejší lidi a mentalita nesedne, tak tě tu nikdo nedrží.
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      karisek: Zase neblázni, ano !!! Nenapsala jsem nic zlého a možná to v těch řádcích vyzní trochu jinak, než jak je to ve skutečnosti myšleno, takže bych nedělala z komára velblouda..:f_drink: Reakce byla pouze na to jeho doufám, že mi to tady nikdo nezkritizuje :-D tak jsem odpověděla popravdě jak jsem s podobnou úvahou dopadla já..:f_biggrin: nic víc za tím nehledej..
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Vlastně to nebyla úvaha , ale věc, která se mi děla neustále dokola a lidi na ní reagovali podrážděně.. :f_biggrin: a mě to přišlo podivný.. Nevím, je to jako asi kdyby jsi napsal, že jsi byl včera v kině a já ti napsala, že jsi blázen, protože jsi tam nebyl.. :f_drink:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Pokud si jsi tak jistá svou pravdou a neuznáváš, že se můžeš mýlit, tak proč se pak ptáš na názor. Já když jdu do kina, tak pak nikam nepíšu "lidi, byl jsem v kině, zajímá mě váš názor, jestli jsem tam fakt byl" :f_biggrin:
    • CannieTaylor
      CannieTaylor
      Bronz
      Karisek: jestli jsi koukal opravdu na The Secret a správně jsi pochopil jejich teorii, tak jsem nerozuměl co tu plácáš o vyvolávání duchu? :why: Oni se řídili čistě energií a když jsme u toho měření, tak síla myšlenky a její energie se změřit dá ;) .. Jinak samozřejmě v to věřím a ikdyž to bylo víceméně reklamní trhák, imo založenej na pravdě se smyšlenejma nebo upravenýma příběhama, tak člověk sám o sobě by tomu i měl věřit, protože ať je to jakkoliv, může to dát tvýmu mindsetu spoustu dobrýho, když to využiješ správně. (tzv. ošálíš sám sebe a najednou se ti všechno daří) mám s tím své zkušennosti, ale v pokeru né.. :) tam se řídím racionálním vysvětlením ;-) .. Mimoto, nikde jsem nenapsal, že zpochybňuji statistky na stárech, ale raději tam hrát nebudu.. k tomuhle by spíš mohli dokazovat lidi, kteří mají v HM historii 10 000 AA,KK,QQ kombinací, porovnat to v equilabu a výsledek je na světě a kdyby neodpovídal, už by se hráči ozývali, takže předpokládám že je to v pořádku.. :-) bohužel moje nuts na flopu tomu většinou neodpovídali a run,run se mi tam stávalo tak často, že jsem měl do teď nejspíš jen extrémní bad beaty, které se v pokeru taky stávaj + sice hezkej traffic, ale přereggovaný ;) . (Abych se k tomu ještě vrátil, kamarád mi říká že stáry sou rigged a nastavený apod. a já mu vysvětluju že nejsou, že nemůžou být a je to hovadina...) Dále bych chtěl říct, že tu může psát každý svobodně svůj názor, na to určitě může někdo odvětit, že je to ptákovina, což taky je, ale určitě to není důvod k nějakým hádkám! ;) na PartyPokeru jsem plně spokojený a na 888 jakbysmet, takže já mám jasno, problém vyřešen a dále bych to nepitval :D :) :) ..
      mikodrak: Já si na svůj blog budu psát co uznám sám za vhodné a je mi jedno, jestli to někdo bude považovat za bezcennost, spam atd.. a ten komu tohle vadí a dá to rázně najevo popřeju do života hodně štěstí, svůj boj v životě už nejspíš v minulosti vyhrál.. ;-) nemyslím si, že by inteligentní člověk trávil svůj čas čtením, psaním na blog, kterej je pro něj bezcenný.. a ztrácí tím nejen svůj drahocenný čas, ale ubližuje tím sám sobě.. ať už na mindsetu nebo na čímkoli jiném.. Já se teda alespoň snažím hledat chyby sám v sobě a né v ostatních, samozřejmě s rezervou.. neříkám že když někde čtu úplnou hovadinu, tak si nerejpnu :P :) :) .. A neříkej mi pane, říkej mi Cannie..prosím :3 .. je mi 19 a cítím se na 17, teda alespoň v kasinu mi to hráči říkali, že vypadám mladší :P xD .
      Mějte se a dobrou s kobrou, já se jdu vyspat a hezky zase do práce. :3
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      CannieTaylor: Sorry, já jsem tady tvůj blog trochu zneužil, abych reagoval na mikodrak. Na tvoje názory jsem nic neříkal a ani nic proti ním nemám. Rozdíl mezi tebou a mikodrak je ten, že ty si tu píšeš nějaké teorie, ale nikoho nežádáš, aby ti k tomu psal názor a sám si uvědomuješ, že své teorie nemáš na čem postavit a že nemusejí být pravda. Nevidím v tom problém. Kdeždo mikodrak napsala na svém blogu šílenou teorii o tom, že když jednou dostaneš nějakou premium handu jako AK a vytočíš jí, tak jí nikdy nevytočíš hned podruhé. A výslovně chtěla vědět názor ostatních a slíbila že se kvůli němu nebude rozčilovat (což dělá mikodrak ráda). Samozřejmě co jiného jí mohli lidi napsat, než že je to kravina? Tak jí to napsali. Až sem ok...ale pak nechápu, proč čtu v jiných blozích pomlouvačné posty od mikodrak na zdejší komunitu, že jsou tu zlí lidé, kteří ti dají rázně najevo nesouhlas a bla bla. No tak se sakra neptám, když nechci slyšet názor jiných, ne? :f_biggrin: A to je vlastně vše. Už tu tohle téma nechci dál rozvíjet, takže to tak necháme. GL
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Tak naposledy, nebyla to teorie, ale dvouleta zkušenost, vypozorovani dané situace a zajímalo me jestli to byla šílená dvouroční stále se dokola opakující náhoda a nebo jestli si toho všiml i někdo jiny.. At tak či tak, Všechny Softy na kterých hrajeme musel na začátku někdo naprogramovat , četla jsem o tom jak soft generuje karty naprostou náhodu a ze nikdo nedokáže předpovědět co asi na stůl přijde i když par lidi vytvořilo softy na doporučení hry dané Handy a v % ti to preflop ukázalo jaká je pravdepodobnost, ze te na flopu trefí set.. Tomu samozřejmě neverim , lidi se na tom snažili vydelat , protože to stalo dost $ . A vůbec nechapu, kde jsi vzal, ze tady plivu na lidi.. Doufám, ze si uvedomujes, jak moc jsi prestrelil.. A klidně sem dej citaci toho, jak na ty lidi plivu, sama jsem zvědavá!!???? Ty vis, ze umím byt vdecna , pokorna , prejici a rada pomohu, pokud je to v mých silách, každému bez vyjimky .. Také se umím lidi zastat, když je někdo schazuje před druhymi .. A pokud do me bude někdo kopat, tak se logicky budu branit .. Kolikrát mi prijde, ze za lidu mluví spíš závist a to je smutny .. ;)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Za dva roky musíš mít slušný vzorek, kterým tuhle "zkušenost" můžeš relativně obstojně obhájit. Směle do toho a budeš první, co dokáže, že herny jsou rigged. :f_thumbsup:
    • 1
    • 2