Challenge PRO vs NOOB !!!

• dsaver
      dsaver
      Zlato
      Registrace: 21.11.2009 Příspěvky: 596
      Caute,

rozhodol som sa svoje snazenie ohladom pokru posunut na vyssiu uroven, dost ma inspiroval rozhovor yegona s matuskom a pinnyho blog.

Pokial ide o moju poker story, tak po dlhsej pauze som znova zacal s pokrom v januari tohto roku na NL2 a postupne som sa prepracoval v oktobri-novembri na NL50.

Moj ciel v pokri je byt do konca roka usadeny na NL50 (odhrat min. 30k ruk) + dat nejaky shot na NL100:
      - tento ciel vsak nie je mozne realizovat bez poriadneho volume a studia
      - na december mam naplanovane volume min. 30k hands + high goal 35k hands
      - problemove handy chcem postovat do HJ fora a ziskat z toho co najvacsiu value
      - problem u mna je menej volneho casu, mam fulltime job... ale challenge je challenge :coolface:

Plan challenge PRO vs NOOB je u mna 3h hry denne a 1h teorie denne (HJ/review/analyza). Dlzka challenge predbezne do konca roka 2014 a potom prehodnotim svoju dalsiu pokrovu buducnost. Challenge spociva v reportovani jednotlivych dni ohladom plnenia stanovenych podmienok (moj pripad 3h hry a 1h teorie denne).

Ak by sa chcel niekto pridat k postovaniu, bol by som iba rad :welcome: Viac ma motivuju thready, kde je vela ludi v challenge :challenge:

Wish me :gl:
  • 80 odpovědí
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Registrace: 26.12.2009 Příspěvky: 301
      Pekna challenge, pridam se rad:) Akorat ja si dam tak 5h hra / 1,5h review/studium, protoze fulltime job nemam, jen castecnej:) Takze za me dneska volume failure kvuli praci, ale diky nasi paradni review mam skoro splnenej studijni plan:)
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      PRO 1:1 NOOB zostava 35 dní

25.11 PRO
      hra - done - 3h 41m - 1382hands -1BI
      teoria - done - HJ forum, review poslednych 4 sessions, trvalo mi to viac ako 1h :D

26.11 NOOB
      hra - failed - odohral som 1,5h... a znechuteny som to po -3,5BI vypol... teda zase idem na NL25 chcem aspon 2-3BI a nadobudnut sebavedomie... :)

teoria - mal som sweatku s lohikom, dik :) + som postol asi 5 hands do HJ fora
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Good luck s plněním cílů :f_drink: V prosinci budu taky pokračovat, i když pravda, pokerové cíle nebudou nijak oslnivé, většinu času mi zabere studium na zkoušky.
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Takze za dnesek:

27.11.
      volume - tesne pod - 4,5 hodiny
      studium - done - snaha zaclenit WWSFxWTSDxW$SD do hry - i kdyz pri hre zatim nic moc, ale pracuju na tom:)
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      @lohik velmi ma tesi, ze si sa pridal do challenge!!! prekvapil si, na sweatke si nic nespominal :D prajem gl ;)

@pinny vdaka, ta challenge je super vec ;) sa mi pacilo, ako si to pisal v blogu, dobre pocut, ze do toho ides aj v decembri :)

PRO 1:2 NOOB zostava 34 dni

hra - failed - po 1h som to vypol :/ lebo som dosiahol stoploss

teoria - pozrel som HJ, urobil review, vyhodil nickname z HUDu a pridal nejake staty,

pozitivum mam prvykrat na psgy platinu a budem kvalifikovany v ultimate grinder challenge :D
      + mam volny piatok a sobotu a idem crushovat NL25 ;)
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Tak ja o ni nevedel, jsem si tenhle thread precet az po sweatce:) A ty taky nic nereknes:D
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      PRO 2:2 NOOB zostava 33 dni

hra - done - 3h (2x 1,5h) - nieco v pluse, teda spokojnost :f_thumbsup:
      teoria - done - pridal som si zase nejake staty do HUDu, zanalyzoval jedneho rega na NL50, co mi robil problem...pozrel nejake svoje handy a asi 5 hands v HJ :) trvalo mi to viac ako 1,5h...
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Takze za vcerejsek:

28.11.
      volume - pouze 3 hodiny, ale velke zmeny jsem ve zbyvajicim case provadel - neb mi koncil na herne bonus, prestehoval jsem se na jinou na microgaming a svete div se, pod hlavickou pokerstrategy, takze konec mym broznovym statusum, konecne to tady vyuziju naplno:) A mimochodem - WPT (party) jsou pekny ......., co to jako je, pri vyberu na skrill 3% fee??? Jeste, ze jsem si toho vsimnul:)

Studium - splneno, prochazel jsem svoje handy dosti dlouho:)

PRO 1:1 NOOB
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      A za dnesek:)

29.11.
      volume - DONE - přes 7 hodin... pritelkyne mela celou sobotu program, takze poker byla jasna volba:) Skoda posledni session, uz jsem citil unavu, takze mi trochu pocuchala celodenni vysledky (tipuju:) ) Musim max 6 hodin, i kdyz je fakt, ze snizeni poctu stolu z 5 na 4 a podrobne sledovani spotu ma blahodarne ucinky:)

studium - done - dle velice zajimaveho postu od Opala jsem zmenil taktiku sledovani videi a musim rict, ze ma pravdu:)

PRO 2:1 NOOB
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      Oj, double post:)
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      Ahoj

rád by som sa pridal do tejto challange. Začal som (znova) čítať aj tento thread Link Text... , pomocou ktorého si chcem vytvoriť ustálene zvyky. Ale nakoľko už som s týmto experimentoval a dával som si veľké ciele a dlhé časové obdobia (ktoré som nezvládal a tým pádom to vzdal), rád by som si to trošku upravil. Challange si stanovujem na 7 dní (1.12.2014 - 7.12.2014)

Počas týchto siedmych dní by som rád splnil 3 ciele a to:
      :diamond: poker min. 2h/den (to zahrňuje aj hru aj štúdium,do ktorého sa počítajú sweatky, samoštúdium, coachingy)
      :diamond: škola min. 2h/den (to zahrňuje písanie diplomovky semestrálok, príprava na zápočty/skúšky)
      :diamond: cvičenie min 3x/týždeň

pre niekoho možno slabé cieľe ale pre mňa osobne bude úspech ak to dokončím. Postupne by som rád ciele/ veľkosť cieľov zvyšoval. Reportovať budem na konci každého dňa. GL v plnení cieľov , zajtra píšem prvý report :)
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      @lohik - tesim sa na tvoje handy v HJ fore NL25 a NL50 :coolface:
      @michael975 - vitaj v challenge a prajem gl v plneni cielov ;)

sobota, nedela boli u mna tazsie... dost RL povinnosti... zacal som dobre v sobotu doobeda som mal sweatku, upravil som si ranges SB vs BU, BB vs BU, teda teoria splnena, ale poobede som dal iba 1,5h hry... v nedelu som sa dostal na byt az vecer a hral som od 21:30... 2,5h... teoria nic... 29.11 NOOB, 30.11 NOOB

PRO 2:4 NOOB zostava 31 dni
    • michael975
      michael975
      Zlato
      1.7.2014
      :spade: :spade: :spade: :spade:

len v skratke , lebo sa mi chce brutálne spať.... poker 3h , štúdium 2h , a odcvičené a teraz dobrú noc :f_zZz:
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      30.11.
      planovany day off

1.12.

volume = 0
      studium = 0
      Celodenni brigada u strycka a vecerni predstaveni Narodniho divadla znemoznilo cokoliv...

PRO 2:2 NOOB
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      2.12.

volume = 1 hodina - cely den jsem byl k nicemu - behal po meste, pracoval doma a pak usnul
      studium = splněno - koukal jsem na twinnovo coaching - ale nemam pocit, ze bych si neco odnes, twinn hral live zoom, je asi v shitrunu a fakt mu to moc nechodi:( Akce na 3 stolech zoom byla dost rychla, takze tezko z toho neco vypozorovat, jsem trochu zklamanej, ale chci mu zkusit poslat handy na review na pristi coaching:)

Zitra I am all day shuffling:)

PRO 2:3 NOOB
    • michael975
      michael975
      Zlato
      2.7.2014

Poker : coaching + 3h hry ...síce -3BI ale denný časový limit splnený :) Stále si zvykám na novú herňu (resp. hráčske pole) ale postupne sa do toho dostávam :s_biggrin:
      Škola: 2h splnené, ale mohol som sa jej venovať aj dlhšie
      Cvičenie: day off , ale dnes sa ide makať

PRO 2:0 NOOB
    • dsaver
      dsaver
      Zlato
      rychly update, nechcelo sa mi hrat prve 2dni mesiaca, ale pozrel som aspon platinovy coaching iambankera a video yegona so satanom

celkovo PRO 2:6 NOOB zostava 29 dni
    • LohikRNMD
      LohikRNMD
      Bronz
      3.12.

volume = DONE - 6 hodin + jeste ted uz 3 hodiny pinkam k praci nejakej freeroll for new players - nemam strach, ze by v budoucnu dosli fishky, kdyz ty novy hrace vidim:)

studium = DONE - 1,5 -dojel jsem live play matuska

PRO 3:2 NOOB
    • michael975
      michael975
      Zlato
      3.12.2014

Dnes total fail, škola nič, cvičenie nič, poker 1h z toho -4BI v podstate mojou blbosťou (aspoň z väčšej časti) . Dnes už nič nejdem riešiť a poker už radšej nepúštať, snáď zajtra bude lepšie :evil:

PRO 2:1 NOOB