BLOG: Eat that fish!!! (Z $50 na $10.000)

• obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Registrace: 20.10.2014 Příspěvky: 117
      Ahoj, už jsem se tady jednou představoval: :f_pleased:

Ahoj, Moje jméno je Roman, jsem z Hlinska a je mi za pár dnů 25 let. :)

Poker jsem začal hrát cca před 5-ti lety, ale nikdy jsem neřešil nějak systematicky jak to hrát. Začínal jsem podle návodu na krabici pokerového setu :coolface: .

Občas jsem si zahrál poker na facebooku:D , takže se to člověk alespoň trochu naučil, a občas jsem si zahrál SnG s kámošema u piva. Sem tam z toho byla i nějaká koruna. Jednou jsem se umístil na menším turnaji u nás ve městě na 1. To byl parádní pocit:)

Pak jsem na poker nějak zapomněl a moc jsem se o to nezajímal.

Před pár dny mi můj kamarád řekl že jestli chci v pokru být dobrý, tak že se mám podívat na pokerstrategy.com, a tak jsem tady:D :D

Nastudoval jsem nějaké základy z článků a videií a snažím se je aplikovat:)

A kupodivu, ONO TO FUNGUJE!!!

Takže hodlám studovat čím dál tím víc a snažit se o zlepšení:)

Co jsem tak pročítal, je tady super komunita a tak se rád stanu členem této komunity:)
      .

:Ac: Nicméně měsíc od té doby co jsem tady uběhl jak voda, v poklidu jsem oslavil 25 narozeniny:f_drink: :f_drink: :f_drink: , a každý den se pravidelně věnuji studování pokeru.:f_love:

:2c: Trochu jsem přehodnotil co by mě bavilo za hru, a tak sem nějak přesedlal ze SnG na CG :f_cool:

:3c: Zjistil jsem že je zde na fóru úplně skvělý návod pro totální začátečníky jako jsem já a tak se podle něj snažím dosáhnout vyšších a vyšších limitů:f_drink:

Průvodce začátečníka: z NL2 na NL100 IDEÁLNÍ CESTA

:4c: A tak se snažím striktně držet tohoto postupu a potvrdit tak to co v něm je psáno :f_biggrin:

:5c: Kupodivu to funguje..:D :D :D Začal jsem se dle toho řídit někdy od 3k handy.

:6c: Takže nadále hodlám pokračovat ve studiu a hraní. Poměr studia a hraní držím tak 4:1, a zatím se mi to zdá být optimální:)

:7c: Můj plán je do konce roku se dostat na NL4 → to znamená vybudovat bankroll alespoň na $100 tak jak radí Cornie

:Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah:

Takže se hlásím do Cornieho výzvy, tak mi držte palce ať nebustnu ! :f_drink: :f_biggrin:
  • 29 odpovědí
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Ahoj,
      tak sem zase odehrál nějaký handy..dneska jsem si dal 5h session (1686 hand), a dokonce to přineslo i nějaký výsledky :f_drink:
      za dnešek +4,12 USD (12,22bb/100) :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup:

Co jsem se za těch pár dní naučil:

:Ah: zacházet s tabulkou startovních kombinací :D :D :D Nebo spíš do ní moc nekoukat :appl:
      Tabulka startovních kombinací (BSS)

:2h: Podle videií od twinna a hasenbratena jsem se naučil krást blindy takže jsem na late pozicích trochu víc loose a daří se mi krást blindy na nl2 :appl: :profit:

Step by step - twinn1

Porážáme NL50 (super vysvětleno a aplikovatelné i na nl2

:3h: Pomalu se učím hru po flopu, asi už tak 20x přečtené 3 základní články ze kterých se snažím pochopit postflop hru:profit:
      Iniciativa na vaší straně
      Iniciativu má soupeř
      Nikdo nemá iniciativu

:4h: Snažím se co nejvíce studovat hodnocení hand zde na psgy, tam si myslím že mě to posouvá nejlépe a zároveň si tam ověřuji nastudované informace:)
      Moje první ohodnocená handa

:5h: Dokonce i graf se krapet zlepšil od minulého postu:)

:6h: Co je super, že timhle tempem fakt do konce roku stihnu NL4
    • med2videk
      med2videk
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 91
      Supr výsledky, využij naplno počáteční nadšení a dojdi co nejdál :s_drink: Keep it up

Kdyz vydrzis tak te nic nemůže zastavit :)
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Hurá, poznal jsem spoustu bad beatů a tilt!! :f_tongue:

:Ad: Už jsem byl na nějakých 61 USD, pak přišla série bad beatů, snaha nahrát prohraný BR zpět, takže TILT jak sviňa následovaný ještě větším propadem. Takhle se to opakovalo dvě session po sobě a skončil jsem s BR o 1/3 menším, tzn. na 40 USD.:f_thumbsup:

:Qd: Tak jsem si řekl a dost. Dal jsem si od pokeru 2 dny voraz, zopakoval jsem si několik článků, zkouknul pár videí a po těch pár dnech jsem to zapnul :f_pleased: .

:Kd: Byl jsem o dost vyrovnanější, předešlé bad beaty jsem si několikrát projel. Popřemýšlel jsem nad nimi a jelikož byli +EV, tak jsem si uvědomil, že jsem to odehrál správně a nějak jsem se s tím srovnal.:f_cool:

:Jd: Tady můj první týden v Cornieho challenge: :f_ugly: :f_ugly: :f_ugly:

začátek výzvy: 1.12.2014
      týdnů ve výzvě: 1
      herna: 888
      typ hry: CG NL2 FR
      počáteční stav: $55
      odehraných hand za minulý týden: 6275
      odehraných hand celkem: 6275
      profit za minulý týden: -$9,51
      profit celkem: -$9,51
      aktuální BR: $45,49

:Td: Celkový graf

:9d: Celkové staty
      Jestli k tomu máte nějaké připomínky, tak šup sem s nimi..:f_wink:

:8d: Každopádně dnes už jsem zase na 51 USD, takže poctivý BRM podržel!!!:f_thumbsup:

:7d: A jelikož mi teď začínaj zápočty a podobný blbosti ve škole, tak trochu snížím volume. Dokonce jsem snížil i počet stolů z 6 na 2. Sám nevím kde jsem přišel na to že je ze začátku hrát dobrý 6 stolů, ale asi výmysl z mojí hlavy. Na těch 2 stolech se cítím daleko komfortněji. Učím se číst soupeřovu hru a snažím se jim přiřadit range (Na spoustu hráčů na NL2 na 888 pokeru už mám dcl dobrý vzorek).

:6d: Co jsem se pomalu ale jistě ještě naučil je práce s tlačítkem FOLD. A snažím se za pomocí tabulky dostat do +EV situací, takže teď skoro každou session skončím + USD. Pochopil jsem že poker není jen o tom co vyhraju, ale hlavně o tom co neprohraju. Mám radost z každého vyhraného potu ať už se jedná i jen o steal ze SB :f_thumbsup:

:5d: Další věc, co mě trochu zbrzdila bylo hledání nějakého free HUDu. Nakonec jsem zde na foru objevil nějaké info o HM cloud. Který jse prozatím zadarmo a je plně dostačující pro moje účely. Funguje pouze na CG, ale za ty prachy....
      HM cloud

:4d: Plány na další sessions:
      - Správně vybrat stoly (Zjistil jsem že je pro mě lepší když je tam dost nitů a jedna max dvě ryby, protože když jich tam je víc, tak když od nich mám bad beat tak jsem dost na tiltu)
      - Hrát podle tabulky + stealovat podle videa od hasenbratena
      - Foldovat když dostanu 3bet od tight hráče (vždicky se chci podívat na flop, kterej mi nesedne, takže takový fit or fold v některých situacích), nebo se naučit 4betovat dobrý handy
      -zlepšovat postflop hru analyzováním situací kde jsem vyhrál i prohrál:)
      - NEBUSTNOUT!!!
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      Zdarec,
      pekny blog :f_thumbsup: drzim palce :f_thumbsup:
      Jinak ja taky pouzivam HM Cloud a nemuzu si vynachvalit, sice to neumi vsechno, co by to chtelo, ale do zacatku the best:f_love:
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      to Himbus: Tyo on to tu někdo čte jo?:f_cool: Hele ten tvůj blog taky super, nechápu kde jsi vzal ty nervy na to budování BR. Já bych to psychicky nedal from zero..:f_pleased: Jediný co mě u toho HM cloudu štve že by se občas hodil hud i na turnaje (hlavně freerolly) který sem tam hraju abych si přilepšil:f_tongue:
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      To vis ze to nekdo cte :f_drink: spousta lidi tahle komunita je obrovska ... no nervy to byli velke to priznavam ale zase si tech penez vic clovek vazi jen me mrzi ze jsem to musel vybrat uz jsem mohl hrat NL 50 ... ale co uz jednou se tam treba dostanu :s_biggrin: jojo to me na to taky docela stve ze to na MTT neslape ale co uz hlavne ze to jede na ZOOMu :s_cool:
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Ahoj všem!!

:Ac: Tak se zase hlásím po 10 dnech. Proč tak dlouho? No..jelikož jsem v průběhu semestru ve škole začal hrát poker tak jsem teď doháněl to co jsem měl udělat v průběhu semestru..:f_ugly:

:2c: Každopádně teď už mám relativně klid, až na pár zkoušek v lednu ale to je až za pár tisíc hand:f_cool:

:3c: Pořád si poslední dobou říkám co dělám špatně. Učím se co to jde podle článků, videí atd ale ten graf pořád ne a ne růst nahoru. Pořád se motám okolo svých 50 USD. Je sice super že to neklesá, ale je dost frustrující po 20k handách bejt pořád na tom +- samém čísle:why: Někdo nějaký nápaed či radu? Hraji podle těchh článků tady a nevim kde dělám chybu. Je třeba možné že ty články jak už jsou staršího data tak už dnes nejsou tak pravdivé, nebo mám hledat chybu někde jinde?

Jestli máte nějaké nápady či rady tak sem s nimi :)

:4c: Chtěl jsem sem dnes hodit nějaký grafy a staty, ale bohužel mi dnes nejde HM cloud, takže nebude nic:f_cry: Ale hned jak bude fungovat tak to sem hodím :f_drink:

:5c: Co je zajímavý je to že mi přijde že bez HUDu hraju líp :profit: Jsem více agresivní než když mám staty. Třeba to je jen dnešní štěstí ale každopádně když nepujde déle tak uvidím zda to tak je..:f_drink:

Máte někdo podonou zkušenost na micros?

:Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah: :Ah:

Info z cornieho challenege:

začátek výzvy: 1.12.2014
      týdnů ve výzvě: 2
      herna: 888
      typ hry: CG NL2 FR
      počáteční stav: $55
      odehraných hand za minulý týden: 2451
      odehraných hand celkem: 8726
      profit za minulý týden: $5,27
      profit celkem: -$4,24
      aktuální BR: $50,76
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Hoj,
      tak se hlásím po 2 týdnech:f_cool:

:As: Za poslední 2 týdny jsem zamakal na mindsetu :f_drink: :s_drink: :f_drink: :s_drink:

:Ks: No co vám budu povidat Vánoce a Silvestr mi dali dost zabrat. K tomu týden na horách, a při pomyšlení na alkohol mi je ještě teď špatně :roto2:

:Qs: Nicméně jsem za ten týden na horách četl hodně o mindsetu a pustil jsem se do čtení tohodle blogu:
      Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli
      Používám HM cloud protože je free

:Js: Tady graf od té doby co graji CG. Chybí tam staty z turnajů. Převážně freerollů kde jsem vytočil nějakej ten dolar :)

:Ts: A tady staty

:9s: Co jsem se naučil:
      - Foldovat overpár
      - Foldovat set když je potřeba ( dokončený flushe, straight, apod)
      - Trochu bluffcatchovat
      - Preflop nehrát broadway z UTG a z MP
      - A hlavně nebýt money scared a result oriented - Ale na tom musim pracovat nadále :gl:

:8s: Co bych se rád naučil:
      - Zapracovat na postflop hře
      - Více koukat na HJ forum a tam se učit postflop hru
      - psát si více poznámek ke hře

:7s: a plány na letošní rok??
      Do konce roku NL25 + nějaký ten shot na NL50 (nevím zda je to možné ale s nadšením které teď mám a pokud vydrží tak tomu věřím). Zároveň makat na mindsetu, jelikož mi to přijde jako jedna z nejužitečnějších věcí v RL:)
      Každý den poctivě studovat a hrát min 3-4 hodiny :)

:6s: A plány na leden?
      No jelikož jsem NL2 necrushnul v prosinci , tak ho musim dát v lednu. Zatím mám celkem dobrej run, tak držte palce ať vydrží co nejdéle:)

:5s: další věc co jsem pochopil co znamená je A-game - poprvý za tu dobu jsem si přišel jako bych sám byl těma kartama. Absolutní ponoření se do hry tak, že jsem dokázal srovnat hned několik faktorů počínaje ranges až po staty, pozici, EV apod.

:4s: A co si přeju zvládnout v nejbližší době??
      Aby moje A-game byla v následujících týdnech moje standartní B-game.:sifflote:

:3s: A na závěr vám všem přeju mnoho úspěchů v roce 2015 a to jak v pokeru tak i v RL!!
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Ahoj všem,

A:P oslední dobou jsem jak na horské dráze:f_drink:
      Jeden den profit, druhej den ztráta. Nicméně ve finále vždy skončím ke konci týdne v profitu což je dcl utěšující.:f_thumbsup:

:2d: Hlavní provlém větších ztrát vidím v tom že neumím moc kontrolovat pot a často přehrávám TPTK, a nebo se snažím bluffovat. Takže se asi musím trochu zamyslet, jestli chci koncem ledna shotovat NL4 :deadhappy:

:3d: Další věc kterou se snažím vyřešit je zmenšení gapu mezi VPIP a PFR ... tzn. hrát preflop více aggro. Zjistil jsem že mi k tomu pomáhá když si pustim muziku :banana: :sifflote: :banana: :sifflote: Respektivě :sfishg: DEATH METAL!!! :sfishy: No každopádně to s ním nesmím přehánět abych se z toho nezbláznil :mdr:

:4d: No když už mluvím o tom deathmetalu, tak v RL téhle muzice věnuji dost času. Jsem zpěvák v pár kapelách :fuckyeah:
      Pro ty z vás co by to rádi poslechli tady je link:
      Lupara:The widowmaker
      Desperate Times (kapela ukončila činnost)

:5d: No a ještě jedna poslední věc co mě potěšila za poslední týden je to že jsem se umístil jako první v cornieho challenge jako skokan týdne :fuckyeah: A co je ještě lepší že podobný výsledky jako minulý týden tzn. nárůst BR o 20% mám i tento týden:spit:

:6d: A když se podívám na studijní plány na tento týden.
      Tak znova prostudovat videa od Hasenbratena 1-4. Prostudovat myslím jako že výpisky z videa a fakt se to učit. Ne jako předtím se na to podívat jako že jen z povinosti a ztratit tím dost času který jsem mohl efektivněji využít xD

:7d: No a v poslední řadě mám v plánu zapracovat na sobě :wtf: Jelikož jsem do své sbírky knih o osobním rozvoji přidal další knihu (respektivně přidala jí moje přítelkyně pod stromeček), a to knihu Mít vše hotovo od Davida Allena, tak mám v plánu to začít praktikovat.

:8d: O této technice TO-DO listu apod hodně mluví i Schnitzelfish ve svém návodu:
      Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity

:9d: Takže jestli máte někdo zájem, mohu poskytnout své poznatky a výpisky z knihy zde, pro komunitu PSGY :challenge:
      Případně přemýšlím o založení blogu na toto téma v mindset fóru. CO VY NA TO? :thinking:
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Určitě dobrej nápad,já jsem rozhodně pro :f_thumbsup:
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      arzimar původně napsal
      Určitě dobrej nápad,já jsem rozhodně pro :f_thumbsup:
      Super, to jsem rád že je alespoň jeden zájemce :) Nicméně kdyby jich bylo víc, tak by mě to i víc motivovalo :f_drink: :f_drink: :f_drink:

Každopádně počítám s tím že začnu příští týden.:)
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Přijdu si že začínám to prokletý NL2 crushovat...snad jsem to teď nezakřikl..:f_tongue:

Nevím čím to je, ale posledních pár dní mám jen winning days. Těžko říct zda to je jen variance nebo skill :f_cool:
      Každopádně mě zaráží jedna věc:

Pokaždý mě to musí sesekat abych začal hrát svojí A-GAME:f_o:

Tenhle příklad mluví za vše:

Jako pochopil bych kdyby ten graf šel obráceně. Nejdřív pohoda, a pak tilt ale tohle???:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
      Máte někdo podobný zkušenosti? Mám to teď každou session. Vždicky už se modlim aby přišli bad beaty a mohl jsem začít grindit:D :f_thumbsup:
      :wtf: Asi jsem nějaká anti-tilt fish:banana: :sfishg: :wtf:

Každopádně se bleskově blížím na 100 USD a tím pádem i na NL4. (K dnešku mám 94 USD)

Tak mi držte palce, ať do neděle nagrindím zbytek :sifflote: A hlavně ať není swing :transpire:

Možná mě i trochu motivuje cornieho challenge, kde bych se rád tento měsíc umístil na bedně :sfishy:
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      !!!!!NL 2 CRUSHED!!!!!

Nemožné se stalo skutečností, nebustnul jsem a mám 25BI na NL4 což mě dostává o stupínek výše:f_thumbsup:
      Nebudu říkat že to nebyla dřina. Hodiny hraní, hodiny studování, hodiny přemýšlení o handách, tiltu apod.
      Za těch pár dní, respektivě od mého začátku jsem se naučil hodně věcí o pokeru a i hodně věcí do RL.

Celkově mi to trvalo od totálního nevědomí (den registrace na pokerstrategy) o pokeru až ke 100 USD 91 dnů.

Takže nastal čas, nastolit další cíl a to crushnout NL4. Plánuji to do konce března, tak uvidíme jak to pujde. A počítám že by to mohlo trvat tak 40k hand. NL 2 zabrala 39 280 hand. Nepočítám do toho SnG a DoN, který jsem chtěl hrát první měsíc než jsem objevil CG. Tam to bylo nějakých 25 k hand, ale byl jsem break even. Samozřejmě mi pomohl ke crushnutí tohodle limitu nějaký ten freeroll a jednou vyclearovaných 10 USD. Víc jsem nestihl :facepalm:

No a to je pro dnes vše :gl:
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Ahoj všem :f_drink:

:Ac: Tak to vypadá že jsem přechod na NL4 dcl zvládnul:f_p:

:Kc: Graf od začátku roku doteď, takže za 3 týdny :f_pleased:

:Qc: Nahoře mi to trochu spadlo, ale to jen proto že jsem nevydržel nehrát (mám zkoušky ve škole tak se teď věnuju spíš učení) a pustil jsem si SNAP (obdoba ZOOMu) NL2 SH fast bez HUDu na odreagování se stop/loss limitem 1 BI. No a takhle jsem to párkrát projel :f_mad: :f_mad: :f_mad: Ale tak poučení pro příště je takový že si radši na odreagování dám něco jinýho...:f_thumbsup:

:Jc: Nicméně pořád jsem dcl money scared a necítím se tam uplně komfortně.Každopádně mi jsem na to našel lék v podobě tohodle článku Většinou si pustím pár stolů NL2, který pak postupně obmněňuji za NL4 stoly. Hraju hodně opatrně, ale jak je vidět z grafu chytnul jsem na začátek dcl hot run, takže už mám trochu víc safe bankroll. Taky mi ktomu dopomohly freerolly na 888 poker. Teď tam jsou každý den o 5k USD freerolly (tento týden 3x ITM:f_p: ) když máte ticket. A těch mám dcl slušnou zásobu z každodeního losování (all-in gift promo). Zároveň jsem v každodením losování tento týden vytočil insta 5 USD free. Takže taky dobrej boost bankrollu :f_drink:

:Tc: No a zítra mě snad čekaj poslední dvě zkoušky ve škole, a když je dám tak mám přes 2 týdny (respektivě do dalšího zkouškového :f_biggrin: ) čas grindit, učit se, grindit, učit se, netiltovat, grindit, a tak dále :f_thumbsup: :f_ugly:

:9c: Nedalo mi to, a už jsem nahlídl do prvních stříbrnejch článků, a to na hru před flopem. Začal jsem hrát podle pokročilýho openraisingu a je to o dost zábavnější. I když po flopu odost těžší. Takže mě čeká study hard:f_thumbsup: No už se na to těším :f_love:

:8c: Taky jsem se rozhodl že jsem chci teď pravidelně dávat svoje cíle vždy na následující týden, a na konci týdne je zhodnotit. Viděl jsem to na více blogách a přijde mi to jako super zpětná vazba:sfishg:

Cíle na příští týden
      :diamond: Dodělat zkoušky ve škole! Až pak se věnovat Pokeru.
      :diamond: Učit se hrát preflop podle prvních stříbrných článků.
      :diamond: Nahlídnout do článku o hře na Flopu (teorie + praxe)
      :diamond: Zapracovat na mindsetu (hlavně money scared)
      :diamond: Začít se zdravě stravovat! Už ne žádný burgry, hranolky, apod. Taková strava mi určitě nepomůže jak při přemýšlení u pokeru tak i v RL. A zároveň to je společná věc s dalším cílem.
      :diamond: Pokračovat v cvičení, který jsem začal tento týden. (Za týden uběhnout min 5 km + cvičit doma)

:7c: Ty dva poslední cíle dost souvisí s tím že se v poslední době necítím dobře ve své tělesné schránce:fouet: Neustálé pití alkoholu, kouření, tučná jídla, žádný pohyb atd. se dost podepsali na moji fyzičce. Takže jsem si řekl a dost!!! Něco se sebou do léta udělám :s_cool:

:6c: Zároveň to souvisí se spoustou článku který jsem teď v poslední době četl o stravě, náladě, výkonu a koncentraci. Takže teď tvořím optimální jídelníček tak, abych měl dostatek neurotransmiterů jako např serotonin, dopamin apod. Zároveň je správná strava důležitá při fyzickém výkonu a formování postavy. A hlavně to má neskutečný dopad na výkon, koncentraci, učení se, psychické rozpoložení (ochrana před tiltem) atd. Což jsou určitě věci které mi urychlí být lepší v pokeru i v RL. Takže vyzkouším, a určitě zde dám vědět jak to funguje.

Zatim zdar.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Super blog, super posty, super přístup. Přeju ať ti to dále jede a ideálně crushneš NL4 ještě rychleji než si přeješ. Vypadá to, že máš všechno vyvážené, takže makej a vydrž. Časem to bude ještě zábavnější :f_cool:
      Koukám, že skokan v cornie challenge je za poslední týdny ve správných rukou. :f_thumbsup:
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Ahareen původně napsal
      Super blog, super posty, super přístup. Přeju ať ti to dále jede a ideálně crushneš NL4 ještě rychleji než si přeješ. Vypadá to, že máš všechno vyvážené, takže makej a vydrž. Časem to bude ještě zábavnější :f_cool:
      Koukám, že skokan v cornie challenge je za poslední týdny ve správných rukou. :f_thumbsup:
      Ahoj, a díky za příspěvek. Vždicky to hrozně potěší, když zjistíš že to tady někdo čte:f_thumbsup: Jinak jak jsem psal tak ještě vyvážit stravu a pohyb a snad to bude na dobré cestě:f_cool: . No doufám že k tomu skokanovi brzo přidám i profit týdne:f_biggrin:
    • sunpearl
      sunpearl
      Bronz
      Registrace: 01.12.2012 Příspěvky: 298
      Promiň ze ti sem píšu,ale 5 km za týden je docela málo:) Teda jestli nehodlas behat jen jeden den v týdnu:)
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      sunpearl původně napsal
      Promiň ze ti sem píšu,ale 5 km za týden je docela málo:) Teda jestli nehodlas behat jen jeden den v týdnu:)
      Ahoj, hele jelikož začínám, a snažím se běhat hlavně ntervalový tréninky, tak mi to přijde ok :) Za barákem mám skalku. Převýšení cca 90m a běhám nahoru a dolu. A co ti budu povídat tak to je dcl záhul. Samozřejmě do budoucna se zaměřím na delší trasy. ale jestliže pujdu běhat tento týden 2x 2,5km další týden taky a pak přídám co 2 týdny to 500m, tak mi to přijde jako fajn kontinuelní progress. Každopádně jestli máš nějaké rady tak sem s nimi..:)
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Ahoj všem!!

:Ad: V první řadě bych rád zhodnotil leden :f_smile:

:Kd: Myslím si že podle grafu se zdá být celkem úspěšný :)

:diamond: Naučil jsem se spoustu nových věcí
      :diamond: Crushnul jsem NL 2
      :diamond:P ovedl se shot na NL4
      :diamond: Začal jsem hrát podle pokročilého openraisingu
      :diamond: Začal jsem se učit pokročilejší koncepty z materiálu zde na PSGY
      :diamond:P oprvé v životě jsem zahodil set :f_cool:
      :diamond: Nicméně koncem února přišel downswing, který pokračoval ještě pár dnů v únoru. Nicméně je snad už zažehnán:f_drink: (btw nebudu to svádět na varianci. je víc pravděpodobné že jsem prostě fish :f_mad: Přehrával jsem dost heavy boardů s AA, KK, setama apod):f_mad:

:Qd: Cíle z minulého týdne:
      :diamond: Dodělat zkoušky ve škole! Až pak se věnovat Pokeru. DONE
      :diamond: Učit se hrát preflop podle prvních stříbrných článků. DONE
      :diamond: Nahlídnout do článku o hře na Flopu (teorie + praxe) DONE
      :diamond: Zapracovat na mindsetu (hlavně money scared) DONE
      :diamond: Začít se zdravě stravovat! Už ne žádný burgry, hranolky, apod. Taková strava mi určitě nepomůže jak při přemýšlení u pokeru tak i v RL. A zároveň to je společná věc s dalším cílem. DONE
      :diamond: Pokračovat v cvičení, který jsem začal tento týden. (Za týden uběhnout min 5 km + cvičit doma) DONE

Cíle na tento týden
      :diamond: Zamakat na flopu a na turnu (stříbrné články tady na PSGY)
      :diamond: Hrát s dobrym mindsetem (nesedat k tomu po pár pivech, nebo unavenej)
      :diamond: Pokračovat ve cvičení a zdravé stravě :f_drink:
      :diamond: Hlavně se nezbláznit :f_tongue:

:Jd: Ještě k tý zdravý stravě, pohybu a spánku. Fakt doporučuju každýmu..:D :D Já vim že se o tom hodně mluví ale málo kdo to tak dělá. V první řadě jsem omezil bílou mouku a výrobky z ní. Proč zrovna bílá mouka? Důvod je takový že bílá mouka má vysoký glykemický index? Po konzumaci potraviny s vysokým glykemickým indexem dojde k okamžitému vzestupu hladiny cukru v krvi neboli hyperglykemii. Zvýšená hladina cukru v krvi není pro tělo příliš příznivá, a proto se tělo snaží hodnotu cukru v krvi snížit. Vyplaví hormon inzulin. Ten může někdy způsobit nadměrný pokles hladiny cukru v krvi, tzv. hypoglykemii, která je doprovázena nepříjemnými pocity podrážděnosti a nervozity. Což rozhodně nejni věc která souvisí s dobrým mindsetem jak v RL tak i v pokeru :f_drink: Další věc co jsem bral v potaz je hladina serotoninu, o kterém si můžete přečíst i zde na PSGY. Potraviny které mají vysoký obsah L-Tryptofanu jsou například banány, avokádo, mléčné výrobky, maso (hlavně losos a krůtí), vejce, celozrnné pečivo, švestky, rajčata, ořechy, luštěniny a zelená listová zelenina. Další důležitý neurotransmiter je dopamin, který způsobí to, že nejste tolik unavení a dokážete se lépe soustředit a hlavně déle (delší session :f_grin: ). Zase se to dá efektivně zařídit správným jídelníčkem , který by měl obsahovat mimo výše zmíněné například obiloviny, luštěniny, ořechy a semena. Co je důležitý zvýšit příjem antioxidantů npomocí ovoce a zeleniny:f_biggrin: Co je určitě potřeba, tak pravidelně cvičit. Já osobně jsem začal běhat. Teď když je sníh tak chodím denně na běžky a zároveň každý den jedu kliky a dřepy (používám na to apliakce do telefonu - push ups a squats - super je že vám to napíše tréninkový program pro stálé zlepšování a zvyšování objemu cvičení). A v poslední řadě je důležitý kvalitní spánek který zajistí dostatečné množství neurotransmiteru Melatoninu který vám zajistí celkovou pohodu, nebudete unavený apod. Jestli chcete zvýšit hladinu melatoninu, tak je důležité mít při spánku co největěí tmu. Protože se tvoří právě když tělo není vystaveno světlu.Co je důležitý poznatek, tak že nejvíc se tvoří mezi 2- 4
      hodinou ranní. Což nevím jak dokážete sladit s grindem..:f_drink:

To bylo pro tento týden vše, a příští týden se tu zase něco objeví s mýma superchytrýma kecama..:D :D :D :yaoming:

P.S.: K tý zdravý stravě, pohybu a spánku je jako super benefit fyzická kondice, a změna vzhledu těla. Což je dcl pozitivní, protože jestli tohle vydržim do léta, tak ze mě bude superman:f_p:
    • 1
    • 2