Pomoc s bakalářskou prací

• lasty666
      lasty666
      Basic
      Registrace: 06.12.2014 Příspěvky: 1
      Obracím se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku, který poslouží jako podklad pro mou Bakalářskou práci na téma: "Citová vazba a hraní dovednostních, výherních a sázkových her". Tento dotazník se skládá ze 3 částí (základní údaje, faktory závislostního chování a citová vazba), je zcela anonymní a zabere Vám přibližně 10 minut.
      Prosím Vás o nejpřesnější vyplnění dotazníku a předem Vám děkuji za spolupráci.
      Petra Kašíková, studentka adiktologie 1. LF UK v Praze
      Dotazník
  • 15 odpovědí
    • sruapcekr
      sruapcekr
      Bronz
      Registrace: 12.07.2008 Příspěvky: 487
      .
    • rogue34
      rogue34
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 142
      Ahoj, vyplnil jsem. Otázky ani odpovědi mi nepřijdou nesrozumitelné. Držím palce k bakalářce, obhajobě a státnicím :) .
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Máš to tam,
      ale obávám se Perto, že si na špatném fóru. Toto není fórum pro závisláky na hazardních hrách ani pro jinak deprivované osoby /na které se vzhledem k podivnosti otázek zřejmě zaměřuješ/, ale pro lidi, které prostě baví poker.

A protože nás poker baví, bereme jej odpovědně a chceme se v něm vzdělávat a dosahocat co nejlepších výsledků (stejně třeba jako šachista touží po velmistrovském titulu, golfista po snížení jeho hendicapu,...), tak se sdružujeme na tomto fóru. Ano, někteří lidé zde na fóru závislí na pokeru opravdu jsou, ale pouze z toho ohledu, že se pokerem úspěšně živí :s_ugly: a je to jejich "výrobní prostředek", nikoliv předmět závislosti, tak jak jej chápeš ty a ve většině případech můžeš myšlenky na poker, nebo věnování mu delší doby můžeš přirovnat k přesčasu v práci, nebo u opravdových nadšenců třeba přetáhnutí plánované doby odjezdu ze sjezdovky, protože je zrovna bezvadný sníh.
      Hezký den.

PS: Hareješ poker?

edit: upraven šachista /podle vzoru fašista/stydím se a červenám...:f_rolleyes:
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 750
      Proč? Řekl bych, že otázky byly vpohodě.
      U některých jsem se i zamyslel a bylo to docela úsměvný.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      taky sem ti to vyplnil, ale jak už tady jarvan zmiňoval, zacílení nemáš zrovna nejlepší :f_ugly:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,439
      jelikož nepovažuju poker za "hazardním a sázkovým portál" tak otazník nemůžu vyplnit :sorry:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Sice sám v rychlosti a nepozornosti dělám chyby, takže to chápu, ale jedna věc jako aktivního šachistu mě ničí..
      Šachista, ne šachysta... Koncova ista je vždy s i, nezáleží jaká je předtím souhláska. :f_cool:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Taky jsem vyplnil, ale souhlasím s většinou toho, co tu bylo zmíněno dříve.
      Poker vnímám jako hazardně dovedností hru a tady jsi narazila na komunitu,
      která se zajímá o vědomosti a dovednosti ohledně pokeru hru se učí a zlepšují se v ní.
      Přirovnal bych to k něčemu jako hraní šachů o peníze, kde si hráči před partií hodí kostkou,
      kolik budou mít sekund na jeden tah. Sice jednotlivé partie mohou skončit lépe pro začátečníka,
      ale dlouhodobě bude vyhrávat ten, kdo víc umí, učí se, je lepší.

Takto se dá vnímat poker a tady jsi na portálu, který se věnuje vzdělávání v oblasti pokeru,
      takže ty otázky svým způsobem působí úsměvně... I když z pohledu klasického nedovednostního
      hazardu samozřejmě smysl mají. Problém vidím spíš v tom, že poker může být disciplína, kterou se narozdíl od automatů, rulety, blackjacku a podobných her dá normálně vydělávat díky větší dovednosti proti poli soupeřů.
      Prokazatelně zde existuje rozdíl v úrovni dovedností, úspěšní hráči jsou úspěšní dlouhodobě, opakovatelně a na dostatečně velkém množství her i velmi bezpečně (z hlediska variance = rozptylu). Zároveň by sis tu mohla ověřit, že úspěšní hráči pokeru jsou lidé, kteří mají předpoklady být úspěšní i v jiných oborech.

Ale takhle rychle to asi nejde vysvětlit, pokud nemáš o pokeru hlubší povědomí. Ono totiž rozbor ohledně pokeru jako hazardu a zároveň dovedností hře by se asi dala napsat samostatná bakalářská práce.

Hodně štěstí s tvou prací, ať se podaří obhajoba i státnice.
    • debilek2
      debilek2
      Bronz
      Registrace: 07.01.2009 Příspěvky: 26
      Protože z vlastní zkušenosti vím, jak těžko se shání respondenti na podobný seminární, bakalářský, diplomový atd. práce, tak jsem ti to taky vyplnil. Musel jsem se teda přenést přes to, že odpovědi týkající se výherních, hazardních a sázkových portálů jsem psal na základě svýho přístupu k pokeru, kterej za nic z toho nepovažuju, ale budiž.
      Potom jsem se jen tak zběžně podíval, na odpovědi těch lidí, co to vyplnili přede mnou, a s potěšením zjišťuju, že pokerový hráči jsou mladí, vzdělaní lidé s naprosto vynikajícími vztahy s rodinou a přáteli :D .
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Problém u tohohle dotazníku možná bude, že pokud bude hlavní zdroj z pokerstrategy, bude to velmi specifický výstup. Chtělo by to jistě mít polarizovanější respondenty. Ale pochybuji, že je někde forum závisláků na ruletě, výherních automatech či ticketech... Ale předpokládám, že tohle máš nějak ošéfované.

debilek2:
      Potom jsem se jen tak zběžně podíval, na odpovědi těch lidí, co to vyplnili přede mnou, a s potěšením zjišťuju, že pokerový hráči jsou mladí, vzdělaní lidé s naprosto vynikajícími vztahy s rodinou a přáteli

:f_biggrin: :f_cool: :f_tongue:
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      Ctěl jsem se tě zeptat, jestli hraješ nějaký hry a poker. Moc jsi toho do fóra nenapsala.
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Budou zveřejněné výsledky? :f_drink:
    • Llord717
      Llord717
      Stříbro
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,077
      Ja mam pocit, ze to je IBA post a cakanie na vysledky. Vcerajsi datum registracie a viac na forum ani nezabludi...
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Třeba nám ještě poděkuje.
    • JoP61
      JoP61
      Bronz
      Registrace: 09.08.2012 Příspěvky: 172
      Mám docela pochybnosti o zadavateli dotazníku. Ale je to jen můj soukromý pocit,že se o studentku nejedná.
      Nějak mi to navozuje pocity z posledních komunálních voleb ,kde se snad 90 procent různých uskupení snažilo ,,zviditelnit" na zákazu jakýchkoliv her a heren.
      Když se jich ve finále ptali konkrétně na řešení -nevěděli jak odpovědět.
      Pokud tedy Lasty666 (ty tři šestky jsou zajímavé :f_cool: )jsi opravdu studentka a chceš udělat opravdový průzkum -zajdi do nějakého kasína,herny a ptej se. Dám ti tip- do Kajot Casina na Harfě se můžeš vloudit i bez předložení OP. Do části,kde se hraje pouze poker už ne,ale o přestávce (třeba na jídlo)všichni vyjdou mimo stoly. Někteří zamíří k automatům,někteří na cígo atd. Tam se můžeš ptát a udělat si obrázek ke své práci
      Zrovna tak třeba do Concord Casina na Luka. :f_drink: