Blog: Milý deníčku :-*

• Hadus
      Hadus
      Bronz
      Registrace: 07.12.2014 Příspěvky: 64
      Hvězdné datum 68426.2
      První zápis:

Milý deníčku,
      založil sem si tě abych mohl ventilovat svoje myšlenky, vize a výsledky mého působení v pokeru, v životě i ve snech :)
      Slavnostně přísahám že jsem připraven ke každé špatnosti... a to:

• Každý týden budu plánovat týden následující (jen přesunu plánovaní z papíru sem) --> NEDĚLE
      • Každý týden zhodnotím předchozí a navrhnu co bych mohl zlepšit --> SOBOTA - NEDĚLE
      • Každý libovolný den tu budu ventilovat vše co mě napadne (tohle bude nejtěžší) --> KDYKOLIV

Jinak hraju CG FR NL2 :)

Nebudu tu nikdy nadávat, protože negativita nikdy nic dobrého nepřinese! :s_drink:
      Všem :welcome: a :milord: a díky pokud by mě někdo chtěl nějak popichovat, budu za to jen rád <3

Arrivederci deníčku
  • 9 odpovědí
    • Hadus
      Hadus
      Bronz
      Hvězdné datum 68431.8
      Druhý zápis:

Ahoj vespolek,

dnešní dopoledne ve znamení studia. Proto bych si zde rád sepsal pár pravidel pro čtení článků nebo dívaní na videa:

• Nikdy neotvírat FB, když studuju - Nedělám to ani když dělám věci do školy tak snad to tady půjde taky.
      • Vždy přečíst článek jednou naráz a podruhé ho rozpitvat - bud stejný den a nebo třeba druhý den, nikdy však s mezerou delší jak den-dva.
      • Nesnažit se vědět všechno hned - moc informací zahltí pamět a hůř se pak zapamatovává aspoň něco v nějakým uceleným formátu.
      • Nově nabytou dovednost ihned převést do hry a neučit se nic dalšího dokud si nebudu jistý ukotvením ve hře. (neplatí pro materiál který se zabývá stejnou problematikou. Dva náhledy jsou často lepší jak jeden.

Toť vše. Rád bych eště přidal, že včera jsem se poprvé vypravil na NL4, kde sem začal velmi dobře s profitem 6BI. Doufám že to tak půjde i nadále :f_ugly:
      Ozvu se nejspíš zítra nebo pozítří se sumarizací a plánem na příští týden :f_love:

:gl: všem a mějte se fajn :) )
    • Hadus
      Hadus
      Bronz
      Hvězdné datum 68434.7
      Třetí zápis:

Bohužel kvůli traficu FR na netbetu musím přesednout na SH a to mě moc netěší... Nemá prosím někdo nějaký tip na učení se hry na SH? Popravdě mi to vůbec nejde... :f_mad:
      Budu si muset prostudovat nějaké články a videa (seznam přidám do plánu na příští týden) jsem zvědavý jak to půjde...

Jinak stále mam BR na NL5 ale na SH začnu zase na NL2 :s_grin:

Díky za případnou pomoc a mějte se :f_love:
    • DoolyN
      DoolyN
      Bronz
      Registrace: 19.02.2014 Příspěvky: 480
      Ahoj Hadus

Rovnaký problém som riešil aj ja keď som začínal. :) Tiež som sa obával čo ma to čaká za stolom, kedže som z každej strany počúval že SH je o mnoho agresívnejšia. No keď som začal hrať a trochu si zvykol na tú dynamiku, tak mi potom FR pripadal nudný a pomalý. Teraz sa už nemám v pláne vracať. ( nič v zlom tým ktorý sa venujú FR hre :) je to len môj subjektívny názor a pocit )

Inak hra sa líši hlavne v šírke range ktorú budeš musieť hrať a proti ktorej budeš defendovať. Z pravidla budú všetky range širšie. Jednou z najväčších výhod je to, že budeš omnoho častejšie v spote z fiskami čo je rozhodne veľké +
      Ďalej ti odporúčam prečítať si SH články zo sekcie Stratégie a sledovať popr. postovať do HJ fóra.

:gl:
    • Hadus
      Hadus
      Bronz
      Ahoj,

Díky DoolyN za post :)

Doufám že si na to zvyknu rychle... přes víkend sem něměl vůbec čas tak sem nic nenastudoval, ale teď bych si chtěl něco přečíst a začít se zlepšovat... nejhorší pro mě je určit jejich range a následně moji šanci... za ten den sem byl ve spoustě divných spotů, kdy sem vůbec netušil co mam dělat, jak si stojím vůbec nic... připadne mi to hrozně těžký :f_frown: v te FR o dost lehčeji odhadneš range :) Napadlo mě i že bych přešel na nějaký MTT, na kterých sem začal eště, když sem neznal pokestrategy na stárech. Těžká rozhodnutí :f_confused:

Každopádně asi nejsem člověk, kterej by se vzdával...typickej beran (i přes to, že na znamení nevěřím :D ) :D ...takže budu bojovat dál :)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Zdovolením si přivtírnu a doporučím Ranges na SH, ke stažení ZDE ;)

:gl:
    • Hadus
      Hadus
      Bronz
      Blazejson :f_drink: na tebe!

konečně budu mít nějaký na to SH! :) ) a nejsou trochu moc loose pro začatečníka? :s_o:
      Díky za odpověď i za tip :appl:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ještě Ti sem dávám odkaz na články autora Ranges, ZDE tak to taky projdi a přesně odpovědět zda jsou či nejsou loose nedokážu, osobně mi dost sedí a hraje se mi s nima dobře, popřípadě odeber ty úplně loose kombinace a na " rozkoukání " na SH hraj prozatím víc tight ;)
    • Hadus
      Hadus
      Bronz
      Hvězdné datum 68439.9
      Zápis čtvrtý:

Neděle už sice byla, ale byl sem pryč a včera večer sledoval Asus finále v LoL takže na to napsat něco, nějak nedošlo :f_mad:
      Každopádně teď jsem tu a vrhnu se na to!

Za prvé:
      Hraju bez dne dva týdny na herně Netbet.com. Na herně se mi líbí, není nic na co bych si stěžoval (možná na zatím nefunkční obchod, ale stejně nemám body tak co :D ). Hrál sem FR ze kterých sem teď nucen přesedlat na SH (trafic na NL4 FR byl přesně 0 eurových stolů a 1 librový stůl, na který nemám BR a to přesně v 18:15...:| ...) tudíž od tohoto týdne už jen SH :f_grin: Hra na FR šla dobře, což už se ale nedá říct o SH takže doufám že se to zlepší!

Zároveň se i zapojím do cornieho challenge... díky penězům od pokerstrategy mam start BR vpodstatě 85$, který i poctivě nahlasím :) zde jsou nějaká čísla:
      Začátek výzvy: 9.12.2014
      Počáteční BR: 85$
      Hand celkem: 9214
      Profit celkem: 15,14$ (+24.68 rakeback a zbytek peněz od PS)
      Stav BR před týdnem: 83,18$
      Hand poslední týden: 6081
      Profit poslední týden: 41.64$
      BR: 124,82$

Za druhé: (cíle na další týden)
      - cíle rozdělím do dvou skupin pro real life, které si vedu již dlouho a pro poker, kterými začnu teď :)

Real life:
      • Dobalit dárky
      • Upéct marokánky, které sem slíbil
      • Uklidit
      • Zaměřit se a sepsat věci, za které sem vděčný (můžu později něco k tomu napsat, rutina již celkem dlouho <-- the Secret) :f_love:
      • Užít si vánoce (hlavně v klidu)
      • Hlavně se neučit do školy! (ty vole snad se nebudeš učit i o vánocích...)

Poker:
      • Přečíst si co mi tu kluci nasdíleli
      • Projít si range popřípadě je poupravit abych se necítil moc loose :s_cool:
      • Nastudovat postflop hru Po flopu: Iniciativa na vaší straně, Po flopu: Iniciativu má soupeř a Po flopu: Nikdo nemá iniciativu + popřípadě nějaký ze stříbrné sekce + 1 video od hasenbratena 2/8 díl :f_love:
      • Odehrát alespoň 3000 hand (asi to moc nepůjde přes vánoce)
      • Hrát tak abych se mohl pochválit = nedělat unáhlené, nerozmyšlené rozhodnutí a hrát ze začátku menší počet stolů (2)

Vše k cílům a teď bych všem, co to sem dočetli nebo si toho random všimli, chtěl popřát krásné Vánoce, ať si je užijete, ať vám někdo udělá radost a ať uděláte i vy někomu :s_pleased:

Arivederci a :gl:
    • Hadus
      Hadus
      Bronz
      Ahoj všichni :)

už hodně dlouho sem nenapsal a ani do výzvy sem nedal report. Bohužel sem vůbec neměl čas. Kolem Vánoc jsem někde stále lítal a po nich se to nezměnilo, proto píšu až teď :)

:heart: Rozhodl sem se že skončím s výzvou, protože mě to svazuje tím že se snažím být v + a to samozřejmě stále nejde...
      :heart: Dále jsem se přesunul na SH stoly a dost možná i na variantu fast pokeru, kterou posledních par dni hraji. Je tam opravdu mnoho hráčů co hrajou jen fit or fold a ti co tak nehrajou callujou co jde :f_love: Ale hlavní důvod proč se mi líbí fast poker je to že můžu okamžitě sit outnout pokud dostanu nějaký zářez, ať už vinou variance nebo mou a vychladnout, udržet si chladnou hlavu a vstoupit do hry za 5 minut a hrát seriozně.
      :heart: Poslední novinka je, že sem se celkem dostal do těch preflop range celkem rychle a sem schopnej ho dodržovat a pružně uzpůsobovat některých hodně tight hráčům hlavně na blindech a taky proti totalním calling stations, bohužel standartní hráči (ačkoliv nemusí být dobří) mi dělají problémy, protože u nich nedokážu určit co je dobré a co ne... :f_cry:
      :heart: Jediným problémem je studium, nejraději se dívám na videa ale mam občas pocit že to bez teoretické znalosti z článku trochu pozbývá smysl, tak snad se brzo pustím i do toho :)

Věci co se si stanovil přes vánoce samozřejmě dojeli na nedostatek času, ačkoliv sem až na video od hasenbratena stihl vše, nejsem spokojený s provedením (hlavně nemám jedinou poznámku :-O )

Toť vše ke hře, eště řeknu, že sem stále tak šulnul ačkoliv s rakebackem sem mírně v + :) zatím sem rád, že žiju :)
      Mějte se! :)