pokermon fans

• Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Registrace: 01.04.2014 Příspěvky: 1,726
      tohle je tred pro fanousky pokemonu :milord:

muzete sem psat jestli ste to videli, po kterou ligu a jestli jeste na to cumite

me se libila ta zakladni serie a orange liga a liga johto :f_cool: pak uz vubec teda a prestal sem to pak

pro pripominku sem dam nakej opening :milord: *childhood boner*
      taky muzete hazet naky videa;p

• 22 odpovědí
    • maxtere
      maxtere
      Bronz
      Registrace: 23.03.2009 Příspěvky: 1,899
      Krásný vzpomínky na dětství. Dokonce sem si nedávno koupil asi 2 000 karet a párkrát sem si to zapinkal. A nedávno sem zaúkoloval matičku aby mi vyrobila tohle. :D

http://shoriameshiko.deviantart.com/art/Bulbasaur-Hoodie-with-Bulb-Backpack-394371901
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      maxtere původně napsal
      Krásný vzpomínky na dětství. Dokonce sem si nedávno koupil asi 2 000 karet a párkrát sem si to zapinkal. A nedávno sem zaúkoloval matičku aby mi vyrobila tohle. :D

http://shoriameshiko.deviantart.com/art/Bulbasaur-Hoodie-with-Bulb-Backpack-394371901
      :nh:

moje matka tak sit neumi, ale ja docela sem si kdysi sam usil mikinu z naruta tak by to nemusel byt problem pro me kdyz budu mit po skouskach a bakalarce

btw budes s tim pak behat po meste? nebo seberes ku pokrovemu stolu? :D
    • Urvutiburvu
      Urvutiburvu
      Bronz
      Registrace: 21.02.2013 Příspěvky: 236
      ahoj :) kartičky jsem nesbíral, serial me az na par dilu moc nebral, ale u gbc verze sem stravil stovky hodin :- D luxusni rpg
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      Urvutiburvu původně napsal
      ahoj :) kartičky jsem nesbíral, serial me az na par dilu moc nebral, ale u gbc verze sem stravil stovky hodin :- D luxusni rpg
      :truestory: sem si spomel ze ja to pak hraval na PC gameboy emulatoru
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      fak u reality
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Registrace: 10.09.2014 Příspěvky: 89
      Nejlepší seriál, karet a samolepek mám doma tři ****le...jsou někde na půdě zahrabaný :-D
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 632
      Ty kokso, citim sa tu ako dedo :(
      Ja som zbieral C-čka a znamky.
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      risenecko původně napsal
      nikdy neni neskoro zacit zbirat a hrat pokemony :sfishg:
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Registrace: 27.10.2010 Příspěvky: 223
      Skoro celé moje dětsví :D , měl jsem snad všechno na tuto tematiku :) na gameboyi jsem dohral yellow, gold, crystal. CHodíval jsem hrát pokémon TCG ligy live, ještě bych možná někde našel ty odznaky ( to byl neuvěřitelný momemnt, když jsem získal svůj první :D )

Seriál jsem koukal každé ráno v TV (pravidelná dávka akce) :D dnes nevěřím, jak jsem mohl kvůli tomu vstávat xD poslední díl co jsem viděl byl velice epick, pamatuji si že tam byla nějaká temná věž, a úplně poprvé tam viděl eš kečem legendárního pokémona Enteie, a to jenom v mlze....to je jediné co si pamatuji, a občas si vzpomenu na ten moment, a kldině bych na to navázal , kdybych věděl odkud pokračovat :D . Tak kdyby někdo věděl, kde jsem skončil dejte episodu, rád si to dokoukám :D .

Momentálně jsem zjistil že jsou už na dnešní chytré mobily emulátory na GB color a GB advace (dokonce i na nintendo64), tak jsem hned nastahoval nějaké hry a momentálně občas zapnu pokémon ruby :D

(btw. prvních 250 bylo top!! , pak už jsem to nějak moc nesledoval)
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      MacrosCZ původně napsal
      .... TCG ligy live, ještě bych možná někde našel ty odznaky ( to byl neuvěřitelný momemnt, když jsem získal svůj první :D )
      *fňuk* ani nevis jak ti zavidim, to byl muj sen mit prilezitost neco takoveho hrat, ale pac sem zil v zapadakove, tak ee :f_mad:
      ziskat odznak! ach... meh... jak ja chtel neco takovyho zazit! D:<

MacrosCZ původně napsal
      Seriál jsem koukal každé ráno v TV (pravidelná dávka akce) :D
      spis denni davka adrenalinu predtim nez to zacne :f_cool:

MacrosCZ původně napsal
      dnes nevěřím, jak jsem mohl kvůli tomu vstávat xD poslední díl co jsem viděl byl velice epick, pamatuji si že tam byla nějaká temná věž, a úplně poprvé tam viděl eš kečem legendárního pokémona Enteie, a to jenom v mlze....to je jediné co si pamatuji, a občas si vzpomenu na ten moment, a kldině bych na to navázal , kdybych věděl odkud pokračovat :D . Tak kdyby někdo věděl, kde jsem skončil dejte episodu, rád si to dokoukám :D .
      sem skusil googlit, neni to takovahle scena?

a jo nejlepsi to bylo po lugiu a ho-oha a pak uz sou to sracky :f_smile:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      risenecko původně napsal

stará dobrá škola :f_drink:

přidávám sek Tobě do teamu :D
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      2risenecko
      jj, taky jsme jeli céčka :D a kartičky hokejistů a totok se mi nějak vyhlo, ještě co pamatuju, tak frčel takovej ten shit simulátor mazlíčka na klíče
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      jarvan původně napsal
      2risenecko
      jj, taky jsme jeli céčka :D a kartičky hokejistů a totok se mi nějak vyhlo, ještě co pamatuju, tak frčel takovej ten shit simulátor mazlíčka na klíče
      do u want my masterballs in yoh mouth ? :f_smile:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      jarvan původně napsal
      ten shit simulátor mazlíčka na klíče
      "tamagoči" :D :D :D
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Fiftage588 původně napsal
      risenecko původně napsal
      nikdy neni neskoro zacit zbirat a hrat pokemony :sfishg:
      to uz nechavam mojmu 6-rocnemu synovi :)
      Isty cas aj pozeral pokemon rozpravky, ale zbierat sa mu zapacilo angry birds karticky.
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz

MacrosCZ původně napsal
      dnes nevěřím, jak jsem mohl kvůli tomu vstávat xD poslední díl co jsem viděl byl velice epick, pamatuji si že tam byla nějaká temná věž, a úplně poprvé tam viděl eš kečem legendárního pokémona Enteie, a to jenom v mlze....to je jediné co si pamatuji, a občas si vzpomenu na ten moment, a kldině bych na to navázal , kdybych věděl odkud pokračovat :D . Tak kdyby někdo věděl, kde jsem skončil dejte episodu, rád si to dokoukám :D .

hale co tak koukám tak tohle je obrázek z Pokemon filmu, tohle bylo v serialu a viděl ho poprvé, a v dálce, a jen siluetu v mlze ze zadu. Ještě se tam něco motalo okolo nějaké tajemné věže. fakt napínavý :D
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      MacrosCZ původně napsal

MacrosCZ původně napsal

hale co tak koukám tak tohle je obrázek z Pokemon filmu, tohle bylo v serialu a viděl ho poprvé, a v dálce, a jen siluetu v mlze ze zadu. Ještě se to tam motalo okolo nějaké tajemné věže. fakt napínavý :D
    • Fiftage588
      Fiftage588
      Global
      dame nekdy nakej pokemon psgy sraz a budeme mit TCG turnaj , blazejson zorganizuje? :f_p:
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      dame nekdy nakej pokemon psgy sraz a budeme mit TCG turnaj , blazejson zorganizuje? :f_p:
      Tak to viem vyuzit svoj cas aj lepsie ako toto.
    • 1
    • 2