Blog:IWontDominate znova skúša nedominovať

• IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      Registrace: 31.05.2014 Příspěvky: 40
      Čaute PokerStrategisti,ako už názov blogu vypovedá,idem to skúsiť znova.

Mám založený blog aj v SNG sekcii,ale kedže sng nešli podľa plánu(nič moc run +zmena štruktúry sitiek) tak som sa rozhodol s pokrom viacmenej prestať.

AVŠAK!!!

Jedného krásneho dňa som sa rozhodol vložiť na WH 10 € a skúsiť grindiť NL2.
      Zažil som celkom BE obdobie,no mal som na účte ticket do 100K Depositor's Freerollu a hitol som ho za nejakých +-20 €.
      Toto nakoplo moju CG kariéru.Vždy som sa tomuto variantu bránil,prišiel mi nudný,nie moc akčný a celkovo velmi nezáživný.Svoj prístup som sa však rozhodol zmeniť.

Od daného hitu :f_biggrin: som hral SpeedNL5 (:f_thumbsup: bankroll management ),čítal články,pozeral videá a trochu pracoval s equilabom.Hra ma začala neskutočne baviť a vynaložené úsilie začalo vynášať prvé €€€.
      To vo mne prebudilo myšlienku sa do toho pustiť fakt seriózne.Seriózne myslím analyzovať spoty,postovať do HJ fóra,proste venovať tomu relatívne veľa času,ktorého teraz mám požehnane.

Do matury času dosť,ale netreba ju podceňovať.Blog chcem viesť z dvoch dôvodov.

Prvý a najdôležitejší ! Pravidelne doňho postovať.Celý život som osoba,čo má problém s nejakou pravidelnosťou,chýba mi disciplína.Toto chcem týmto blogom zmeniť.
      Druhý dôvod je trackovanie nejakého môjho postupného progressu.
      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NL5 speed hrám 11 dní,cítim sa na limite komfortne,promoakcie WillHillu pomáhajú,ale cítim že hra môže byť lepšia.Nehrám zbytočne komplikované spoty a mám vedľa notebooku papieričok s nápisom "Lepšie zle zahodiť ako zle dorovnať"

To by bolo na začiatok snáď všetko....oh wait !
      ešte nejaká žirafa :f_drink:

Current bankroll:€ 93.86
  • 9 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Vítej na CG a ať se daří.

:gl:
    • IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      Prvá polka dňa prešla celkom ok,+0.5BI ale hlavne ma teší predbežné tretie miesto v Rookie Race na WillHille,na ktorú by som sa chcel zamerať,kým sa ešte dá :D . Nebolo by zlé si vypísať nejaké týždenné ciele....

:spade: Nahrať aspoň 5k hands hraním dvoch stolov Speed NL5
      :heart: Umiestniť sa v leaderboarde v top 3
      :diamond: Snažiť sa zlepšovať ;)
      :club: A hlavne sa baviť hrou !
    • IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      First of all..WEEE GOLD STATUS !!!

A teraz trochu k stolom :)
      Pri naháňaní sa za rôznymi promo akciami som si všimol jednu vec.Desne swingujem.To znamená
      a)Bad run
      b)Zlú hru

A kedže to nechcem nechať na náhode,vybral som peniaze a presunul sa na stars,kde budem hrať nl2 s 10 usd rollom.Mám tam na 98 percent clearnutý stellar reward,to pomôže.
      Viac toho napíšem až v nedeľu :)
    • IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      Update príde až teraz,lebo som hral do 2 rána a bol som mega unavený niečo spísať :D .
      Takže na stars som vyčistil stellar reward bonus.Na herni sa celkom darilo,bol som up už 10BI,no potom prišiel mega swing pri ktorom som prišiel o celý profit.Set vs set,KK vs AA,QQ vs KK/AA,proste bežné veci,keď je zlý run.Vtedy som si uvedomil,že speed poker pre tak malý roll nie je najideálnejší.Peniaze som vybral(opäť :D ) a depositol som 20 eur na PartyPoker.
      Herňa sa mi celkom pozdáva,aj napriek casual stolom je tam celkom dobrý traffic a easy pole(za tie 3 dni čo tu som,som ja jediný,čo má zapnutý autorebuy) takže to celkom ide.Promoakcie tiež super,nie je si na čo sťažovať.

Takže wish me luck(ak to teda niekto číta :D ) a ďalší update bude čoskoro :) GL:f_drink:
    • IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      NL2 CRRRRUSHED

Dnes/zajtra idem prvý shot na nl4.Mega sa na to teším.Herne som velmi spokojný(príde mi že fakt viem čo robím).So,wish me luck:f_drink:

• IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      Hey guys,
      Dodržal som tradíciu(neviem,či sa dva z dvoch pokusov už môžu volať tradícia :D ) a zase meškám s reportom.
      To čo sa deje,je ultramegagigawtf neskutočné.Za ani nie týždeň som crushol NL2 a začal som bojovať s NL4.
      Snáď sa nájdu medzi čitatelmi(ak to niekto číta ofc :D ) milovníci zvierat,lebo pre Vás mám žirafu :f_drink:

See ya next time:s_cool:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      :s_thumbsup: to byl ale fofr, paráda :nh:
      tak :gl: na nl4 a drž tempo :sfishg:
    • IWontDominate
      IWontDominate
      Bronz
      Môj pokus o blogovanie dopadol klasicky(rozumej vydržím max. týždeň).

Od posledného postu som vôbec nehral,musel som vybrať poker moneyz.
      Akurát pred týždnom som vložil nejaké eurá na party poker a hurá crushovať!
      Pridal som sa do skype študijnej skupiny pre NL2-NL10 hráčov a dosť mi to dalo.Hlavne Malibak mi pomohol trochu vycibriť mindset,za čo mu velmi pekne ďakujem :f_drink: .

A teraz to dôležitejšie...

Propbet,že do konca týždna dám 20k hand.

Updateovať budem v stredu,piatok a nedeľu.

Ak tu máme nejakých milovníkov zvierat,tu je žirafka:coolface:

Wish me luck ;)
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Registrace: 10.09.2014 Příspěvky: 89
      Tak doufám, že s blogováním nepřestaneš, když už jsi se pro něj rozhodl :f_thumbsup: Rádo se stalo, proto je tu ta skupina :) Do neděle času dost, určitě do dáš, takže s chutí do toho a :gl: