Knoofl CG Blog - Run for the diamonds

• Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Registrace: 19.04.2012 Příspěvky: 110
      Zdravim,

Když jsem se nepředstavil v tom speciálním vláknu, které tady máte pro nováčky, napíšu o sobě pár řádků alespoň sem do blogu.
      Jmenuji se Jirka, je mi 20 let, studuji ekonomii na vysoké škole, pracuji jako burzovní trader pro soukromou společnost a jsem z Prahy. Na poker jsem narazil už někdy na základní škole, když jsme o přestávkách hráli o koruny. Tehdy jsem ještě netušil, kam mě zavede, kolik lidí díky němu poznám a co všechno zažiji. Jak dlouho seriozně hraji, si netroufám tvrdit, ale poprvé jsem to zapl asi před 4 roky. Vždy jsem to hrál víceméně pro zábavu, i když pokusy se do toho pořádně opřít byly - neúspešné. A to je důvod proč jsem jsem tady, kdykoli jsem v životě cokoli dělal, vždy jsem do toho dal maximum a neodejdu od pokeru dokud to prostě necrushnu.

Nejde říct, že bych ty 4 roky nic nedělal. Vyzkoušel jsem si spoustu formátů, různých disciplín a nakonec jsem se našel v CG NLSH. Momentálně celkem stabilně uhraji nl10 a mám za sebou pár neúspěšných shotů na nl25. Zrovna v těchto dnech provádím kompletní rebuild a přesouvám se na jinou hernu, kde začnu s nl20. Aktivně spolupracuji s Jakubem Hovorkou, který si mě vzal pod svá křídla, za což mu moc děkuji i když vím, že v tuto chvíli do toho nedávám zdaleka tolik, kolik bych mohl a kdy jindy to změnit než na vánoce ?!

Vánoce jsou čas pravdy, čas činů. Čas, kdy si sahám na svědomí a stavím základy pro další rok. Byl bych moc rád, kdybych svojí cestu mohli sdílet s vámi a aktivně se zapojit do vaší komunity. Moc to zde neznám, když jsem na pokerstrategy zabloudil, obvykle jsem se věnoval sekci Videa. Fórum jsem skoro vůbec neprolezl. Vím, že zde máte spoustu výzev a akcí, do kterých je možnost se zapojit, o svátcích se dostanu k tomu, abych to tu prolezl víc.

To je na úvod asi vše. Vím, že dlouhé slohy stejně nikdo nečtě, to je na všech fórech stejné. Přikládám graf za posledních 5 měsíců. Brzy nashle, šťastné a veselé :)

• 27 odpovědí
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Ahoj,

Tak koukám, že jsem o vánocích ambiciozně rozjel blog a vracim se k němu až teď :fouet: Co se za ten půl rok odehrálo ? 3x jsem shotoval NL20, nicméně neúspěšně, velmi pravděpodobně k tomu přispěl můj dost laxní přístup, už je to, že jsem od té doby odehrál suma sumarum 120k hand mluví za sebe (z toho 40k tento měsíc). Pravda je teď taková, že celý zisk, co mám na předchozím grafu jsem v průběhu toho půlroku sjel dolu, nad vodou mě drží rakeback, který mám na Betfairu skvělý. Nebudu se zde rozepisovat o nějakých ohromných výzvách a jak jsem se bůhví jak změnil. Přibližně před 3 měsíci jsem se hodně začal zajímat o psychologii, protože mi pořád nešlo na rozum, co dělí ty pracující hráče, kteří se pořád placají kolem nuly od těch vyhrávajících a ty vyhravající od těch super vyhrávajících. Můj názor je takový, že zde právě velkou roli hraje psychologie a tak už se nějakou dobu celkově snažím překopat svoje myšlení i přístup k pokeru.

Za ten čas jsem přečetl nespočet článku a pár knih, určitě bych chtěl vypíchnout Konec prokrastinace a Psychologii vítězů, kterou právě čtu. Trochu jsme upravil svůj způsob stravování a začal se věnovat meditaci, ujasnil jsem si svoje životní priority a stanovil si jasnou vizi. Od posledně už se trochu víc orientuji zde na fóru, zúčastnil jsem se soutěže o nejdivnější pokerovou fotku (díky tomu mě možná někteří znáte :D ), momentálně sleduji video serii od w34z3la a pravidelně navštěvuji Katrisoneho coachingy.

Momentálně už po čtvrté rebuilduji na nl10 na iPokeru a v nejbližší době se opět chystám na shot nl20, teď snad už opravdu připravený. Vzhledem ke zvýšenému raku do nl10 na ipokeru je to trochu porod, ale těch pár dolarů nechci vybírat a posílat na jinou hernu a zase zpátky, prostě to udělám zde. Momentálně jsem v super rozpoložení a svojí motivaci zkusím ještě podpořit přihlášením se do bankroll challenge. Aby můj blog byl i pro váš něčím zajímavý, chtěl bych čas od času přispět nějakým úryvkem z knih které čtu nebo zajímavou myšlenkou, pro dnešek to bude tato:
      Pokud naplno pracujete na své hře, ale vždy jen krátkou dobu, nikdy nedosáhnete svého maxima. Konzistentnost a doba, po kterou vynakládáte úsilí, hraje daleko důležitější roli. Musíte učinit vědomé rozhodnutí prohloubit svou pokerovou odbornost a poté hromadit hodiny a hodiny záměrné praxe, aby se vaše rozhodnutí stalo skutečností. Ano, záměrná praxe skutečně je namáhavá a ne zrovna zábavná. Koho baví pracovat na svých slabých stránkách? Zkoumat svá negativa není pro většinu lidí vůbec snadné. Je snazší a mnohem příjemnější prokrastinovat a dělat něco zábavného i když to nepřináší žádný užitek. Jenže s tím se moc daleko nedostanete. Nejlepším způsobem, jak pěstovat své odhodlání, je určit si několik menších výkonnostních cílů a denně k nim směřovat své snažení. Jestliže chcetet dosáhnout něčeho smysluplného, je nejdůležitější tvrdě pracovat a věnovat se záměrné praxi i poté, co to přestala být zábava.
      Pozitivní poker - Psychologie vítězů, Dr. Patricia Cardnerová, str. 77
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Ahoj,

někteří lidi poker a investování propojují. Ono poker je vlastně taky tak trochu investice. Tak doufam, že tentokrát nebude další část blogu trvat podobně dlouho a že se pořádně chytíš. Hlavně je to o tý motivaci, zvládnout si jí udržet. To je jeden z hlavních klíčů k úspěchu.
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Dakraa původně napsal
      Ahoj,

někteří lidi poker a investování propojují. Ono poker je vlastně taky tak trochu investice. Tak doufam, že tentokrát nebude další část blogu trvat podobně dlouho a že se pořádně chytíš. Hlavně je to o tý motivaci, zvládnout si jí udržet. To je jeden z hlavních klíčů k úspěchu.
      Ahoj, díky za komentář, s investováním a obzvlášť s tradingem je to opravdu tak jak píšeš, až jsem se sám divil, když jsem začínal, kolik věcí mají společného, ať už se to týkalo bankroll managementu, equity nebo psychologie. Spoustu věcí je opravdu podobných, jen se to většinou skrývá pod jinými názvy :)

Co se týče mého progressu. Mám tu poznámku, že se chci zamyslet nad nočními session (od půlnoci do rána), tak mi přijde fajn, tohle téma nadhodit sem. Na doporučení kamaráda, jsem si na iPokeru sedl ke stolům chvíli po půlnoci, hrál jsem asi 2 hodiny a vážně jsem nevěřil svým očím. Troufám si říct, že počet fishek dost možná stoupl i o 100%. Vzorek ofc nemám pouze jednu noc, ale zkoušel jsem to nezávislé dny v týdnu a výsledek pořád stejný, fishek jak máku. To mě nutilo se zamyslet nad tím, jestli nepřehodnotit svůj herní čas do těchto nočních hodin. Nicméně výrazné proti jsou argumenty, že když hraji takhle dlouho do noci, pak ráno vstávám pozdě, než se rozkoukám je poledne. Nejlepší čas pro studium pokeru je pro mě právě dopoledne, odpoledne už jsem tak akorát schopný nastudované koncepty aplikovat u stolů, ale moje chuť k učení výrazně klesne. To je asi zakořeněné od školních let. Vzhledem k tomu, že se teď v pokeru chci hlavně vzdělávat a posouvat na vyšší úroveň usoudil jsem, že se tohoto rybníku dobrovolně vzdám a raději budu hrát standardně odpoledne a večer a další den dopoledne budu ready na studium :s_drink:

Pro dnešek jsem si pro vás připravil celkem zajímavý projekt, kterému se teď věnuji. Mnozí to možná znáte, jde o Lumosity, společnost, která se zabývá zvyšováním výkonu mozku a neurovědou. Údajně za celým projektem stojí několik vědců a aktivně je zapojeno několik milionu lidí. Jde o soubor her, který vás mozek mají rozvíjet v rychlosti, pozornosti, paměti, flexibilitě a řešení problémů. Her je přes 40 a jsou generovány podle toho, jak se vám ve hrách daří a které vlastnosti potřebujete zlepšit, ať už na základě vašich preferencí nebo vašich realných dovedností. Krom toho můžete svoje výsledky srovnávat s dalšími hráči svojí věkové kategorie (nebo jakékoli jiné) a vidět, jak na tom jsou vaši vrstevníci, což mi přijde super motivující. V demo verzi je pár her, plná verze je placená, já mám full verzi asi 10 dní a nemůžu si to vynachválit. Koho by to zajímalo víc, tak posílám nějaké video a screenshoty :)

• Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Zdravim,

Už v předchozích příspěvcích jsem psal, že jsem se začal věnovat meditaci. Mezi pokerovými hráči je to poměrně diskutované téma, jak to máte vy? Zpočátku jsem z toho měl trochu zvláštní pocit, vůbec to někomu řikat, že se tomu věnuji, ale k mému překvapení se to setkalo docela s pochopením a zvídavostí. Dokonce jsem náhodou zjistil, že moje dlouholetá kamarádka se jí věnuje pravidelně a je v ní už úplně jinde, tak s ní zkusím vysát nějakou inspiraci, protože já se v tom zatím hledám. Ale už teď mohu říct, že to na mě má blahodárné účinky, už jenom to se přemoct a snažit se si vyčistit hlavu je podle mě super na mysl, posilování psychiky a nějaké prevence proti tiltu. Mám na poličce připravenou zajímavou knihu na tohle téma, nicméně prvně se chci prokousat knihou Pozitivní Poker - Psychologie vítězů. Ještě bych chtěl zmínit, že v poslední době jsem si při session začal pouštět různou meditační hudbu :s_thumbsup: . Dřív jsem při hře poslouchal písničky, což si nemyslim, že je to pravé ořechové, ale také mi vadí být v úplném tichu mezi čtyřmi stěnami je to trochu flustrující.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      To, že nám mozek nejlíp funguje po ránu, to jsem tak měl za fakt, který je tak nějak automatický, protože nejsme unavený. Taky se toho snažim využívat.:f_cool:

Písničky při sessions možná nejsou to pravý, ale časem je stejně vnímám už jenom jako podkres a sotva o nich vim a v tichu by se mi zas vnitřě hrálo hůře a s nižší motivací.
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Zdravim,

Tak tu máme konec měsíce a to by si zasloužilo nějaké shrnutí. Musím říct, že z června mám super pocit. Není to ani tak významný herní profit, jelikož jsem skončil hrou +3BI a s rakebackem to dělá asi +25BI, ale celkem svědomitě jsem pracoval na své hře a hlavně na své psychice. Hned ze začátku měsíce jsem rychle dodělal zkoušky ve škole, aby měl klid na grind a to se také podařilo. Svůj cíl 40k hand jsem odehrál s 3 denním předstihem a do večera ještě něco odehraji, celkem jsem teda odehrál něco přes 43k.

Pravidelně se účastním coachingů, čtu články na psgy, projíždim videa a konečně jsem začal psát blog ! :f_drink: V Lumosity zaznamenávám super progress, v některých vlastnostech už mám percentil 90, můj cíl je mít percentil >90 ve všech dovednostech. Celkově z toho mám super pocit, doufám, že si udržim motivaci, protože takhle by to šlo. Co se týče hry, tak v nejbližší době zase shotnu nl20, tak snad se konečně zadaří. Do spoileru hodim BR management, který jsem si postavil podle w43z3la, jeho video serie teď sleduji a řekl bych, že ještě nějakou dobu budu, má toho opravdu hodně :)
      Move up to nl10 at 250€ and move down at 150€
      Move up to nl20 at 600€ and move down at 400€
      Move up to nl50 at 2k€ and move down at 1250€
      Move up to nl100 at 5k€ and move down at 3.5k€

Psal jsem, že bych čas od času chtěl přispět nějakou zajímavou myšlenkou, na kterou narazim. Tak dnes přináším hned dvě ze zdejších článků o psychologii:
      Pokud se hráč bude učit tímto způsobem, to znamená prostřednictvím hraní, pak dovoluje svému mozku, aby reagoval na výsledky, čímž se očekávání formují na základě očekávaného výsledku. Což je pravý opak toho, jak by se nový hráč pokeru (ve skutečnosti jakýkoli hráč pokeru) měl učit. Při formování svých očekávání by měl vycházet z toho, co dělá profitabilní hru ziskovou. Z toho důvodu je extrémně důležité pro začínající hráče, aby věnovali mnohem více času studiu hry nežli hraní samotnému, a až následně začali zvyšovat množství odehraného času a s tím pozvolna snižovat penzum času věnovaného studiu.

Začít dělat něco přínosného a zdravého je obecně mnohem těžší než něco prospěšného přestat dělat z důvodu stresu a lenosti. Vaše nejlepší možná hra není důležitá, pouze když sedíte u pokerového stolu, ale i v běžném životě. Berte tedy ohledy na svůj mozek, chovejte se k němu s respektem, odpovědností, pečlivostí a disciplínou, a vrátí se vám to.
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Ahoj komunito ! :)

První týden v měsíci nic moc, alespoň co se winrate týče. Každopádně jsem došel k závěru, že bych si velmi rád analyzoval svoje studijní výsledky a jestli pokeru věnuji opravdu tolik, kolik bych mohl. Z toho důvodu jsem začal používat google kalendář, abych pak mohl svoje snažení snadno analyzovat. Barvičkování jednotlivých činností mi pak hodně usnadní práci. Tento přístup mi prozatím vyhovuje, divím se, že spoustě lidem to fakt nesedí. Konkrétně se chci zaměřit na to, kolik toho odehraji, jestli si nedávám zbytečně velké pauzy mezi session a hlavně, jestli se dostatečně věnuji studiu. Měsičně mám minimální limit 45k hand, což vychází asi na 90hodin hry, k tomu jsem si stanovil 10h týdně studia což je poměr necelých 1:2 studium:hra, pravděpodobně budu studovat ještě víc, ale chtěl jsem udělat nějaký nástřel z kterého budu vycházet. Nicméně nějaký result hodim až příští týden.

Cíl na tento měsíc:
      :diamond: 45k hand minumum (idealně 50k +)
      :diamond: 40h studia
      :diamond: Celkový čas strávený pokerem - 120 hodin

Jinak jsem na konci knihy Pozitivní poker- Psychologie vítězů, už to není tak zajímavé jako na začátku ale v každé kapitole najdu nějakou část, která stojí za zveřejnění. Další pokerové knihy zatím koupené nemám, takže budu pokračovat z materialů co jsou online. Psychologii už ale odložím a začneme se poctivě věnovat hře samotné. Né že bych se jí teď nevěnoval, zrovna dnes jsem dokoukal video serii od w34z3la: 6-max Walkthrough a budu pokračovat jeho serií Redline Rampage, už se na to těšim, i když v angličtině mi každé video trvá poměrně dlouho než ho celé projedu a udělám z něj výpisky :)

Poker je hra založená na logice, a proto je nezbytně nutné, abychom svou psychologickou převahu navyšovali zachováním racionálního myšlení za všech okolností. Většinou však budete svědky toho, jak lidé dávají svým myšlenkám volný průběh, a tak se jejich emoce snadno vymknou kontrole, jelikož si neuvědomují, co sami sobě říkají. Abyste získali lepší povědomí o tom, co spouští váš tilt, věnujte svůj čas vedení tiltového deníku.
      Pozitivní poker - Psychologie vítězů, Dr. Patricia Cardnerová, str. 220

A mimochodem, jak bojujete s vedrem v těchto letních horkých dnech ? :) Kdybyste měli nějaký typ, jak ochladit místnost bez klimatizace budu jedině rád :f_drink: Vlažná sprcha po každé session a nohy ve studeném kýblu jinak bych asi nežil
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Zdravim,
      Po týdnu by se slušelo udělat nějaké shrnutí :) Celý týden jsem používal google kalendář a nemůžu si to vynachválit, krásně teď vidim, kterou činností jsem strávil kolik času a na čem je třeba zapracovat, můžu jedině včele doporučit. Co se týče samotné hry, tak jsem se plácal kolem nuly. Na shot nl20 mi pořád chybí tedy okolo 10BI, už je to celkem ubijející, chtěl jsem to hrát minulý týden, ale v pokeru nejsou vždy věci tak, jak si je naplánujete, obzvlášť né winrate :) Celkově jsem tedy za:

Týden 6.7.-12.7.2015 strávil:
      :diamond: Hra: 16,5hod
      :diamond: Studium: 9,5hod (+ 2 hodiny sweatky)
      :diamond: Day off: 3
      Celkem: 26 hodin

Byl bych vcelku i spokojený, protože jsem všehovšudy pracoval jen 4 dny, což vychází na 6,5hod/den, ale těch dní co jsem byl mimo bylo opravdu hodně. Nicméně jsem měl nějaké RL trable + jsem byl na víkend pryč a trochu jsem vypl, teď už makám zase dál :) Tento týden neplánuji žádný day off i když mám domluveno pár akcí, určitě by mi to nemělo zabít celý den. Očekávám tedy výrazné zlepšení :fouet:
      Jinak o víkendu jsem strávil nějaký čas osobně se svým coachem, což mi myslím dalo celkem dost, určitě jsem si ze setkání odnesl minimálně poznatek, že musím víc zapracovat na analyzování konkrétních her a spotů a využívat zdejší hand judge forum, což teď trochu flákám a zabývám se spíš obecně nějakou teorií.
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Hoj! Ty vlastně používáš Google kalendář na time tracking. K tomu se mi osvědčil Toggl (basic je zdarma a je plně dostačující), je to s ním daleko jednodušší. Když se ti bude chtít, vyzkoušej, ale jinak proti gustu žádný dišputát, pokud ti vyhovuje ten g. kalendář.
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Knoofl původně napsal
      24.06.2015, 18:11
      Momentálně už po čtvrté rebuilduji na nl10 na iPokeru a v nejbližší době se opět chystám na shot nl20, teď snad už opravdu připravený. Vzhledem ke zvýšenému raku do nl10 na ipokeru je to trochu porod, ale těch pár dolarů nechci vybírat a posílat na jinou hernu a zase zpátky, prostě to udělám zde. Momentálně jsem v super rozpoložení a svojí motivaci zkusím ještě podpořit přihlášením se do bankroll challenge. Aby můj blog byl i pro váš něčím zajímavý, chtěl bych čas od času přispět nějakým úryvkem z knih které čtu nebo zajímavou myšlenkou, pro dnešek to bude tato:
      Sice to nebyla taková chvilka, jak jsem psal v tomhle příspěvku před 3 týdny, ale konečně můžu řict, že jsem se opět prokousal zpátky na shot nl20 :happy: . Tentokrát nastoupím s kapsou 10BI na shot, poté případně zase rebuild na nl10, ale věřim, že už se chytim ! Určitě jsem teď připravěný nejlépe, ze všech pokusů, tak uvidíme, jestli každodenní práce přinese ovoce :) Jinak jsem dnes zakončil svojí 14 denní kůru, kdy jsem se snažil si navyknout, každé ráno minimálně hodinu studovat poker. Jako odměnu si dám sluchátka: A4tech Bloody G500, z Kossů, které mám teď už mi leze molitan, tak už je třeba dát šanci i jiné značce. Tenhle systém mi celkem vyhovoval, proto si ještě vymyslim něco podobného, abych si třeba zvykl vkládat častěji handy na forum, v tom je podle mě obrovská value, ještě to promyslim a dám vědět zítra v týdenním shrnutí.

Co se týče Lumosity tak tam zaznamenávám asi největší progress a jsem nadšený. Ke svému cíly percentil >90 ve všech dovednostech ve své věkové kategorii mi ještě dost chybí, ale zatim jedu celkem slušně, tak snad to takhle pujde i dál :) Zítra pošlu nějaké shrnutí, kolik hodin jsem věnovat čemu tento týden, aby to tu mělo řád, tohle byla jen taková rychlá vsuvka.

Do mého měsíčního cíle 45k hand mi ještě necelých 16k chybí, s tím, že chci hrát míň stolů při tom shotu, tak tomu asi budu muset věnovat o něco víc času, nicméně jsem pořád odhodlaný tento cíl splnit a doufám, že kvůli tomu nebudu muset sestoupit zpátky na nl10. První vyhrané peníze chci investovat na zakoupení HH, NoteCaddy a Combonatoru. Tak zítra se ozvu ;)
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Ahoj,
      Opět přicházím se shrnutím předchozího týdne. Událo se toho celkem dost, hlavní změna byla v tom, že už nejsem s bývalou přitelkyní (tu kterou znáte ze soutěže :D ), takže už nemám žádné pravidelné day off, což se mi hned tento týden ukázalo, že je celkem na nic a bylo to super jako prevence proti burnoutu aspoň na chvíli vypnout. Pravda je tedy taková, že i když jsem se každý den věnoval pokeru, o víkendu to oproti pracovním dnům bylo solidní leháro. Většinu práce jsem teda stejně udělal v týdnu a v sobotu k večeru jsem si už fakt musel dát oddych, protože jsem se cítil blbě. Krom toho, jsem v průběhu sobotního dopoledne dotáhl roll na nl20 a nechtěl jsem rovnou v průběhu session přecházet, že jsem to nechal na další den se nakonec ukázalo jako fajn volba.
      Týden 13.7.-19.7.2015:
      :diamond: Hra: 20,5hod
      :diamond: Studium: 10,25hod
      :diamond: Day off: 1/2 dne
      Celkem: 30,75 hodin

Výsledek mě zase tak netěší, řezat se kvůli tomu teda nebudu, ale na konci minulého týdne jsem plánoval, že tento týden bude významně lepší. Když srovnám 26hodin u pokeru během 4 dní z minulého týdne s tímhle týdnem, dost jsem se flákal. Celkem dobře na mě fungovalo, když jsem se sám motivoval ke studiu tím, že když budu 12dní po sobě studovat, mohu si koupit sluchátka. Dneska jsem si je vyzvedl a mám z toho fakt radost, teď bych si měl vymyslet něco podobného. Jak jsem psal, začal jsem teď hrát NL20, první 2 session fajn, ale celkem mi to chodí, z prvních peněz vydělaných na tomto limitu si chci koupit HH, Notecaddy, Combonator a přemyšlel jsem i nad Preflop Ranges 2, je toho tedy celkem dost :/ HH jsem už koupil, to bylo potřeba hned.
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      Knoofl původně napsal
      Není to ani tak významný herní profit, jelikož jsem skončil hrou +3BI a s rakebackem to dělá asi +25BI,...
      Zdarec jedes paradne :f_drink: . GL pri shotu na NL20, taky se tedka motam kolem 600 bucks tak mam v planu udelat to same, ale jeste asi neco nahraju na NL10:f_cool: . Jinak k tomu rakebacku.. to jsi clearoval nejakej deposit bonus? nebo jak jsi dostal tolik na RB? hraju na PP a tam jsem zatim nevidel ani vindru skoro :D
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Wdoomek původně napsal
      Knoofl původně napsal
      Není to ani tak významný herní profit, jelikož jsem skončil hrou +3BI a s rakebackem to dělá asi +25BI,...
      Zdarec jedes paradne :f_drink: . GL pri shotu na NL20, taky se tedka motam kolem 600 bucks tak mam v planu udelat to same, ale jeste asi neco nahraju na NL10:f_cool: . Jinak k tomu rakebacku.. to jsi clearoval nejakej deposit bonus? nebo jak jsi dostal tolik na RB? hraju na PP a tam jsem zatim nevidel ani vindru skoro :D
      Ahoj Wdoomek :)
      Žádný bonus jsem neclearoval, mám s hernou domluvený deal, z kterého pro mě plyne maximální VIP status (nebo tak nějak se to jmenuje - prostě level 13 na Betfairu :f_smile: ) Celkem to dá nějakých 45% rakeback měsíčně. Nemám to tracknuté přes psgy kdyby ses chtěl zeptat, ale plánuji si teď nějakou hernu propojit, respektive mám propojené 888 poker, ale nemám tam peníze, možná tam něco depositnu, mít tady status je podle mě super duležitý. Jinak jsem taky hrával na PP, graf v prvním příspěvku tohoto blogu je právě z NL10 PP, tam se rakebackem na té desítce dostaneš na nějakých 12% myslim, což není moc. Přijde mi až skandální, jak jsem dřív rakeback vůbec neřešil, vlastně mi přijde skandální, že jsem dřív neřešil skoro nic :D
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      Knoofl původně napsal
      Žádný bonus jsem neclearoval, mám s hernou domluvený deal, z kterého pro mě plyne maximální VIP status (nebo tak nějak se to jmenuje - prostě level 13 na Betfairu :f_smile: ) Celkem to dá nějakých 45% rakeback měsíčně.
      wow tak to je husty :) a hrajes tam normal stoly nebo jedes fast ? btw: pridal jsem si te do pratel, chtel bych se zeptat v PM na naky info ohledne toho dealu :f_drink:
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Nemám ve zvyku brečet, ale teď jsem na sebe fakt naštvanej, nejraději bych se zlynčoval, protože nic jiného bych si ani nezasloužil. :fouet: Štěstí, že zde nemůžu psát sprostě, protože bych na sebe vymyslel takové množství nadávek, které ani neznám. Moje rozhořčení plyne z toho, že už se dlouho dobu snažím pracovat na mindsetu a celkovým přemýšlením nad pokerem, přečetl jsem hodně psychologických článků, dokonce dvě knihy. A teď místo toho, abych byl rád, že mám tu možnost znovu shotnout nl20 a konečně ukázat, že nejsem bačkora, si v průběhu session píšu na skypu a na facebooku, vědomě hraji minimálně B- game a pokračuji ve hře ?! Celkem zaslouženě jsem v průběhu jedné session sjel 4BI, což samo o sobě neni takový problém, vím, že se to stane, ale opravdu jsem sám na sebe naštvaný jakým způsobem se to stalo. Nic jiného jsem si nezasloužil. :fouet: Na grafu je to krásně vidět na redline, jak jsem se předchozí sessions soustředil šlo to pěkně a posledních 500 hand čus-papa. Hlavně, že jsem si dnes koko* šel do vířivky a do bazénu zaplavat abych odreagoval a měl čistou mysl na hru... Proto, než se stane nějaký průšvih, musim zavést preventivní opatření aby se mi tohle už nestalo. :sfishy:
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Zdravim,
      Mám za sebou první týden svého shotu na nl20 a až do dnes to bylo víc než fajn, bohužel dnes jsem pěkně zahučel a nakonec si odnáším decentní profit (s rakebackem je to celkem fajn, ale bylo líp.) Velkou radost mám ze své redline, jelikož na ní už nějakou dobu pracuji a tento týden jsem jí udržel na hezkých -6,75bb/100, můj cíl je jí dlouhodobě mít max okolo -10bb/100. Tohle je malý vzorek na to dělat závěry a myslím, že jsem svoje nonSDwinnings realně zlepšil.
      Dnes jsem se taky přinutil trochu víc studovat, abych splnil svůj týdenní limit 10 hodin studia týdně, ale bylo to těsně, nějak ze mě trochu opadlo to nadšení, které jsem do pokeru měl ještě minulý měsíc, celkové hodiny tento týden jsou takto:
      Týden 20.7.-26.7.2015:
      :diamond: Hra: 24hod
      :diamond: Studium: 10hod
      :diamond: Day off: 0
      Celkem: 34 hodin

Jinak se pořád rozvíjím v Lumosity, nevim jestli to ještě někdo sleduje ale můj cíl mít na všech schopnostech percentil >90 se bliží :f_thumbsup:

Bude to ještě hodně práce, než to začnu nějak solidně porážet, dnes už hrát nebudu a budu se raději pokoušet si v hlavě nějak srovnat priority, protože bez toho správného nadšení a chtíče to prostě není ono, nejde jenom tupě klikat. Z části peněz co jsem vydělal tento týden si koupim konečně po letech plnou verzi combonatoru, už bylo na čase, teď se ještě donutit v tom analyzovat nějaké spoty a bude to paráda :) Jinak až hitnu milník +300e na nl20, mám v plánu si koupit NoteCaddy, ještě jsem to tedy pořádně neprozkoumal, ale celkem se mi to líbí, kdyby někdo chtěl, budu rád za jakýkoli názor na tento soft.
    • Darkwshadow
      Darkwshadow
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 401
      Luxusny rakeback. To je tusim viac ako Supernova 2. btw pekne grafy :) musime makat
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Darkwshadow původně napsal
      Luxusny rakeback. To je tusim viac ako Supernova 2. btw pekne grafy :) musime makat
      Ahoj,
      Nevím, kolik má supernova, ale já mám na Betfairu ten nejvyšší level a dělá to cca 40-45% (V HEM mám nastaveno 40%) :)
    • Knoofl
      Knoofl
      Bronz
      Tak jsem si musel vzít pár dní nuceného volna od pokeru, ale stejně jsem to potřeboval. Kdo jste četli muj příspěvek víte, že mám celkem kuriozní problem s HM, ale už se to řeší na jejich forum a nejsem jediný. Co mě trochu zaráží, že na fastu na iPokeru prakticky neklesl trafic, tak nevim, jestli ten problém má jenom část lidí, nebo ho ostatní vubec nezaznamenali. Každopádně by teď to pole mohlo být víc soft, ze předpokladu, že regům to taky netrackuje, ale hrozně by mi to rozhodilo statistiky a jak jsem zjistil na supportu Betfairu tak ani nejsou ochotný mi handhistory zpětně poslat. Takže si teď dávám pár dni klid a snad se to do konce měsíce rozjete :)
    • 1
    • 2