BLOG: Malibak na CG -> Pěkně od začátku...

• Malibak
      Malibak
      Bronz
      Registrace: 10.09.2014 Příspěvky: 89
      Zdravím celou komunitu :)

Máme tu 1.1.2015 a pro mě je to ideální datum pro založení vlastního blogu, doufám, že nebudu jediný začátečník, který si dnes založí blog. No, necháme se překvapit. Jmenuji se David, je mi 22 let, pocházím z Východních čech a momentálně pracuji, bohužel na neoblíbený tří směnný provoz.

Aktivně poker hraji pár měsíců a významná změna přišla s registrací na PSGY.com, díky které jsem se dostal ke studijním materiálům. Zkusil jsem si většinu formátů, jak MTT, které mě pro časovou vytíženost absolutně nevyhovovaly. Nejvíce jsem pak hrál full ring turbo SNG, kde se mě moc nedařilo, navíc mě přestal bavit formát, kde se pokaždé opakovaly stejné tři fáze...Proto jsem zkusil cash game a podle mě jsem kápnul na to pravé. CG mě vyhovuje ve všech směrech a proto jsem se rozhodl v tomto směru pokračovat =)

Díky blogu očekávám, že si udržím disciplínu, na kterou jsem zvyklý už z běžného života. Budu mít zaznamenaný progres v pokeru, který v průběhu mojí kariéry udělám a samozřejmě se více zapojím do cz/sk komunity a když se poštěstí, najdu si i nové přátele. Už teď jsem se zapojil do studijní skupiny pro začátečníky na CG. Všechno pojede přes :skype: , ale vypadá to, že se založí téma i zde na foru.

Takže, ať to není tak dlouhé. Hraji CG 6-Max NL2 na hernách NetBet a PokerStars. Postovat budu nejspíš každý den, především můj progres ve studiu, ale i v samotné hře. V plánu mám i motivační koutek a mnoho dalších věcí, ale na všechno je čas. Zítra zde napíšu více informací, včetně plánů pro rok 2015.

Mějte se krásně a ať to sype :-D
  • 62 odpovědí
    • skateboardista8
      skateboardista8
      Bronz
      Registrace: 22.01.2012 Příspěvky: 3
      Vítej do klubu :) Určitě budu sledovat. Teď se zrovna utápím v tom že taky nevím jaký formát zvolit ale pustil jsem si na FTP 6-max cashku a zjistil, že se mi tam taky docela daří :f_biggrin: tak asi taky zůstanu u toho..:f_thumbsup: Jinak máme toho hodně společného jsem taky z Východních čech a je mi taky 22 :D Tak ať to točí GOOD LUCK !! :f_drink:
    • Himbus
      Himbus
      Bronz
      Registrace: 20.11.2009 Příspěvky: 188
      Zdarec,
      tak doufám, že se nám studijní skupina podaří dobře rozjet. Taky jsem z Východních Čech :s_biggrin: taky hraju 6-max rozhodně doporučuji u toho zůstat chlapy :s_biggrin: Už jsem si dal blog do oblíbených takže budu sledovat :s_thumbsup: ať se daří :profit:
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Tak, dneska to bude trošku delší post...

@skateboardista8 - Díky chlape :) Jestli ti vyhovuje 6-max tak u toho určo zůstaň ! :f_thumbsup: Jinak pokud máš zájem a hraješ microlimity tak se ještě můžeš přidat k nám do studijní skupiny, místa ještě jsou... Pokud budeš mít zájem stačí napsat :)

@Himbus - Věřím v to, určitě to pomůže mnoha lidem, když se skupina vydá správným směrem :) Přesně tak, 6-max best :-D Díky moc :f_pleased:

Život mimo pokerové stoly
      Tady bych rád napsal pár informací. V listopadu roku 2013 jsem vážil 82kg a byl jsem vcelku tučné selátko, k mojí výšce cca 175 cm to moc nešlo. V tu dobu jsem si řekl, že je čas na změnu. Nejenom svojí postavy, ale celkově života. Nevím jak, ale dost se změnilo moje myšlení a uvažování v tom, co můžu a co chci dokázat. Jednoduše jsem na sobě začal makat, nepřipustil si prohru a věřil v to, že můžu dokázat cokoliv. V únoru 2014 jsem si na chvíli odskočil do nemocnice na operaci s menším nádorem a po krátké pauze se vrátil do posilky a pokračoval v cestě, kterou jsem započal. Změnil jsem stravu, svoje návyky, přes léto začal běhat, jezdit na kole, začal dělat workout v tělocvičně a po roce snažení jsem zhubl 13kg, momentální váha se pohybuje mezi 68 až 70kg...Samozřejmě si toho všimlo okolí a mě se dostavilo tolik respektu jako někomu za celý život. Pro mě to bylo stále málo, proto s registrací zde na PSGY.com započala další životní etapa. Zajistit si pohodlný život. Tím chci říct asi to, že jsem si vybral svoji cestu, svoje cíle, svoje sny, kterých se nikdy nevzdám a nikdo mě nebude kecat do toho, co bych měl dělat se svým životem, nebo co je pro mě nejlepší...Jak řekl Branch Warren - budu kvůli tomu žrát i hlínu, když bude třeba :f_cool: Plány do budoucna jsou pro mě jasné, dotáhnout svoji postavu do takového stavu, kdy s ní budu spokojený (nechci vypadat jak Arnold, spíš takové sportovní a funkční tělo s minimem tuků), udržet si zdravý životní styl, který jsem kvůli tomu zavedl a samozřejmě stát se dobrým a přinejlepším profitujícím hráčem pokeru :s_grin:

Poker
      Jak už jsem psal, hraji cash game 6-max na hernách NetBet a PokerStars. CG mě vyhovuje především z důvodu časové nenáročnosti, když mě do session něco naléhavého vleze, tak si prostě odsednu a nic mě netrápí. Hraje se úplně jinak než MTT a SNG, což mě vyhovuje. Důvodů je více, ale nemá cenu je vypisovat všechny, každý si najde to svoje. Hlavní je, že mě to BAVÍ :banana: Jinak používám Holdem Manager 2, na grafy nekoukám, stejně jako na profit. Nejsem naivní a vím, že profitovat se dá až za x tisíc odehraných hodin...Až přidám více stolů, plánuju koupit Table Ninju, ale to zatím tak nespěchá. Dále mám samozřejmě free programy od PokerStrategy.com. Důležitá je pro mě studijní skupina, která se doufám rozjede a pomůže nejenom mě překonat krušné chvíle na microlimitech :-D

Live poker
      Když mám čas, občas si jedu s kamarádem pinknout turnaje s buy-inem do výše max 1000kč. Kamarád na festivale v PCE v ME trefil nějakých 30k, proto mě furt přemlouvá ať se soutředím na live poker, ovšem u mě stále vítězí online. V těch pár live turnajích jsem vypozoroval jednu zajímavou věc, lidi absolutně netuší, jak se poker hraje, myslím tím absolutní základy...Částečně za to může nízký buy-in, který přiláká hodně rekreačních hráčů, ale stejně, je to síla. Před Vánoci jsme si udělali výlet do Prahy do Card Casina na Celebrity poker tour s domněním, že si zahrajem lepší poker, bohužel bylo to uplně stejné :-D Z 270 hráčů jsem vypadl kolem 110 místa, klasicky do AA :-D Obdivoval jsem práci pana Rychtaříka, skutečný profesionál. Určitě se někdy do Cardu zase vydáme :f_cool:

Závěr
      Momentálně to mám asi tak, že mě v práci nejvíce vadí odpolední směna, kvůli které se nedostanu jak do posilovny, tak nezbude ani moc času na poker. Už ale chystám časový harmonogram, který mě pomůže uspořádat si život přes týden a maximálně využít volný čas, který budu mít. Možná to sem někdy vypíšu, pro inspiraci. Svátky jsem si celkem užil, nabral sílu a už je nejvyšší čas se do toho znovu pořádně opřít. Přes víkend mám plán jednoduchý, studium a grind :-D

Obecné cíle pro rok 2015
      :heart: Udržet si zdravý životní styl
      :heart: Být fyzicky aktivní a neustále pracovat na svoji postavě
      :heart: Zapracovat na svém psychickém zdraví
      :heart: Stále mít dostatek jiných zájmů a umět si od pokeru odpočinout
      :heart: Co nejvíce se zlepšit v pokeru a pokusit se přejít na vyšší limit
      :heart: Užívat života, být jiný než ostatní a nevzdát se svých snů

To jsou pro mě nejdůležitější cíle, které bych chtěl v tomto roce splnit a pokračovat v nich i v dalších letech a postupem času, s tím jak se budu vyvíjet přidávat další a další. Nesmím také zapomínat na své přátele a svoji rodinu, udržovat s nimi dobrý vztah a být stále v kontaktu. V dalších postech už se zaměřím na věci, které se více týkají pokeru, studia a grindu :f_biggrin: To je zatím vše 8-)
    • skateboardista8
      skateboardista8
      Bronz
      Registrace: 22.01.2012 Příspěvky: 3
      Pěkně napsáno. Je super mít to v hlavě srovnaný:f_thumbsup: Jinak já ani nevim co taková studijní skupina obnáší :D Ale hraju taky NL2, nemám FTP tracknutý na PSGY a makám dvanáctky a pak den volna tak nevim jestli bych se uplně hodil :f_mad: :f_biggrin:
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      @skateboardista8 - Dík :) Hele je to na tobě, do ničeho tě samozřejmě nenutím, its your call :f_grin:

Dneska konečně o pokeru, především o studiu. Jako správný začátečník vím, že studium je velice důležité a mít kvalitní základy jsou cílem k úspěchu. Proto jsem začal hltat články a videa a snažil se vstřebávat všechny ty informace, které jsou zde k dispozici. Troufám si říct, že jsem něco pobral a úspěšně zapojil do mojí hry. K srdci jsem si vzal především výzvu od Cornieho - Průvodce začátečníka: z NL2 na NL100 Ideální cesta. :f_thumbsup: Zde jedu přesně podle plánu a čtu články, které jsou zde uvedené a dokud je nemám nastudované tak jak bych měl mít, je pro mě zbytečné začínat další. Průvodce je sice staršího data, ale pro mě jako pro začátečníka si myslím, že je to ideální cesta. Striktně dodržuji BM, startovní kombinace, hru před a na flopu, nepouštím se do složitých bluffů, které stejně nevím jak zahrát. Hraju prostě nenáročný poker, nevymýšlím žádné jackass situace a zatím to všechno vychází tak jak má. Stejně jak píše Cornie, i můj roll jde pomalu nahoru, přestože hraji totálně jednoduchý poker.

Dál budu studovat a hrát přesně jak je popsáno v průvodci a budu doufat, že se brzy dostaví výsledky, spolu se studijní skupinou si myslím, že mám kvalitní základ pro to, abych se co nejvíce zlepšil. Důležité je, aby mě studium nepřerostlo přes hlavu a neměl toho najednou moc, to pak nedělá dobrotu, ale to určitě každý zná :D

LITERATURA
      :spade: Poker jako byznys - Tuhle knížku už mám přečtenou a mohu jí jenom doporučit. Neuvěřitelná motivace pro hráče, kteří potřebují nějakým způsobem nakopnout a zároveň je v knize napsáno spousta informací, na které by neměl zapomínat, pokud to s pokerem myslí opravdu vážně. Rozhodně jsem jí nečetl naposled...
      :spade: Pozitivní poker aneb psychologie vítězů - Další výborná kniha, zde jsem teprve v půlce, ale už mě obohatila o tolik informací, že jsem s touto knihou naprosto spokojen. Kniha řeší spoustu věcí, včetně fyzického pohybu, stravování, odpočinku, meditace a dalších věcí, které by měl správný hráč ovládat k tomu, aby byl nejlepší. Brzo jí snad dočtu a informace, které se ještě dozvím ihned aplikuji do svého života. Do konce roku 2015 si jí přečtu minimálně ještě jednou...
      :spade: Strategie SnG od Moshmana - Tuhle jsem přečetl ještě předtím, než jsem začal se SnG. Pro začínajícího hráče SnG určitě povinnost. Momentálně už jí tolik nevyužiji :-D

V plánu mám určitě pořízení knih Kmotr pokeru a Online Cash game od Schmidta. Zatím na ně ale nespěchám, protože je na ně ještě čas a především chci hlavně studovat zde, kde je těch článku a videí co mi zbývá stále dost :-D Videa zatím jenom coachingy a základy pro cash game hru. Články mě zatím bohatě stačí. To by bylo asi vše. Jinak dál pokračuji ve zdravé výživě, kterou jsem si nastolil, dneska jsem byl na nákupu a celkem spokojenost. Bohužel od pondělí do práce, hned na noční :-D Jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. Dneska už jenom grind, zítra to vidím podobně, přidám trochu studia a určitě i nějaký ten odpočinek. Brzy spustím osobní motivační koutek, nejenom pro sebe, ale i pro ostatní, tak snad se bude líbit :sifflote:

Tak :gl: boys !
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      No, neděle nic moc :-D Už druhý den jsem se probudil s brutální bolestí hlavy, přitom spánek mám v klidu, kolem 8 hodin denně, ale prostě jak vstanu tak to je jak když mě dá Chuck Norris kopačku do hlavy. Nevím čím to je, tohle se mě v životě nestalo. Musím to ale co nejdřív vyřešit, protože je to fakt nepříjemný problém.

Jinak mě klasicky zlobil internet, asi kvůli tomu počasí, takže jsem volný čas věnoval četbě knížky a když to trošku šlo tak jsem si přečetl nějaké články a proložil to filmy. Hraju co to jde a i když mě variance totálně zařezává, tak mi to je nějak jedno, hlavně se snažím udržet si svoji A-game :f_cool: Soustředit se na hru a hrát přesně tak, jak potřebuju. Trošku mě přestává bavit ta demence hráčů, kteří hrají totální nesmysly, u ničeho nepřemýšlí a hrají to prostě bez rozumu. Nějak nechápu proč to vlastně hrají, když tam jenom utápí svoje peníze. Samozřejmě je to jejich věc :fouet: . Tenhle týden mám noční, vypíšu sem rozvrh, který se pokusím dodržet, abych ten týden nějak využil.

Tak snad se Vám bude tento týden dařit. :gl:
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Slibovaný rozpis. Dneska to bylo tak půl na půl grind a studium, takže dnešek už sem psát nebudu.

Zítra: Jelikož nebude posilovna tak budu mít v podstatě volno. To znamená co nejvíc grindit :-D Vstát, najíst se, trošku rozpálit mozkové závity na pokerovou úroveň a jít na grind. Ve volnu pofackovat barák a uklidit.
      Středa: Nejspíš od 17:00 budu mít posilku, takže do tý doby studium. Znovu si chci projít všechny tyto články:
      :club: Po flopu: Iniciativa na vaší straně
      :club: Po flopu: Iniciativu má soupeř
      :club: Po flopu: Nikdo nemá iniciativu
      Důležité je pro mě ty články pochopit a hlavně je zapojit do své hry, protože to jsou prostě základy, které musím ovládat.
      Čtvrtek: Ten by měl být stejný jako úterý, to znamená co nejvíc grindit.
      Pátek: To budu mít trošku složitější, po noční budu spát asi 2 hodky, pak musím k doktoroj a zařídit pár věcí ve městě a jak přijedu domů tak hned spánek. Večer posilovna, takže bych to viděl na menší studium a rozbor předešlých session. A v pátek večer hezky na noční :fuckyeah: Z víkendu toho moc mít nebudu, takže tomu nechám volný průběh a uvidim...

Samozřejmě rozjíždíme studijní skupinu, takže ta zabere taky nějaký čas. Jinak jsou ještě volná místa, takže kdo by chtěl je vítán :f_drink:
      :skype: -> koprfield
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Menší update. Zatím jedu podle plánu. Navíc jede PCA, takže ladim i stream :f_drink: Zítra session, pokud to nepůjde dobře, tak to nebudu lámat přes koleno a prostě jí ukončim a radši půjdu dělat jiný věci. Studium, četba, cokoliv co mě trošku uklidní :-D Studijní skupina už je oficiálně na fóru, takže to můžeme rozjet ve velkém stylu. Navíc jsou stále volná místa, takže kdo chce může se přidat :)

:gl: boys.
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Tak, týdenní rozpis jsem dokázal dodržet až na ten pátek, kdy jsem neměl vůbec čas :f_mad: Se studiem i s grindem a celkově hrou jsem taky spokojený, bylo tam hrozně chyb, ale cítil jsem, že jsem tento týden hrál zase jinak. Ze soboty jsem nic neměl, večer nešel ani internet, takže volno a četba. Dneska chci dát určitě session, buď odpoledne nebo až večer. Tento týden budu mít odpolední, takže plán je taky jasný. Dopoledne využít čas na hru a částečně na studium, večer po práci nejspíš rozbor hry. Jak se znám tak budu určitě unavený, takže noční grind nepřipadá v úvahu. Byla by to jenom ztráta času...

Cvičení a stravu dodržuji tak jak mám, tam to jede hezky tak jak má :) Tento týden už rozjedu motivační koutek, ať tomu dám nějakou podobu a řád, kam se to bude ubírat, tak doufám, že to bude stát za to :-D Skupina už se taky slušně rozjíždí, přidali se další lidi a už to dostává nějakou podobu, což je dobře. Na to že je teprve půlka ledna to je slušný :-D
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Tento týden je to bída :facepalm: Odpolední je fakt super věc, už se nemůžu dočkat až budu mít další :rage: ... Nenahrál jsem bohužel nic, na pořádné studium taky nebyl čas, jediné co zvládám je četba knihy Pozitivní poker. Takže si zahraju pořádně až o víkendu. Aspoň jsem si prošel znovu svoje poznámky a připomněl si věci, které musím mít furt na paměti. Opakování, matka moudrosti ! To ovšem nemění nic na tom, že příští týden se bude opět makat na 100%, nemám čas ztrácet čas :-D

• Malibak
      Malibak
      Bronz
      Tak, konečně mám čas na další post. Koukám po měsíci, no to je fakt super :facepalm:

Zkusím to napsat co nejkratší, ať to není na dlouho. První věc, kterou bych chtěl určitě zmínit je to, že jsem úspěšně odešel z práce a zařídil veškeré papírování ohledně všech těch blbostí, fakt zábava. Už nikdy víc tří směnný provoz ! Jsem rád, že to mám za sebou. Během měsíce ledna jsem skoro vůbec nehrál, nestudoval, přišlo období velké prokrastinace a velká ztráta sebedůvěry. Nejsem na to hrdý a vím, že si za to můžu sám, ale také vím, že je to pouze v hlavě a o myšlenkách, které vysíláme ven. Na tom jsem koncem ledna pracoval nejvíc, abych se vrátil na svoji úroveň, na kterou jsem byl zvyklí. Teď si troufám říct, že jsem tam, kde jsem chtěl být, takže můžu vesele pokračovat dál...

Zajímavé bylo, že se to absolutně nedotklo mého životního stylu, dál velice přísně dodržuji stravu a cvičení a pomalu se dostavují další skvělé výsledky. Zrovna dneska jsem přijel z hor, na chatě je vždy cca šest rodin, každý se zná s každým a když jsem za celý večer nevypil ani kapičku alkoholu, tak já jsem byl ten divný, černá ovce mezi všemi alkoholiky, nižší třída. O podpoře v pokeru se nemá cenu ani zmiňovat. No prostě NO COMMENT. :rage:

Plány mám momentálně asi takové, nahrát statusy, hrát a hrát a studovat. Nic složitého...Další report a motivační koutek velmi brzy...

:gl: všem.
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Víkend v pohodě, koukal jsem na hokej, na biatlon, na EPT Deauville. Četl knihy, které jsem dostal k Vánocům, takže pohodička. V sobotu jsem odehrál session a v neděli jsem hrál dopoledne a pak i navečer, klasicky mě to kosilo, ale herně jsem se cítil spokojený :)

Tento týden chci hodně hrát, nezaobírat se profitem a prostě hrát a zvykat si na větší množství hand. Taky chci konečně dočíst Pozitivní poker, zpracovat poznámky a aplikovat to do hry, protože to dost potřebuju :-D No a konečně uvést Motivační koutek...

:gl:
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      MOTIVAČNÍ KOUTEK

O co jde ?
      Jak už název napovídá, bude to mít něco společného s motivací :) Rozhodl jsem se pro tuto cestu, protože chci mít veškerou motivaci na jednom místě a zároveň nějak odůvodněnou, jelikož až to budu číst za půl roku, uvidím jak jsem na tom byl s myšlenkovými pochody. Také je to i pro ostatní, asi spíš jako taková zajímavost. Budu sem vkládat především videa a písničky, později i články, nad kterýma se trošičku osobně zamyslím. Spíš rozeberu co to video nebo písnička obsahuje a udělám si na to svůj osobní názor, který samozřejmě nikomu nebudu vnucovat :D Pravidelnost bych viděl tak jednou týdně, podle času...

Tak, první video které zde chci uvést je stará dobrá klasika. Určitě ho každý zná a pro někoho už je to ohrané, ale zrovna tohle video patří k těm nejlepším. Není to nikdo jiný než Italský hřebec ROCKY !

Ten dává svému synátorovi velice důležitou radu do života. V podstatě mluví o každém dítěti, co se narodilo nebo narodí. Škola, puberta a tak dále. Tady ovšem nastává první háček. Hodnocení - učitelé, kamarádi někdy i rodiče začnou kecat blbosti o tom, jak ze mě nic nikdy nebude, jak jsem neschopný a líný hovado a že to nikam nedotáhnu. ( Jaroslav Dušek ve Čtyřech dohodách mluví o tom, co to znamená někam to dotáhnout ). Určitě to poznala spousta dětí, včetně mě. Přirozenou reakcí člověka je začít svalovat vinu na někoho jiného a hledat problémy tam, kde nejsou. Když se zničí sebedůvěra hned v zárodku, je to celkem problém a podle mě dost velký problém. Tady se ovšem ukazuje druhá strana mince, o které Rocky mluví ve druhé polovině videa. Svět totiž není továrna na splněná přání. ( Ano je to citát z knihy Hvězdy nám nepřály od Johna Greena). Jedinou možností tedy je, obklopit se lidmi, kteří mě budou chápat a podporovat v tom, v čem chci já a né společnost a začít makat, a to dost. Dlouho. Dokud nedojdete do cíle své cesty, kde Vás čeká to, po čem jste celý život toužili...A samozřejmě pro mě nejdůležitější část, kterou Rocky zmiňuje až na konci. " Dokud nebudeš věřit v sám sebe, budeš živořit. '' Moc dobře vím co tím myslí a co se za tím spojením skrývá, proto je to naprostý základ všeho úspěchu. Věřit sám sobě ! Protože když budete věřit, dokážete naprosto cokoliv...

Za mě všechno, sekretářka případný hate vyřeší za mě :banana:
    • obscenestorm
      obscenestorm
      Bronz
      Registrace: 20.10.2014 Příspěvky: 117
      Super BLOG :f_cool: A dobrý nápad s motivačním koutkem. Bude to motivovat nejen tebe ale i ostatní členy komunity:f_thumbsup:
      Budu sledovat :f_biggrin:
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      @obscenestorm Díky chlape :) Snad to někomu pomůže no...

Tak dneska vcelku fajn den. Dopoledne jsem zkouknul coaching od Katrisoneho z 5.2, kde hrál Zoom. Na čtvrtečním bych neměl chybět. Dále jsem četl Pozitivní poker + nějaké články na psgy.com. Ve tři odpoledne jsem jel pomoct odvézt kamarádovi auto do servisu. No a večer jsem sedl na session, která tentokrát trvala pro mě neobvykle necelé čtyři hodiny a klasicky jsem skončil v mínusu díky varianci, když mě pětkrát nepodržely dámy :wtf: K nim se přidali i králové a už to bylo...Jinak herně vcelku spokojenost, udělal jsem pár velice dobrých foldů v naprosto sick situacích. Takže v tomto tempu budu pokračovat a snad se to co nejdřív otočí...Středa je sice gym day, ale session asi dám, uvidím jak to bude :)

• Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      jestli chceš opravdu do světa motivačních videí, tak musíš umět anglicky. Je tam totiž spousta kvalitnějších než rocky :)
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      @Paulis1992 - To, že je první video česky ještě neznamená, že nemám v zásobě videa, která jsou anglicky :)
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      Dnešní den opět pohodička. Dopoledne i odpoledne studium a především příprava na večerní session. Chtěl bych to, co jsem dneska celý den studoval nějak smrsknout na desetiminutový rituál před session, protože mě dnešní příprava dost pomohla a po třech a půl hodinách jsem nečekaně skončil v plusu. Dost velkou míru na tom bude mít zásada '' Winning by folding '' :f_thumbsup: . Našlo by se tam určitě spousta chyb, ale na všechno je čas a vypilovat techniku to není ze dne na den. Soupeře jsem dost přehrával postflop hrou a bral malé poty, ale hlavně jsem se zaměřil na slabší hráče, na které jsem si počkal a prostě je stáhnul z kůže :s_cool: . Těch bláznů co hrajou na mobilu tam je furt dost...Cvičení a stravu dodržuji furt stejně, takže nic nového.

Zítra opět studium a hlavně četba Pozitivního pokeru, pracovat na psychice se musí neustále :) To je prostě základ všeho.

:gl:
    • Malibak
      Malibak
      Bronz
      No, dneska spíš průměrný den. Dopoledne nějaký domácí práce a chvilinku četba. Odpoledne jsem dal session, protože večer byl coaching. Hra nic moc, opět v mínusu, opět mě to sekalo, ale nic co by mě mělo zlomit :pokerface: Coaching hodně přínosný, rozbor her pěkně do hloubky, má to prostě svoji kvalitu, příští týden bych taky neměl chybět. No a potom mě kámoš zlákal ať to na chvíli zapnu :-D Tak jsme hráli spolu, spíš taková uvolněnější hra a po dvou hodinách jsem skončil v plusu, nechápu. Přitom to byla taková chill krátká session, je pravda, že mě to párkrát podrželo, ale i tak jsem hrál celkem v pohodě.

Zítra je gym day, tak bych chtěl dát session před jako dneska s tím rozdílem, že by mě to nemuselo tak kosit :-D Večer asi půjdu ven s přáteli, nebo skončím u pokeru, to se ještě uvidí...Na víkend to vidím tak, že v sobotu bude poker off day, abych si trošičku odpočinul. V neděli jedem na návštěvu, takže grind bude až večer. A od pondělí opět kráčet za svým snem :)

:gl: všem !