hrbol vs speed

• hrbol
      hrbol
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 134
      Zdravím vás všechny..
      Začátek roku mě vyzval abych si založil také blog (podruhé a doufám, že snad na dyl), tedka jsem 2-3 měsíce nehrál, a chci se do toho pořádně obout. Dříve jsem hrával stabilně FF10 + 25 a zoom , jenže ani 1hernu nemám tracknutou, takže jsem vlastně ani moc nestudoval a že bych to nějak crushoval, to se taky říct nedá :s_confused: , cítil jsem hlavně na zoomu, že mě spousta hráčů dost přehrává a byl jsem takovej mizernej rakeback pro, protože jsem neodehrál ani pořádné volume.

No s novým rokem začínám tedy znovu, na NL5 speed na winner pokeru s 100e. Koukal jsem že NL10 speed tam moc neběží, což je škoda, protože jsem chtěl naskočit na NL10, tak ji budu hrát jen večer nebo vůbec. Včera už jsem měl první session, která nebyla uplně nejhorší. (večer postnu graf, píšu z telefonu). To pole vypadá dobře, akorát na tom ipokeru je milion shortstacků...

Dal jsem si i nějaké cíle:
      1) přestat kouřit - zatim držim :s_cool:
      2) do konce března se usadit na NL20speed
      3) sehnat jinou (lépe placenou) práci , možná zkusit něco na sebe, mám pár tipů..takže uvidím co z toho bude
      4) najít nějakého speedaře, at už na skype nebo se s někym seznámit a chodit na live poker.. byl jsem 2 roky po sobě v pardubicích na cashce a hrozně mě to baví, jen se mi nechce chodit sám do kasína..
      5) postovat handy ( do konce příštího týdne chci mít zlatej status)
      6) přemýšlím, jestli se zapojit do cornieho challenge , dá se ještě zapisovat?

no zatím to bude asi všechno, snad se to dá alespon trochu číst, do příště musím nějak promyslet jak by měl blog vypadat, jsem v tom fakt :s_biggrin:

všem hezký den a GL u stolu i mimo nich :f_drink:
  • 3 odpovědí
    • Hadus
      Hadus
      Bronz
      Registrace: 07.12.2014 Příspěvky: 64
      Zdarec Hrbole :f_drink:

zrovna dneska sem si řekl, že když sem začal stím fástem, že najdu někoho kdo to hraje abych ho mohl zkopčit :D tak pokud budeš chtít mužem vyměnit nějakej kontakt... hraju NL5 fast na netbetu :) tak GL a ať tě ti shorti aspon dotujou :) )
    • hrbol
      hrbol
      Bronz
      Ahoj všem, dávám první update, ovšem zase z mobilu, takže bez grafu :s_biggrin: .. Zatím to na ipokeru nejde podle představ, jsem tak nějak BE s rakebackem, ovšem 25E pod EV :s_mad: no snad se to otočí co nejdříve. Pustil jsem si ale i NL10 stůl + 3NL5, přišlo mi že NL10 je hratelnější než 5 :D Hlavně tam není tolik SS, takže doufám že co nejdřív tam půjdu zalovit.Zatím jsem nahrál kolem 6K hand a zítra budu mít gold tady na pokerstrategy, na který se supr těšim, hlavně kvůli twinnovi a jeho gold videiim. Pustil jsem si taky 1 turnaj k tv ( nhl ) bylo to nějaký 2E super turbo, skončil jsem asi 35. za 15e kdy jsem prohrál AA do 99 a 88 o obrovskej chiplead, takže FO turnaje :s_biggrin:

Hadus ozvi se mi do zpráv a nějak se domluvíme!

GL všem :s_drink:
    • hrbol
      hrbol
      Bronz
      Přidám alespon slíbený graf
      [img]http://tinypic.com/r/2iu2dqt/8[/img]

Žumpa, žumpa.. ten ipoker se mi nechce ani pouštět, skin je hroznej a ještě mi to netočí :s_mad: ale je to fakt málo hand a jen 7 BI .. tak jsem si alespon pobrečel a zítra to otočim na +7bi :s_ugly: Zlato se mi ještě nenačetlo , tak doufám že bude do zítra.
      Dneska jsem koukal na koučink twinna z 30.12. zoom100 a neskutečně se mi líbí jak hraje :s_thumbsup: