blog- cesta ke zlepšení hry

• fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 316
      nemám tušení co bych semměl psát, ale věřím tomu,že na to brzy díky Vám příjdu.V prvé řadě kdo jsem: Jmenuji se Fanda a nedávno jsem dovršil 40 let.Poker jsem až nedávno začal brát vážněji,myšleno tak, že jsem si stanovil kolik času budu věnovat hraní a kolik učení a snažím se to dodržovat.Mám občas s tím problém,ale dělám vše proto, abych dodržel stanovený harmonogram a mohl se zlepšovat ve hře.
      V každém článku se doporučuje to nebo ono,ale dle mě si člověk musí najít svůj styl hry a v něm se zdokonalovat.Tím,že budu kopírovat styl toho či onoho hráče se ze mě lepší hráč nestane.Momentalně se učím small-ball a celkem mi vyhovuje.
      jelikož mám probléms financemi,nebudu konkrétizovat,hraji cash pokud něco trefím na freerolech.Což se mi občas podaří takže zkouším a učím se na cash NL2. Mým plánem je se do 4 let dostat na NL5 možná i více ,ale limit NL5 by nebyl špatný cíl.
      Uvidíme snad se to podaří
  • 17 odpovědí
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      vítám tě :) myslím že se podcenuješ, z NL2 na Nl5 se dá dostat klidně za pár týdnu. jde oto aby si dodržoval správnou strategii.. pokud si nezkoušel tak určitě zkus výzvu učíme se vyhrávat, nebo sleduj promo akce, kokrát mužeš získat peníze na hru v podstatě zdarmo ;) :s_drink:
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      jde o to že jsem nucen budovat bankroll z freerolů,ale blíží se čas kdy využiji bonus na netpoker a bude vše o ničem jiném
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      mému cíli tedy vkladu na netbet potřebuji okolo 1000kč,na vklad půjde 400 a nechám na everest pokru.můj momentální stav je 215kč.
      Vyzkoušeno NL4 a celkem hratelné.
      V plánu mám do příštího týdne dosáhnout hranice 1000 kč a zopakovat si studium preflop hry.
      Také se chci více věnovat hře a méně se rozptylovat okolními vjevy.
      Nemyslím si že bude block někdo číst ale mě to pomáhá se vypsat
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      určitě bude někdo číst ;) minimálně já :s_drink:
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      když je někdo vůl tak je vůl,pád na 90kč z důvodů toho,že neumím včas odejít když se nedáří,ale jak se říká naděje umírá poslední
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      stále klesám,ale pořád nejsem ještě uplně na dně.Ono tovlastně i k pokeru patří výhry i prohry,ted se musímsnažit,aby tě výher bylo více než proher.
      Dal jsem si plán na4 roky,takže to beru jako takovou střední školu pokru.Tzn. že jsem v prvním ročníku a maturuji za 4 roky :) .
      Bude te ještě dlouhá cesta a doufám že úspěšná,to vše bude záviset na moji píli ne na kartách ani na protihráčích,jen pouze na mě na to co a jak se naučím,jak to dokáži aplikovat do hry, jak budu zvládat tilt atd.
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      čemu se teď vlastně věnuješ? cash game?
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      co se naskytne tedy ted se zase věnuji DON,bylo mi lehčí vložit 1000 do nějakého bonusu a hrát,ovšem problém z vkladem tak z výběrem,takže musím od freerollů což je těžší.Někdy to ovlivnuje i mé rozhodnutí zda call či poslat all in z lepšíma kartama,mám namysli nedostatečný bankroll
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      V tomto týdnu mám v plánu hodně hrát,zopakovat si lekce v základu pokru a to hlavně pozice,hratelnost a podívat se na nějaká vyuková videa.
      Budu se snažit aplikovat vše do své hry.Mým cílem je vybudovat dostatečný bankrol,a pokusit se zúčastnit skvělé akce cesta z 50 dolarů......
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      stav 0.Mám no prostě přemýšlím o tom,že se na vše vykašlu,bez vkladu a bankrolu alespon 50 dolarů nezjistím jak na to herně jsem a momentálně 4 roky nemohu vkládat takže asi s pokrem končím:(
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      nevím jak vložit graf no ale nevzdal jsem to a jak vidno povedlo se.Díky pomoci jistého člověka hraji dál a velmi mi pomáhá
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      nechval dne před večerem,bustnul jsem a potřebuji si srovnat v hlavě co v pokru vlastně chci
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      neustále to je nahoru a dolu. Problém bude prostě v tom že si nevěřím a zbytečně hraji opatrně pokud o něco jde pokud o nic nejde jako o nic extra hraju celkem slušně,ale jakmile se začiná trošku dařit začnu hrát nesmyslné handy nevím jakse toho zbavit
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      Stav mého konta na party pokru jest 23,62 dolarů.prozatím vynechám cash a vrátil jsem se k DON turnajům za 0,20 ,0,50 a 1 dolar.
      Mým plánem je dostat se nad 50 dolarů ,více se učit tzn. články a strategická videa a zvýšit úspěšnost aplikace naučené látky do vlatní hry.
      Cílem pro příší týden je pochopit a aplikovat koncept SPR do své hry,zlepšit soustředěnost na hru a zamezit zbytečným chybám vyplývajících hraním nezmyslných hand a častém hrání mimo pozice. A taktéž omezit hraní pokud se cítím unaven
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 632
      Tak som si Ta nahodou nasiel (dal som si ukazat najnovsie prispevky) :)
      Asi 2 tyzdne som si tu cital iba novinky.
      Stale Ti drzim palce kamarat aj ked nie sme tak casto v kontakte ako predtym.
    • fanko1974
      fanko1974
      Bronz
      No trochu více méně pád zapříčiněn nedodržováním vlastního plánu,zdá se že jsem se již uklidnil a pomalí se vracím
      ke startovnímu bankrolu.Poučení nehrát limity na které nemám dostatečný bankrol dlouhodobě ztrátové