BLOG: ?re4dy4tilt? from nl2 to ...

• re4dy4tilt
      re4dy4tilt
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 3
      Ahojte,

chcel by som vás všetkých privítať na mojom prvom blogu ktorý sa bude venovať mojej osobnej challenge dostať sa z nl2 niekam vyššie :)
      Mám 22 rokov a pokru sa venujem už nejaký ten piatok. Doviedol ma k nemu môj spolužiak zo strednej kde sme namiesto učenia sledovali články a videá na pokerstrategy :D ( dík ggccc :f_thumbsup: ).

Mixoval som live hru s online . MTT a SNG(180many) .Ale ako každý chudobný :D študent som musel aj ja z niečoho žiť a všetko čo som vyhral som väčšinou aj cashoutoval čo malo za následok že som sa nikam neposúval.

Ale tento rok tomu dávam zbohom! Depozitol som 100 dolárov na pokerstars a začínam na NL2. Nebudem si dávať ciele že do roka budem hrať Nl100 a podobne. Ale chcem hlavne tvrdo pracovať na svojej hre a prístupu k štúdiu. Dúfam že sa dočkáme pekných výsledkov. :f_drink:
  • 2 odpovědí
    • re4dy4tilt
      re4dy4tilt
      Bronz
      Takže prvá session

štartovný bankroll: 100 $
      aktuálny bankroll: 110,60 $
    • re4dy4tilt
      re4dy4tilt
      Bronz
      Dnes som odohral 2 session. Ale asi nejak v polovici prvej mi zamrzal pokerstars. Mám taký pocit že to bolo sposobené HM. Takže som bol nútený hrať bez HUDu. Máte aj vy podobny problem ?.:f_ugly:
      Dnes to bude bohužial bez grafu :( ,ale dosť bolo negatívnych správ ! BANKROLL:131,45 $ :f_drink: :f_drink: