Coaching na mikrolimity (sng KO)

• Dave28CZE
      Dave28CZE
      Bronz
      Registrace: 14.08.2012 Příspěvky: 32
      Zdravím,
      chci se zeptat jestli by se v místní komunitě nenašel někdo kdo by se podíval na mojí hru a řekl mi co dělám špatně atd. Dokážu si přečíst články, zhlédnout videa (i když na to nemám moc času) ale ve výsledku nějak nedokážu při hře aplikovat všechny informace najednou takže hraju tak nějak rozházeně...Stačí pak pár hand kdy se třeba nedaří a najednou už zas nevím jak který situace zahrát apod.

Mám za sebou cca 2k turnajů (non ko + KO) a profit se tak nějak motá pod hladinou a hlavně EV lajna padá strmě dolů...

Hraju tedy ty nejnižší imity na stárech 1,5usd torbo KO. cca od Září 2014 jsem hrál klasický sitka a na konci roku jsem přešel na KO který mi přijde trochu zajimavější a hlavně s klasickou strukturou blindů. (u klasických sng na PS je v 1,5usd jiná struktura)

Pokud by se teda našel někdo, kdo by měl čas se podívat na pár mých turnajů (a účtoval si přijatelnou hodinovku :transpire: ) tak ať se mi když tak ozve :)

Díky :f_drink:
  • 10 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Ahoj, nevyřeším tvou hlavní prosbu ohledně hledání coache, ale poradím s dvěma věcma.

1. Bacha na EV lajnu na 1,5 a 3,5 u KO turnajů. Nevím přes co trackuješ, ale minimálně v PT4 a možná i HM2 EV lajna u těhle micros KO zlobí. Strmě dolů nám šla v minulosti a chodí i teď asi všem..

2. Z tvého příspěvku mi příjde, že sis možná naložil moc videí a článků naráz a pak to má tenhle negativní dopad. Určitě, pokud neseženeš coache a budeš bojovat sám, tak si vem třeba jednu, maximálně dvě věci na týden a zaměř se na ně. Nesleduj toho víc, škodí to. Druhý týden třeba zas přidej dvě věci, klidně ale už třeba jen jednu, před session si vzpomeň, co ses učil týden minulý, abys na ty dvě nezapomínal, uvědom si tu jednu novou, kterou chceš aplikovat a směle do toho. I jako samouk určitě budeš mít na to, zvládnou se z micros dostat na low stakes. Jen to chce správný studijní plán.
    • mato4
      mato4
      Bronz
      Registrace: 30.12.2011 Příspěvky: 194
      jj tá ev lajna v pt4 nefunguje. pre predstavu, pt4 roi pre bty sng je podhodnotený o nejakých 6-7%
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      ono to totiž netrackuje EV za bounty.. Ale tuším, že od sedmiček už je to ok :)
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      hoj dave,
      vřele doporučuji koučingy ponorkymana, dost často dělá i leaky (neváhej a domluv se s ním na zaslání HH pár turnajů), určitě se tu najde pár dobrých hráčů na 1,5 potažmo 3,5 KO turbo 9 MX sitek (např. Ahareen, Pokerpet77, Winczik, Sanny_svk, i Gucky1980 je ještě v +, a spoustu spoustu dalších - 3,5 hraje nyní i pLAYERsvk či Ruza a s těmi ke stolu nesedat :o)
    • winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Gucky: Mě vynech, mám rozhozenej mindset a víc než s pokerem teď bojuju s tiltem a A-Game :D

Za sebe doporučuji pár hodin s ICM Trainerem zde na PSGY. Projít si sám HandHistory, popřipadě stáhnout HoldemResourceCalculator (14ti denní trial) a prohnat si přes něj handy u kterých nevíš nebo je postnout zde na foru, kde ti je některý z coachů za milý úsměv vyhodnotí :) Mě osobně neuvěřitelně pomohlo zaměřit se v ICM T na situace na bublině, kde jsem si je nasimuloval třeba ve 4-5ti hráčích a před každou session "zkušebně" vyzkoušel 100 hand. Získáš tím po pár dnech daleko větší cit do začátku. Já k tomu ještě přidal že každé ráno o víkendu, jak sobota a neděle, věnovat minimálně hodinku nebo 2 procházení pár tunajů co jsem odehrál a snažit se najít, popřípadě odstranit leaky.
    • winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Podívej se třeba na tuhle handu, jak jsi ji zahrál:

Poker Stars $1.08+$0.27+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 8 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

reiner1961 (UTG+1): t1160 38.67 BBs
      czajnik (MP1): t1911 63.70 BBs
      petrynya668 (MP2): t3964 132.13 BBs
      1Drunk_Masta (CO): t1360 45.33 BBs
      Hero (BTN): t1410 47 BBs
      Dave28CZE (SB): t1400 46.67 BBs
      Strda.FACE (BB): t1850 61.67 BBs
      jbutz58 (UTG): t445 14.83 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BTN with K :diamond: 3 :heart:
      jbutz58 calls t30, 5 folds, Dave28CZE raises to t90, Strda.FACE raises to t600, 1 fold, Dave28CZE raises to t1400 all in, Strda.FACE calls t800

Flop: (t2830) 5 :spade: J :diamond: 9 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Turn: (t2830) K :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t2830) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t2830
      Dave28CZE shows J :club: A :spade: (two pair, Jacks and Fives)
      Strda.FACE shows A :heart: K :spade: (two pair, Kings and Fives)
      Strda.FACE wins t2830

Za mě preflop reise budiž, ale když na mě přijde rereise za 600, tak s AJo zahazuji i s rukama :D
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      jj nejsou tu staty na soupeře, takže přesně jak píše winczik, tuhle hendu na rereise preflop zahodit (pokud by měl něco jako 75/60 po min 50 hendach tak je to na call)

a nevěř winczikoj, i když se mu teď třeba nedaří je to stále dost dobrý hráč, co na sobě pracuje
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Čau, hodím sem teď jen link na nabídku mých private coachingů: tady, kdyžtak zítra sem možná napíšu něco chytřejšího.
      Jinak leafkindery (zdarma, komukoliv kdo pošle hh) dělám i na public coachincích (teď aktuálně je teda plno na následující 2 coachingy).
    • Dave28CZE
      Dave28CZE
      Bronz
      Registrace: 14.08.2012 Příspěvky: 32
      uff,
      díky všem za reakci, vůbec jsem nečekal že se ozve tolik lidí. :)
      Určitě jak budu mít pár minutek tak se podívám na ty programy na psgy.
      Co se týče tý handy tak v tomhle jsem prostě nepoučitelnej a vidím v tom i jeden z mých nevětších problémů. Já těm hráčům na mikrolimitech v 90% případů nevěřím :f_confused: Vždy když udělají nějakej divnej raise tak prostě začnu přemýšlet proč to hrajou takhle, že kdyby měli dobrou kombinaci tak by přece spíš value betovali, nebo slowplayovali atd. Pak po pár (špatných) callech se naštvu že jsem jim to zas uvěřil a už se to se mnou táhne na tilt :f_mad:
      Takže musím zapracovat i na psychice ale věřím že když mi někdo ukáže jak to mám hrát tak pak nebudu mít důvod dělat kraviny.
      Jde třeba i o to že ta ev lajna není spolehlivá a já nevím jestli prohrávam protože to neumím nebo mě jen drtí variance..(ale spíš to první :f_eek: :f_biggrin: )
      Takže díky za reakce, určitě se ozvu až si všchny programy (a jména) projedu :f_drink:
    • Snakei
      Snakei
      Bronz
      Registrace: 16.02.2015 Příspěvky: 44
      Souhlasim s tim, ze moc informaci skodi. Ja si ted prectu jeden dva clanky tydne a krivka zacala stoupat, kdyz sem porad jen hral a studoval, placalmsem se v minusu. A problem se zahazovanim kuli tomu, ze sem hracum neveril, sem vyresil hudem, kterymu duveruju. Sice ted hraju po pauze pouze mesic a navic cash game, problemy sem mel stejny. Dulezity je naucit se pouzivat tlacitko fold i u lepsich hand...:f_thumbsup: